dostalam dzisiaj meila pozegnalnego. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » dostalam dzisiaj meila pozegnalnego.

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 73 ]

1 Ostatnio edytowany przez edda (2013-09-29 14:14:29)

Temat: dostalam dzisiaj meila pozegnalnego.

Siedem lat razem.On starszy o 12 lat,inteligentny,usytuowany ,malo empatyczny.Nie pomagal mi w zmaganiach w wychowaniu dwoch corek.BYlam z nim bo kazdy chce z kims byc.Byl dla mnie wazny .Myslalam... kto wytrzyma to,ze mam tyle obowiazkow i bywam zmeczona ,choc ciagle  jeszcze intereujaca fizycznie 40latka. Znosil to ,ze dzieci byly priorytetem,ale nie pomagal.Najchetniej milo spedzalby czas.Seks byl zawsze najwazniejszy .W tym roku zapomnial o moich urodzinach i imieninach.Zreflektowal sie prezentem po czasie.
Przeciez ja musze pracowac,mam dwie nastoletnie corki.Utrzymuje sie sama.
Ostanio zachorowal i opiekowalam sie nim jak tylko moglam.Dostarczalam obiad,masowalam kregoslup.Ma rwe kulszowa,ale jest juz lepiej.Pracuje,nawet wyjezdzal sluzbowo gdzie balangowal wiec nie jest tak zle.Oczywiscie wspolczuje mu .Wczoraj wieczorem odwiedzilam go .Wczesniej proponowalam ,ze przywioze go w sobote do siebie do domu ,a wieczorem odwioze.Wybral wersje zebym wieczorem w sobote przyjechala do niego.Zawiozlam obiad,zrobilam czule masaz,nie mialam  ochoty na seks bo byl wstawiony,smierdzial alkoholem.Stalo sie niesympatycznie .Ma problemy z alkoholem co znosze ,ale w sytuacjach intymnych nie zawsze.Dzisiaj rano dostalam nastepujacej tresci list:

NA pozegnanie:
Nie męczmy się nawzajem. Kolejny miesiąc jest gorszy od poprzedniego, kolejny rok od minionego. Po prostu: porażka.
Z mojej strony dwie prośby:
* te dwa pierścionki po mojej mamie, oba paskudnie brzydkie, ale dla mnie mają wartośc pamiatkową, zapewne to rozumiesz.
* akcje tych spółek giełdowych, to była nieudana moja decyzja inwestycyjna, nie są warte połowy włożonej przeze mnie kasy, ale z ich sprzedaży będę miał kasę na operację kręgosłupa i na miesięczną rekonwalescencję, tyle czasu to co najmniej potrwa. I na korepetycje dla corki, wiesz przecież, jakie to ważne. Masz mój numer konta, z którego robiłem przelew na Twoje konto. Jak Twoje córki wyjadą na wycieczki , mam nadzieję, że znajdziesz chwilę czasu, aby to zrobić. Potwierdź proszę przybliżony termin, bo głupio mi rozpisywać się na tematy finansowe.
Źle nam się układało, pożegnajmy się bez wspominania tej przeszłości.
Życzę szczęścia.

Wyje od rana.Odpisalam mu kulturalnie,ze spelnie jego prosby materialne i ,ze moze na mnie liczyc w przypadku operacji.Przykro mi,ze wartoscia jest tylko seks a nie ten czuly masaz kregoslupa,posladkow.
Jestem atrakcyjna kobieta .Przeplakalam kilka godzin i w tej chwili wydaje mi sie ,ze powinnam mu po prostu napisac dwa slowa ;
JESTES CH...JEM.
Strasznie mi przykro....musze sobie poradzic z tym poczuciem winy w jakie mnie wpedzil,ze malo czasu mu poswiecalam.
Ciezko mi...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dostalam dzisiaj meila pozegnalnego.

Przeżywam w sumie to samo... łączę się z Tobą w tym okrutnym bólu, też nie mam słów na to... Trzymaj się...

3

Dziekuje.
Wiesz coooo...nie ma sensu oplakiwac takich dupkow bo przeciez ludzi spotykaja  gorsze nieszczescia .
Starszemu panu ciagle wydawało sie,ze moze mlode laski podrywac a tu rwa kulszowa.I jeszcze nie potrafil docenic gestu ,ze ktos sie martwi,dba.
Trzeba to przezyc,znalezc sobie sposob na  ten przykry czas.

4 Ostatnio edytowany przez nightwatcher (2013-09-29 17:15:53)

W kwestii psychologicznego aspektu tej sprawy niewiele mogę pomóc, bo sama jestem w czarnej d...,  może Twojemu facetowi ból zaćmił zdolność racjonalnego myślenia.
Wiem, co to za ból, mam podobną chorobę kręgosłupa, choć znacznie gorszą, bo nieuleczalną i wrodzoną.

Ile ja bym dała wtedy za masaż pleców od mojego byłego gdy się wiłam z bólu i nie mogłam wstać! Dałam mu pieniądze na leki, żeby poszedł do apteki i mi je kupił, abym mogła wstać  - przepił je. I jeszcze się śmiał jak mnie ładnie przerobił. To, że rzucał mną o ścianę na pewno pogorszyło mój stan. Tak to już jest z psycholami, wiedział, że jestem chora właśnie na to, więc to zrobił.

Pomógł mi Dr Niesłuchowski, Fort Wola, Warszawa. Najpierw trzeba zrobić rezonans (kosztowne), ale facet będzie wiedział, które kręgi są do naprawy. Później ten Doktor rehabilitował mnie i pokazał zestaw ćwiczeń do domu.
Tak na cito 1 ćwiczenie, które bardzo pomaga: leży się na plecach, nogi zgięte w kolanach, ręce na bok. Później kolana przechyla się w bok, a głowa idzie w przeciwnym kierunku. Wszystko się wykonuje płynnie, powoli, po 30 razy na każdą stronę.

A, i jeszcze jedno, Twój facet ABSOLUTNIE NIE MOŻE PIĆ! Alkohol tylko wzmaga choroby kręgosłupa, wypłukuje witaminy.
Ja codziennie muszę zażywać witaminę b12, b1, magnez, wit D, wapń, glukozaminę, omega 3.
Możesz mu to przekazać.

I nie musisz się nim opiekować skoro nie ma w nim cienia wdzięczności.

Zacznij tam, gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób, co możesz.

5

List żenujący...żaden inteligentny i kulturalny facet nie napisałby nic takiego...prosić kobietę o zwrot pierścionków...no tak, ale przecież muszą być do następnej kandydatki...nic tylko przywalić porządnego kopa w tyłek!!!

6

Bardzo Ci wspolczuje droga Nightwatcher .Naprawde rozumiem,ze to moze bolec.Wydaje mi sie,ze mam bardzo duzo empatii w sobie na cierpienie innych.Dlatego masowalam "staruszka" nie wypominajac wieku.Jak mu sie wydaje ,ze 20 latki beda takie mile to sie zdziwi.W temacie alkohol :trudno jest przemowic osobie  uzaleznionej.On musi sie napisc ,a obecnie tlumaczy ,ze picie rozluznia mu miesnie i nie musi brac tyle ketanolu.
Wspolczuje ,ze ktos kiedys zachowal sie tak nieludzko wobec Ciebie  zadajac CI bol psychiczny i fizyczny.
Dlaczego my kobiety budujemy swoja wartosc poprzez posiadanie faceta.jak go nie mamy to czujemy sie gorsze.Powinnam mowic za siebie ,ale wiekszosc tak chyba ma.
Mam kolezanke ktora widzialam tak posiniaczoną ,ze plakalm pozniej dlugo.Za kilka dni widzialam ja  jak szla  trzymajac sie za reke ze swoim oprawca.
Moglam sie tylko modlic zeby jej nie zabil.Omal tego nie zrobil i wtedy zrozumiala  ,ze musi zyc dla syna.
Widuje ja teraz usmiechnieta:))
Nigdy nie doswiadczylam przemocy  na szczescie.
Podkresle sobie na rozowa słowo :porazka jakiego uzyl moj byly .taki zamozny czlowiek a sypial na karimatach pod spiworami.Zmobilizowalam go zeby  inaczej wygladalo to jego mieszkanie.Zostawialam  czasami dzieci i jechalam pomagac a dzisiaj slysze,ze to wszystko porazka.
NIGDY nie rezygnujcie z dzieci.One maja byc priorytetem.Na szczescie tak zrobilam .

7

neeli napisał/a:

List żenujący...żaden inteligentny i kulturalny facet nie napisałby nic takiego...prosić kobietę o zwrot pierścionków...no tak, ale przecież muszą być do następnej kandydatki...nic tylko przywalić porządnego kopa w tyłek!!!

Masz racje.Zalosny list .Czlowiek ,ktory bywa na salonach (nigdy mnie nie zabral swoja droga),a nie ma sie czego wstydzic.
Obawial sie raczej ,ze wypadaloby   wtedy dac na fryzjera lub zaiwestowac w sukienke.WAZ w kieszeni.
Tyle lat przyjezdzal do mnie i dzieciom jak byly male nie kupil czekolady nigdy.Nie dal na kino.
Spedzal  ze mna upojne noce  ale rano nigdy mu nie przyszlo do glowy zeby odwiezc dzieci do szkoly w zime.Zaczynal prace pozniej wiec mogl to zrobic.
To sa drobnostki na ktore powinnysmy zwracac uwage ,ale ze strachu ,ze si eobrazi czesto milczymy,akceptujemy.
Glupia bylam.
Pierscionki rzeczywiscie brzydkie ,ale sa pamietka wiec jutro odesle z samego rana.
Reszte tez zalatwie.
Trzeba zamknac ze soba te drzwi.
To pisanie dzisiaj  bardzo mi pomoglo.

8

Odpisalam mu kulturalnie,ze spelnie jego prosby materialne i ,ze moze na mnie liczyc w przypadku operacji. cyt.
Moim zdaniem pokazałaś klasę nie prosząc o nic i nie wyzywając. Wiem ,że boli jak cholera , ale honor jest bardzo ważny dla naszego EGO. Znasz swoją wartość i tak trzymaj.Co do pomocy w przypadku operacji, zastanowiłabym się dobrze. Nie poddawaj się i głowa do góry, czas rozwiąże wszystko.

... czasu nie cofniesz, czasu nie zatrzymasz, możesz tylko iść z czasem

9

a ja tam fantów bym nie oddawała!
uznałabym, że nalezy mi się jakieś drobne zadośćuczynienie za te 7 lat PORAŻKI!
pierścionki można spieniężyć, akcje sprzedać i polecieć z córkami w jakieś fajne i ciepłe miejsce...
tak żeby sobie nastrój poprawić

powiecie pewnie, że należy trzymać fason i klase, ale ja uważam, że chamstwo tylko chamstwem należy tępić!!! prostak i tak nie zrozumie, a przynajmniej się zapieni ha ha (mina bezcenna)

kobietko poświeciłaś dla "staruszka" wiele lat, powinien Cię za to po stopach całować, dałaś mu z siebie wszystko co najlepsze... nie ma mowy o żadnej klasie!
ma być wojna i on ma być ofiarą tej wojny

10

misiorek36 napisał/a:

pierścionki można spieniężyć, akcje sprzedać i polecieć z córkami w jakieś fajne i ciepłe miejsce...

powiecie pewnie, że należy trzymać fason i klase, ale ja uważam, że chamstwo tylko chamstwem należy tępić!!! prostak i tak nie zrozumie, a przynajmniej się zapieni ha ha (mina bezcenna)

kobietko poświeciłaś dla "staruszka" wiele lat, powinien Cię za to po stopach całować, dałaś mu z siebie wszystko co najlepsze... nie ma mowy o żadnej klasie!

Prezenty to prezenty.
Kto daje i odbiera .....

11 Ostatnio edytowany przez edda (2013-09-29 17:58:43)

ELjola jestes wielka,jestes SUPER.
  Smieje sie przez lzy:))chachachachacha
Wiesz jak to z wojnami jest.Wygram odpuszczajac.Obojetnosc bardziej boli.

12 Ostatnio edytowany przez żyworódka (2013-09-29 18:10:33)

misiorek36 napisał/a:

Popieram!!!
Popieram wszystkie powyższe argumenty i rady.

edda napisał/a:

Wiesz jak to z wojnami jest.Wygram odpuszczajac.Obojetnosc bardziej boli.

E...tam...
Ty bądź obojętna na jego bezczelne i wyrafinowane żądania i ten jego  ból kręgosłupa.
A niech go łupie przy samej d***e krzywda ludzka (czyt. Twoja). hmm

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

13

Kurcze nie potrafie jeszcze poruszac sie na tym portalu.
DZIEWCZYNY jestescie niesamowite.
Bede sobie czytala te rady wieczorem w lozku,popijajac kieliszkiem wina rozowego.Ogolnie nie pije ,ale czasami kieliszek wina:))na rozluznienie.
Musze oddac to co ni emoje.Troche zarobil dzieki mnie  ,bo kupilam akcje dla niego a jak cena byla dobra to sprzedalam i oddalam kase.Niestety wiecej stracil bo pozostale  akcje daly ciala .Tak wiec kare juz ma.:)

14

Zastanawialam sie czy moze przesadzam z tym ,ze  wczoraj powiedzialam,ze nie chce sie kochac bo smierdzi alkoholem.????

Co innego gdybysmy oboje popijali winko i  oboje tworzyli klimat do bara bara.
Poza tym facet ktory chodzi goly od polowy nie wyglada kuszaco.
A moze ja sie robie stara ??? i zrzedzaca.NIe !??? na serio uprawialismy  bara bara,nawet z jego rwą kulszową.Wczoraj jednak nie bylam w stanie.

Moze to jest temat ?? czy kochasz sie z facetem po alkoholu ??Nie umiem tego dodac.Jesi uwazacie,ze  da sie o tym pogadac to wrzuccie.

15

Rozumiem twoje godne postępownie, ale popieram tych, którzy mówią, że nie oddali by tych "fantów". Niech on odda ci twoje nadzieje i twój poświęcony mu czas, twoje uczucia. Nie oddałabym również z szacunku do samej siebie, żeby po pewnym czasie nie czuć się "ogołocona" ze wszystkiego w tym związku. Niech on też poniesie jakieś straty, może następnym razem będzie bardziej szanował kobiety, albo przynajmniej nabierze szacunku do ciebie, że nie zrobił z  Tobą co chciał i wyszedł z tego związku tylko z korzyściami. Nie daj się wykorzystać do końca. Swoją drogą to powinnaś mu podziękować, że uwolnił Cię od siebie, bo zrobił ci naprawdę więcej dobrego niż złego. Zwykła szuja.

16

Matko, skąd te skrupuły, może stąd ta porażka, przecież wybacz ale to jest mdłe i nudne. On ci to dał - jest twoje, jeśli coś jest zbyt słodkie to jest mdłe. Wykaż odrobinę charakteru , choćby tylko jemu na złość, też kiedyś postąpiłam tak szlachetnie, a potem żałowałam i żałuję do teraz. Oddałam siebie, a potem swoją własność, bo to co darował było moje.Nie daj się już więcej wykorzystywać.

17 Ostatnio edytowany przez nightwatcher (2013-09-30 01:08:22)

edda napisał/a:

On musi sie napisc ,a obecnie tlumaczy ,ze picie rozluznia mu miesnie i nie musi brac tyle ketanolu

Dzięki za wypowiedź :* Chciałabym jeszcze skomentować ten fragment powyżej, bo również tam byłam. Ta mieszanka powyżej świetnie pomaga na tego typu choroby kręgosłupa na początku tak średnio nawet w pociągach - a jest bardzo mocna i na dłuższą metę zabójcza dla wątroby - po jakichś 3 tygodniach stosowania ból powróci ze zdwojoną siłą, a wtedy ten facet wszystko odda za operację kręgosłupa (zła opcja, trzeba ćwiczyć, a po pierwsze odstawić alko). Będzie Cię błagał na kolanach i obiecywał złote góry. Dlatego moim zdaniem najlepiej jest oddać mu teraz wszystko o co prosił i ostrzec, żeby zdążył spieniężyć te akcje zanim to nadejdzie, a najlepiej gdyby pakował dupę w troki do ortopedy.
Bo tylko wtedy się przekonasz, czy Cię kochał kiedykolwiek, nie będziesz miała złudzeń, że a może coś mu chwilowo odbiło.
Ja mam propozycję taką, abys mu zrobiła test. Oddaj mu to wszystko o co prosił w swoim przesiąkniętym materializmem wypranym z uczuć liście. Szybko, aby mial czas.

Bo wtedy będzie wył do księżyca.

Albo ciekawe co, pewnie będzie Ci wył do telefonu, a po co Ci taki facet>

Ja miałam opjcę solo, mój partner był na alkoholowym tourze po osiedlu ja jako zbyteczna wyłam do księżyca. Pozycję na kolanach miałam, przy ścianie w salonie, ręce na wprost głowy (rozluźnia kręgi, jeszcze inna to na plecach kolana do klatki piersiowej). I nie powiem, że wymawiałam wtedy mantry, chociaż w sumie, może trochę też. Były w tym mantry, modlitwa, przekleństwa i jęki.

I tego się moim skromnym zdaniem możesz spodziewać na tel za ok 4 tyg wink

Zacznij tam, gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób, co możesz.

18

W życiu, nigdy bym mu już nie pomogła, nigdy nie wzruszyłby mnie jego ból i cierpienie. Dla mnie jest pasożytem, a takich unika  się jak ognia. Przecierpiałabym tę pomyłkę i nawet przed sobą nie przyznawała, że byłam kiedyś z kimś takim.
Ani to swat, ani brat, ani przyjaciel, zwykły pasożyt.

19

Dziewczyny, ale o jakim mężczyźnie wy tutaj piszecie...? Prawdziwy mężczyzna przyjechałby do autorki, stanąłby z nią twarzą w twarz, i patrząc prosto w oczy poinformował o swoich decyzjach, zamiast pisać maila jak nastolatek, który nie wie jak wybrnąć z sytuacji. Osobiście bardzo żałuję, że niektórym facetom, nie można odebrać możliwości nazywania się mężczyznami. Wtedy odgórnie byłoby wiadomo, z jakim ancymonkiem ma się do czynienia.

Mucha nie siada, gdy wszys­tko ku­py się trzyma.

20 Ostatnio edytowany przez edda (2013-09-30 08:23:18)

DZIEWCZYNY !!!!

Dostalam dzisiaj rano kolejnego meila;

CYT:
Jesli to nie klopot ,to poczekaj ze sprzedaża tych akcji.
Operacja nie jest przesadzona ,a to moze przyniesc pecha.
Powodzenia.

A ja mialam juz wczoraj nacisnac zlecenie sprzedaje:))
Naprawde musze sie zebrac i napisac cos, co by dupka przestraszylo, że zlotowki nie dostanie.

21

To widzę , kolejne wyzwanie przed tobą, musisz czym prędzej zmienić kartę w telefonie, bo będziesz teraz czekała na kolejnego sms-a, a on jak pijawka, będzie cię wysysał , choćby na odległość. On sobie najwyraźniej z tobą pogrywa, no jak ty po czymś takim jeszcze spróbujesz mu wybaczyć, i na jego skinienie polecisz do niego /bo, coś mi tu pachnie na zabawę kota z myszką/,to wdepniesz po uszy, jak niewolnica.
To zimny, wyrachowany drań, na samą myśl o bliskości z takim człowiekiem mnie otrząsa. To nie jest przyjaciel, to właściciel.
Pozdrawiam Cię, otrząśnij się i zareaguj adekwatnie do chamstwa, nie daj sobą, jak herbatą mieszać.

22

Kurcze napisał/a:

To widzę , kolejne wyzwanie przed tobą, musisz czym prędzej zmienić kartę w telefonie, bo będziesz teraz czekała na kolejnego sms-a, a on jak pijawka, będzie cię wysysał , choćby na odległość. On sobie najwyraźniej z tobą pogrywa, no jak ty po czymś takim jeszcze spróbujesz mu wybaczyć, i na jego skinienie polecisz do niego /bo, coś mi tu pachnie na zabawę kota z myszką/,to wdepniesz po uszy, jak niewolnica.
To zimny, wyrachowany drań, na samą myśl o bliskości z takim człowiekiem mnie otrząsa. To nie jest przyjaciel, to właściciel.
Pozdrawiam Cię, otrząśnij się i zareaguj adekwatnie do chamstwa, nie daj sobą, jak herbatą mieszać.

Wiesz... mądra jesteś kobietą.
Myśle ,ze przyświecaja mu tylko pobudki finansowe.Akcje stoją kiepsko,wiec warto poczekać ze sprzedazą.
Co zrobie z tym "zgnilym jajkiem" czyli akcjami na serio zastanawiam sie.Moze powinnam okazać sie "suką".

W sumie ta jego proąba o odroczenie zdjęla ze mnie na tę chwilę cięzar decyzji.Emocje opadna ...
Obiecuje Ci,ze nie bede biegła do niego.
Jak zauwazyla ktoras z dziewczyn powinnam patrzec na to w ten sposob ,ze wyswiadczył mi przysługe.Powinnam byc mu wdzieczna.
Trzymalam sie go  bo balam sie byc sama .Dzieci zaczynaja zyc swoim zyciem chociaz wciaz musze stac na straży .Troche go usrawiedliwialam ,ze  cięzko ze mna byc bo mam mnóstwo obowiązkow i ciagle zmieniam plany.jak ich ni ezmianac kiedy nie znasz dnia ani godziny  kiedy zachoruja albo cokolwiek innego im wypada.
SAMO ZYCIE>

23

misiorek36 napisał/a:

...kobietko poświeciłaś dla "staruszka" wiele lat, powinien Cię za to po stopach całować, dałaś mu z siebie wszystko co najlepsze......

Zapewne.
->

edda napisał/a:

....BYlam z nim bo kazdy chce z kims byc.... ...dzieci byly priorytetem...

misiorek36 napisał/a:

...ma być wojna i on ma być ofiarą tej wojny

Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Samonakręcająca się spirala niienawiści i głupoty.

edda napisał/a:

...Wiesz... mądra jesteś kobietą...

Na tyle mądrą, by nie odróżniać meila od sms-a.

edda napisał/a:

...Co zrobie z tym "zgnilym jajkiem" czyli akcjami na serio zastanawiam sie.Moze powinnam okazać sie "suką"

Bez znaczenia.
Z tego wszystkiego wynika tylko, że powinnaś zastanowić się nad sobą.

24

N4VV, nie zgodzę się z Tobą. Myślę, że Autorka powinna postąpić tak jak została potraktowana. Facet zasługuje na olanie jego "próśb", bo pozbawiony jest klasy... Spełnianie kolejnych jego "zachcianek", czyli sprzedaży akcji i zwrotu kasy, oddania pierścionków postawi Autorkę w sytuacji, w jakiej dotychczas tkwiła - kogoś bez większego dla niego znaczenia. Bo to jak ją traktował, jakie miał podejście do jej życia tylko tego jest dowodem... Powinna zacisnąć zęby, zlekceważyć go i jego "prośby", zmienić numer (popieram pomysł) i odciąć się od takiego typa...

Nie czyń priorytetem kogoś, kto ma cie tylko za opcję.

25 Ostatnio edytowany przez edda (2013-09-30 09:31:59)

N4VV napisał/a:
misiorek36 napisał/a:

...kobietko poświeciłaś dla "staruszka" wiele lat, powinien Cię za to po stopach całować, dałaś mu z siebie wszystko co najlepsze......

Zapewne.
->

edda napisał/a:

....BYlam z nim bo kazdy chce z kims byc.... ...dzieci byly priorytetem...

misiorek36 napisał/a:

...ma być wojna i on ma być ofiarą tej wojny

Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Samonakręcająca się spirala niienawiści i głupoty.

edda napisał/a:

...Wiesz... mądra jesteś kobietą...

Na tyle mądrą, by nie odróżniać meila od sms-a.

edda napisał/a:

...Co zrobie z tym "zgnilym jajkiem" czyli akcjami na serio zastanawiam sie.Moze powinnam okazać sie "suką"

Bez znaczenia.
Z tego wszystkiego wynika tylko, że powinnaś zastanowić się nad sobą.

Masz racje powinnam zastanowic sie nad soba bo gdzie mialam rozum zachowujac do tej pory klase .Widzialam ,ze facet jest bufonem i nie szanuje zwylkych ludzi.
Jak o kims ze swoich znajomych opowiadal to zaczynal od tytulu np.  to dyrektor,to prezes ,to minister ,to pani doktor itp.Nie potrafil normalnie: to moj znajomy Maciek,Krzysiek,Zosia itp.
Mial aspiracje pomagania calemu swiatu a grosza nikomu z serca nie dal.
Uwazal ,ze kobiety nowoczesne nie oczekuja prezentow gdyz same moga sobie kupic.

Tez bys zachowala klase i zastanawiala sie nad tym jak okrutnie go potraktowalas ??Jak jestes podla ??

26

BYlam z nim bo kazdy chce z kims byc

Kobieto! To jest chyba jeden z czołówki najdurniejszych powodów do bycia z kimś! A na marginesie - nie każdy i nie z kimś wink Sa tacy, co nie chcą być z nikim, a i tacy co chcą być z konkretną osobą, a nie "z kimkolwiek".
Mam wrażenie, że ten związek skończył się tak jak wyglądał. Bez szacunku z jego strony, bez zainteresowania Tobą, z uwagą zwróconą tylko na swój zad.
Z Twoich postów widzę Cię jako babeczkę, która ma poukładane w głowie. Po co Ci ktoś taki?
Piszesz o tych "drobiazgach" których on nawet nie dostrzegał, nawet nie pomyślał. Powiem Ci wprost - nie ma sensu z kimś takim być! Bo to nie jest uczucie. Uczucie to jest to, kiedy kupuję krówki, kiedy niechcący wpadnę na nie w sklepie, choć ich nie znoszę, ale wiem, że mąż uwielbia. Uczucie jest wtedy, kiedy mąż zrywa się zamykać okno i nieść mi polar, choć ja tylko nieśmiało stwierdzę, że trochę mi zimno. I to, kiedy nocą biegasz po mieście szukając dyżurującej apteki, bo osobę, którą kochasz rozbolało gardło... Z tego co Ty piszesz, to on myślał tylko  o sobie. On już był w udanym, pełnym ciepłych uczuć związku - z samym sobą. Po co się w to pchac i być tak naprawdę na prawach "tej trzeciej"?
Piszesz potem do budowani swojej wartości na facecie. Już wiesz, że to błąd. Przez taką postawę właśnie takie pijawki jak on będziesz przyciągać. Tylko i wyłącznie. Bo taki czuje podskórnie, że sam wart jest niewiele i potrzebuje kogoś, kto mu ego podbuduje. Jeśli będziesz swoją wartość budować na sobie, będziesz przyciągać takich, którym to właśnie się spodoba, którzy będą chcieli być blisko Ciebie właśnie ze względu na to jaka jesteś sama dla siebie.

PS. Jeśli ketonal pomaga na tyle, że może normalnie funkcjonować, to on nie wie jeszcze co to znaczy ból kręgosłupa...

PS2. Nie dość, że buc, to jeszcze zabobonny. Odpuść, szkoda czasu na takiego kogoś.

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

27

NOCNA LAMPKa _ odpuszczam.Zazdroszcze CI ,ze doswiadczas takiej troski,.
Male,codzienne gesty licza sie w zyciu.To,ze ktos pomysli wlasnie o krówkach dla Ciebie.

Wyszlo ,ze na pozegnanie  dostal zupe pomidorową ,ba nawet makaron ugotowalam i zabralam.
Na drugie  zrobilam zrazy wolowe  nadziane  boczkiem i papryka plus gasze gryczana.
Miejmy nadzieje,ze mu smakowalo .Wprawdzie  w ciagu dnia byl na zupie krewekowej .Dwa razy  w ciagu 7 lat bylismy w restauracji.A jak kupil suszi to jedno na dwoje.

Naprawde nie zycze mu zle ,ale mialabym satysfakjce zeby kiedys zrozumial co stracil.
I jeszcze uwaga do uwagi jednej z dziewczyn ,ze dzieci byly priorytetem .
A jak powinno  byc  ?? ulica ma je wychowywac ?? Nigdy facet nie powinien byc ponad dziecmi.Kiedys bym tego bardzo zalowala.
Znam przypadki kiedy kobiety fantastycznie ukladaly sobie zycie tylko dzieci glodne chodzily ,ale mamusia byla szczesliwa.
Dziecko pod szkola zrozpaczone ,ze nie przyjete do liceum a mamusia na wycieczce z partnerem.Siostra z dziewczyna jezdzila i szukala liceum dla dziecka.

Nikomu nie zycze choroby ,nie chce sie karmic zloscia i nienawiscia bo musze sie skupic na wielu innych sprawach ale  zastanowie sie  naprawde jak postapie w sprawie tych podarunkow.

28

edda współczuję.Ale coś mi tu brzęczy w tej historii.Czy to są wasze wspólne dzieci?Facet chyba zwyczajnie był o nie zazdrosny, chciał za wszelką cenę zwrócić twoją uwagę wyłącznie na siebie.Absolutnie go nie bronię, bo jest nawet za stary na takie numery.Ale - zastanawiam się też, czy nie za bardzo uzaleźniasz życie swoje od życia dzieci.Jeśli przyzwyczaisz ich,że tylko biorą, a matka jest na każde zawołanie, bez względu na to ile mają lat, to znowu one nawet nieświadomie będą ci ewykorzystywać, nie zastanawiając się nad tym, że ty nie musisz już ich niańczyć.Że owszem jako matka zawsze będziesz po ich stronie i pomożesz, ale lekcje już odrobiłaś wink i masz prawo zatroszczyć się trochę o samą siebie.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

29

kosmiczny nick napisał/a:

N4VV, nie zgodzę się z Tobą. Myślę, że Autorka powinna postąpić tak jak została potraktowana. Facet zasługuje na olanie jego "próśb", bo pozbawiony jest klasy... Spełnianie kolejnych jego "zachcianek", czyli sprzedaży akcji i zwrotu kasy, oddania pierścionków postawi Autorkę w sytuacji, w jakiej dotychczas tkwiła - kogoś bez większego dla niego znaczenia. Bo to jak ją traktował, jakie miał podejście do jej życia tylko tego jest dowodem... Powinna zacisnąć zęby, zlekceważyć go i jego "prośby", zmienić numer (popieram pomysł) i odciąć się od takiego typa...

Cenny glos bo mezczyzny.
Zmienic numer niech mnie szuka:))
Ta nowa wiadomosc ,zeby nie sprzedawac akcji bo ma mu przyniesc pecha.Ciagle tylko mysli o sobie .
Zadnego slowa  komentarza na moja odpowiedz na pozegnalnego meila.
zacytuje go  dla jasnosci
CYT:

Co TY robisz ?
Staralam sie jak moglam (przy swoich mozliwosciach) zaopiekwac sie Toba  w tych trudnych poczatkach Twojej choroby.
Ja tez zmagam sie z chorym żoładkiem ,kręgosłupem.Wszystko to stresy i duża ilosc pracy.
Martwie sie o Ciebie o Twoj nałóg takze.Nawet dzieci przygotowywalam do tego,ze beda pomagaly jesli bedziesz operowany.
Tylko dlatego ,ze mialam gorszy dzien i brak ochoty wczoraj  na seks z pijanym facetem znalazles  takie podsumowanie i rozwiazanie siedmiu lat  ??

Wszystko  odbedziesię  wedle Twojego zyczenia.
Zalatwie  szybko Twoje prosby.
Z CZULOSCIA WCZORAJ CIE MASOWALAM I TO MIALO DLA MNIE SENS .Dla mnie to byl wyraz uczucie ,dla Ciebie bez znaczenia.
Moze jeszcze kiedys zrozumiesz co ma w zyciu wartosc.
Jesli bedziesz w szpitalu zawsze mozesz na mnie liczyc.

Zycze szczescia.

Bylam  w emocjach wiec moj list byl prosty.
Te druga wiadomosc od niego przemilcze.

30

zbytdelikatna napisał/a:

edda współczuję.Ale coś mi tu brzęczy w tej historii.Czy to są wasze wspólne dzieci?Facet chyba zwyczajnie był o nie zazdrosny, chciał za wszelką cenę zwrócić twoją uwagę wyłącznie na siebie.Absolutnie go nie bronię, bo jest nawet za stary na takie numery.Ale - zastanawiam się też, czy nie za bardzo uzaleźniasz życie swoje od życia dzieci.Jeśli przyzwyczaisz ich,że tylko biorą, a matka jest na każde zawołanie, bez względu na to ile mają lat, to znowu one nawet nieświadomie będą ci ewykorzystywać, nie zastanawiając się nad tym, że ty nie musisz już ich niańczyć.Że owszem jako matka zawsze będziesz po ich stronie i pomożesz, ale lekcje już odrobiłaś wink i masz prawo zatroszczyć się trochę o samą siebie.

To byly moje dzieci.
Nie zmienia to faktu ,ze jak  sie z kims jest to nalezy odrobine empatii wykazac.JAk juz pisalam spedzal ze mna upojne noce poswiecone tylko jemu ale rano nie poszedl po bulki albo nie podwiozl zima  dzieci do szkoly.
Poswiecalam mu  i tak duzo czasu .Dbalam zeby swoich kontaktow z corka nie zaniedbal bo syn juz  dorosly i raczej sporadycznie zaglada do ojca.
Bywal z corka na obiadach u mnie.

Nie chche zeby kompletnie potepic goscia.
Wystarczy mi, ze upewnilam sie ,ze nie ma klasy  facet i tyle.Na pewno bardzo mnie zranil konczac zwiazek prosba o uregulowanie spraw materialnych.

31

N4VV, napisz jak ci pomóc, bo taki złośliwy jesteś, jak małe dziecko, które chce zwrócić koniecznie uwagę na siebie. Masz problem pisz, nie chcesz idź do psychologa, ale może nie wyzłośliwiaj się na ludzi Bogu ducha winnych tylko dlatego, że masz jakieś swoje powody egzystencjonalne. Pozdrawiam cię i głaszczę pod włos.

32

edda napisał/a:

Cenny glos bo mezczyzny.
Zmienic numer niech mnie szuka:))
Ta nowa wiadomosc ,zeby nie sprzedawac akcji bo ma mu przyniesc pecha.Ciagle tylko mysli o sobie .
Zadnego slowa  komentarza na moja odpowiedz na pozegnalnego meila.
zacytuje go  dla jasnosci
CYT:

Co TY robisz ?
Staralam sie jak moglam (przy swoich mozliwosciach) zaopiekwac sie Toba  w tych trudnych poczatkach Twojej choroby.
Ja tez zmagam sie z chorym żoładkiem ,kręgosłupem.Wszystko to stresy i duża ilosc pracy.
Martwie sie o Ciebie o Twoj nałóg takze.Nawet dzieci przygotowywalam do tego,ze beda pomagaly jesli bedziesz operowany.
Tylko dlatego ,ze mialam gorszy dzien i brak ochoty wczoraj  na seks z pijanym facetem znalazles  takie podsumowanie i rozwiazanie siedmiu lat  ??

Wszystko  odbedziesię  wedle Twojego zyczenia.
Zalatwie  szybko Twoje prosby.
Z CZULOSCIA WCZORAJ CIE MASOWALAM I TO MIALO DLA MNIE SENS .Dla mnie to byl wyraz uczucie ,dla Ciebie bez znaczenia.
Moze jeszcze kiedys zrozumiesz co ma w zyciu wartosc.
Jesli bedziesz w szpitalu zawsze mozesz na mnie liczyc.

Zycze szczescia.

Bylam  w emocjach wiec moj list byl prosty.
Te druga wiadomosc od niego przemilcze.

po takim mailu facet z odrobiną empatii lub choćby szacunku do samego siebie, pognałby na kolanach żeby Ciebie przeprosić.

Jego córka była na obiadkach gotowanych przez Ciebie a on nawet nie zawiózł Twoich rano, zimą do szkoły ?????

Raduj się wolnością od egoisty smile

33 Ostatnio edytowany przez edda (2013-09-30 15:43:14)

wiem...musze wyplakac swoje.

Po prostu zdiwienie moje ..
Facet z klasa inaczej sie zegna ,a nie wydaje dyspozycje .
W nastepnym meilu wydaje korekte  dyspozycj.
Dzisiaj wysylam te pierscionki.Sa pamiatka wiec uszanuje to.

30.092013 godz 15.40
Wlasnie rycze jak glupia. Wytarlam lzy pierscionkami i wlozylam do podwojnych kopert babelkowych.
uuuuaaaaaaaaaaaaa.................

34

Ja bym nie znizal sie do jego poziomu. Odeslalbym wszystko co chce bez slowa i zerwal kontakt na wieki. Niech zdycha samotnie skoro tego wlasnie chce. Z pierscionkami w gardle.

A Ty musisz przemyslec sama siebie, zeby nie wdeptywac w takie uklady. Wiesz ze to sie nie dzieje bez powodu?

Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej tego potrzebują.

35 Ostatnio edytowany przez kosmiczny nick (2013-09-30 12:19:21)

edda napisał/a:

wiem...musze wyplakac swoje.

Po prostu zdiwienie moje ..
Facet z klasa inaczej sie zegna ,a nie wydaje dyspozycje .
W nastepnym meilu wydaje korekte  dyspozycj.
Dzisiaj wysylam te pierscionki.Sa pamiatka wiec uszanuje to.

OK, pierścionki... Niech wrócą do niego, aczkolwiek jakoś tak głupio to wygląda, bo chyba Ci je DAŁ?
Zastanawia mnie tylko sprawa wspomnianych akcji... W jaki sposób, albo inaczej - na jakich zasadach znalazły się one w Twoim posiadaniu?
Nie znam szczegółów Waszych relacji i zasad (o ile jakieś istniały), na jakich funkcjonowała ta znajomość, ale może warto wziąć ołówek i kartkę i ...podliczyć Twoje gotowanie, masowanie itp? Skoro on czuje "potrzebę" odzyskania tego, co niegdyś ...w porywie Tobie podarował (chyba te pierścionki nie były dane na "przechowanie"?), zrewanżuj się tym samym smile
Co do "zniżania sie do jego poziomu", jak napisał wyżej Czlowiek_znikad - okazanie wyższości jest miłe i pozwala mieć do samego siebie szacunek. Ale w przypadku kontaktów z kimś dość ...prostym - wypada użyć tej samej reguły postępowania.
A nuż to kogoś takiego ...oświeci?
P.S.
Bywam czasem wredny, bo chyba nie zdzierżyłbym na Twoim miejscu i w reakcji na jego "zerwanie" drogą e-mailową - również tą drogą "oddałbym" mu te pierścionki (jako skany) smile

36 Ostatnio edytowany przez Mussuka (2013-09-30 14:20:44)

edda, czas zrobic maly bilansik zyskow i strat.

Ty tego moze nie widzisz, bo jestes smutna, w szoku - zrozumiale.
Osoby postronne widza tego jejmoscia bez tej otoczki romantyzmu czy czego on tam dosypywal Ci przez lata.

Napisze Ci krociutko i zwiezle kogo ja tam widze:

starszego pana
faceta schorowanego
mezczyzne bez klasy i kasy (jakby mial to by tych dewocjonaliow od Ciebie nie zadal, ani sprzedazy akcji)
goscia, z ktorym nawet syn nie chce sie zbyt czesto widywac (ok, przyczyny moga byc obustronne, ale to efektu nie zmienia)
czlowieka bez empatii i krzty wsparcia dla ciebie
pijaka i smierdziucha w lozku (a jak tam panie z potencja???)
summa sumarum widze ogromna kule u Twojej nogi, ktora wloklabys jeszcze latami, a od ktorej los Cie uwolnil, choc w sposob drastyczny. Z drugiej strony szybkie ciecie jest lepsze niz dlubanie w ranie.

Z drugiej strony widze:

kobiete w srednim wieku (mozna rzec nawet kwiecie wieku)
atrakcyja, jak sama piszesz
rodzinna
swietnie zorganizowana i silna
empatyczna
kulturalna (bo jeszcze ani jedno zle slowo na Jejmoscia nie padlo, a moglo)
chetna do pomagania
szanujaca sie i stawiajaca pewne wymagania (jak np. seks na trzezwo)

itp. itd.

Chcesz teraz analizy albo podsumowania? - Co Ty kobieto robilas tyle lat z takim fajfusem? Juz dawno, nie on, a Ty powinnas byla z tego "zwiazku" odejsc, szkoda, ze sie tak nie stalo ale plakac nad rozlanym mlekiem nie ma po co.
Te lata uznaj za stracone ale nastaw sie na lepsze, bo wyraznie zaslugujesz na nie u boku mlodszego niz ow czlowieczek i zdrowego na ciele i umysle mezczyzny przez duze M.

O, takiego maila mu poslij i dolacz te swiecidelka, skoro i tak brzydkie a jeszcze by Ci go przypominaly.

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

37

żeby uniknąć kosztów wysyłania pierścionków lub konieczności spotkania się z nim -
- info o której godzinie, z którego okna będą te pierścionki spadały smile
niech ma szansę je przechwycić smile

38

Popieram Drzazgę i kosmicznego nicka, jasno, prosto, po męsku, ale z klasą. Otrząsa mnie na samą myśl, że mu posłusznie oddasz te zabawki, to nie jest fair według samej siebie.

39

OMG byłaś z nim chyba tylko dla pieniędzy by dzieci żyły dobrze, bo kobieta z dziećmi częściej szuka osoby ustawionej. 
Teraz wiesz co masz robić skip się na sobie i dzieciach i życzę powodzenia.

Jestem wierna tak jak ty mi.

40

Katarzynka82 napisał/a:

OMG byłaś z nim chyba tylko dla pieniędzy by dzieci żyły dobrze, bo kobieta z dziećmi częściej szuka osoby ustawionej. 

Chyba ktoś tu odpuścił sobie czytanie całości i pominął drobniutki szczegół: facet to sknera i skąpiec (choćby: "...Dwa razy  w ciagu 7 lat bylismy w restauracji.A jak kupil suszi to jedno na dwoje."), który nawet głupiej czekolady dzieciom Autorki skapił...
Skąd zatem taka ...ekspertyza, Katarzynko82?

41 Ostatnio edytowany przez Katarzynka82 (2013-09-30 18:12:56)

Katarzynka82 napisał/a:

Chyba ktoś tu odpuścił sobie czytanie całości i pominął drobniutki szczegół: facet to sknera i skąpiec (choćby: "...Dwa razy  w ciagu 7 lat bylismy w restauracji.A jak kupil suszi to jedno na dwoje."), który nawet głupiej czekolady dzieciom Autorki skapił...
Skąd zatem taka ...ekspertyza, Katarzynko82?

Chodzi o status materialny, sknera to często właśnie człowiek zamożny, ja nie pisze że trzeba takich ludzi unikać ale nie można kierować się tylko pieniędzmi i przyjmować postawy roszczeniowe jak Duda i jego spółka.
Autorka nie musi przyjmować takiej postawy ale trudno mi uwierzyć że ona się w nim autentycznie zakochała ze względu na jego osobę a nie jego majątek.
Z tekstu wynika że ma go dość wiec niech od niego odejdzie.

Jestem wierna tak jak ty mi.

42

Stanowcze NIE dla wysyłania mu pierścionków! Albo wrzuć je do jakiejś głębokiej wody, albo rzuć w dal, no już nawet z tym oknem i sms do zainteresowanego, byłoby znośnie, ale nie wysyłanie mu.

To jest nonsens!

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz
Walczę z boreliozą i bartonella https://boreliozalyme.blogspot.com/

43

Drzazga napisał/a:

żeby uniknąć kosztów wysyłania pierścionków lub konieczności spotkania się z nim -
- info o której godzinie, z którego okna będą te pierścionki spadały smile
niech ma szansę je przechwycić smile

Popieram w 200% smile
Jeszcze te akcje bym mu rzuciła razem z tymi pierścionkami.
Co złapie, to jego big_smile

"Mądrego widać, głupiego słychać."

44

Mussuka napisał/a:

...Chcesz teraz analizy albo podsumowania? - Co Ty kobieto robilas tyle lat z takim fajfusem? Juz dawno, nie on, a Ty powinnas byla z tego "zwiazku" odejsc, szkoda, ze sie tak nie stalo ale plakac nad rozlanym mlekiem nie ma po co.
Te lata uznaj za stracone ale nastaw sie na lepsze, bo wyraznie zaslugujesz na nie u boku mlodszego niz ow czlowieczek i zdrowego na ciele i umysle mezczyzny przez duze M.
....

Nie bardzo rozumiem dlaczego młodszego - to jakby bez związku jest.
Nie kumam też czym tak bardzo zasługuje.
Badź co badź, należało by miec szacunek do siebie - w każdym razie ja nie pozwolił bym obrażać byle komu osoby, z którą, jakoś tam, ale przeżyłem 7 lat. Choćby tylko z tego powodu, autorka na nic szczególnego nie zasługuje.
Tak naprawdę nie można nic powiedzieć, znając relację jednej strony.
Tym niemniej należało by wziąć pod uwagę fakt trwania 7 lat w związku,

45

N4VV napisał/a:
Mussuka napisał/a:

...Chcesz teraz analizy albo podsumowania? - Co Ty kobieto robilas tyle lat z takim fajfusem? Juz dawno, nie on, a Ty powinnas byla z tego "zwiazku" odejsc, szkoda, ze sie tak nie stalo ale plakac nad rozlanym mlekiem nie ma po co.
....

Nie bardzo rozumiem dlaczego młodszego - to jakby bez związku jest.
Nie kumam też czym tak bardzo zasługuje.
Badź co badź, należało by miec szacunek do siebie - w każdym razie ja nie pozwolił bym obrażać byle komu osoby, z którą, jakoś tam, ale przeżyłem 7 lat. Choćby tylko z tego powodu, autorka na nic szczególnego nie zasługuje.
Tak naprawdę nie można nic powiedzieć, znając relację jednej strony.

Myślę, że kolega powyżej, za bardzo sobie jednak pozwala, jest takie stare polskie przysłowie - nie rób drugiemu co tobie nie miłe, jeśli ty sobie nie pozwolisz na złe traktowanie, zdobądź się chociaż na niewtrącanie z buciorami do życia innych. Na pewno wszyscy to odczują i będzie to dla nich wielka strata.

46

N4VV napisał/a:

I coz tego? Wlasnie napisalam, ze az sie dziwie, ze tyle wytrzymala z takim ktosiem. Ktos, kto w ten sposob konczy relacje nie zasluguje na zaden szacunek. A osoba, ktora pomagala mu, opiekowala sie, masowala, obiadkami podejmowala - jednak zasluguje na lepsze traktowanie.

Mlodszego mialam na mysli od tego pana, nie od autorki. Albo niech sobie bedzie nawet i stary grzyb, byle nie zgrzybialy na zewnatrz i wewnatrz. Sa i fajni energiczni i mlodzi duchem panowie po 50-tce, to prawda. Nie o wiek tu chodzi a o mlodosc w sobie.

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

47

Biedne zrozpaczone dziewczyny, obudźcie się z tego koszmaru.Odszedł, to bardzo dobrze, wreszcie możecie poczuć się wolne, ja już zrozumiałam, dzięki osobom z tego forum i trochę własnym przemyśleniom - dlaczego z uporem maniaka usiłowałam zatrzymać faceta, który mnie niszczył.Może nawet on jest w porządku, ale nie wobec mnie.Wybaczyć, czas może nie leczy ran, ale uczy nas jak je oswoić,i...uciekać.Jak najdalej.Wziąć swoje życie we własne ręce, w końcu jest krótkie.A jeśli któraś babka nie potrafi odejść, to recepta prosta - zostać, jaki jest taki jest, ale ja go wybrałam na całe życie i jest ok.Nikt przecież nie gwarantował,że zawsze będziemy szczęśliwi.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

48 Ostatnio edytowany przez edda (2013-10-03 10:57:46)

Sytuacja ma sie tak:

Pierscionki były juz na poczcie ,ale zrobilam podsumowanie ostatniego miesiaca który mial byc wedlug niego porażką.
To ja  w ciagu tego miesica zabralam go do kina na firmowy bilet,to ja zabralam go do parku na kije, to ja wysprzatalam kuchnie i lazienke na poczatku wrzesnia ,przez kolejne dwa tygodnie zabieralam go do siebie na obiady i odwozilam do domu bo nie moze jezdzic samodzielnie samochodem.Zalatwilam juz bilety na pazdziernikowy koncert  Nohavicy,ktorego oboje uwielbiamy.
PO jego liscie mialam straszne poczucie winy ,ze za malo dawalam z siebie,ale po tym podsumowaniu ocknęlam sie.

Wycofałam przesyłke z poczty smile) jak w komedii.Nie bylo to takie proste ,ale udalo sie.
Łyknełam ziolowy  proszek na uspokojene i zawiozłam mu te pierscionki.
Oddajac zrobilam podsumowanie minionego miesiaca i stwierdziłam ,ze jak to wszystko  malo i porazka to niech go lupie przy samej dupie .Niech znajdzie  mlodsza i bardziej zaangazowana ,ktora bedzie do tego wszystkiego  laskę robila mu co godzinę.
Teraz jak bedzie chcial wrocic to na kolanach.Ulzylo mi .

Facet nie odezwal sie slowem ,byl zaskoczony a ja grzecznie wyszlam.Bylo mi go szkoda.

Pisalam juz ,ze nie chce go potepic w 100 procentach.Kazdy ma wady ja tez .Nie zgadzam sie jednak na to żeby obciązył mnie całkowita winą za  porażkę i pozwolil zebym sama sobie z tym radzila.

49 Ostatnio edytowany przez edda (2013-10-03 11:03:28)

sluuu napisał/a:

Stanowcze NIE dla wysyłania mu pierścionków! Albo wrzuć je do jakiejś głębokiej wody, albo rzuć w dal, no już nawet z tym oknem i sms do zainteresowanego, byłoby znośnie, ale nie wysyłanie mu.

To jest nonsens!

Opisałam już jak skończyło się to wysłanie.Tragi komicznie.
Wycofanie przesylki poleconej z poczty nie bylo łatwe,ale Pani na poczcie mrugnęła okiem i załatwiłysmy to bez pisania podania jakie w takich okolicznosciach nalezy zlozyc.

Ulzylo mi ,bo to była pamiatka wiec  lepiej nie miec wyrzutów sumienia.

Jak najbardziej chce sie pozbyc zlych emocji bo to niczemu nie sluzy. Na razie  jest mi ciezko ,placze ,zacisniety zoladek .
Troche to musi potrwac.

50 Ostatnio edytowany przez edda (2013-10-03 11:40:55)

Katarzynka82 napisał/a:

Zapewniam Cie ,ze nie dla pieniedzy.
Nigdy mi finansowo w niczym nie pomogl.Sama zrobilam kilka malych remontow mieszkania .Byly konieczne zeby zyc w cywilizowanych warunkach.Robilam to  małymi etapami bo nie stac mnie bylo na wywalenia raz wielkiej kasy.Nawet byl zly,ze musze przez to wiecej pracowac.Jak wyjezdzdalismy na wakacje to owszem bilet na przelot (500 zl w obie strony ) zafundowal ,ale juz na miejscu  koszty mieszkania i jedzenia pokrywałam sama .Nie mialam o to pretensji.
Wstydzilam sie o cokolwiek prosic, chociaz czasami potrzebowalam pomocy finansowej.Wolałam zwrocic sie do mamy.
Daje soebie rade .Oczywiście milo byłoby gdyby  osoba z która jesteś  widziała braki np. w sprzęcie gospodarstwa domowego.
Usprawiedliwialam go ,ze tak zostal wychowany. Nie potrzebowal nawet lozka bo spal na karimatach u siebie.Teraz ma i sypialnie:)) i biblioteke .Kiedys ksiazki spadaly na spiacego na ziemi pana redaktora naczelnego.Ma bo zmobilizowalam i pomoglam zorganizowac .

Imponował mi bo byl inteligentny,przystojny,Czy wiele potrzeba żeby sie kims zauroczyc ??

51

Postąpiłaś z taką klasą, że chapeau bas. Aż zazdroszczę tej sytuacji .On zobaczył nareszcie, że twój kręgosłup jest zdrowy i że go w ogóle masz. Aż ci trochę zazdroszczę. Nie płacz, on na prawdę nie jest wart tego, udowodnij sobie, że wiesz co robisz i czego sie trzymać.
Po tym wszystkim, co tutaj opisałaś to ten facet budzi we nie trochę więcej niż niesmak, czego tu żałować? Chyba tego, że to sie wcześniej nie skończyło.
Znajdziesz faceta, tylko proszę nie bądź taka mamuśka /przepraszam za to słowo/, ale elegancka kobieta i jednocześnie miłosierna opiekunka w jednym to trochę za dużo dla faceta, takiego jak on. To jak zdobycie utęsknionej luksusowej zabawki, którą się potem szybko nudzi. Zacznij się się cenić.
Kobieta taka jak ty musi  troszkę zmienić swoja postawe, żeby była doceniana.
Pozdrawiam Cię serdecznie, jesteś więcej warta niż ten dupek/ musiałam to napisać/.

52

Acha. Samiec intelektualista alfa. Problem w tym, ze zwykly facet Cie nie bedzie pociagal. Tak mi sie wydaje ze moge przywitac Cie w klubie DD smile

Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej tego potrzebują.

53

Właśnie o to chodzi, że zwykły facet nigdy nie będzie jej pociągał i dobrze, natomiast od tych którzy ją będa pociągali musi się nauczyć, ciut wiecęj wymagać, ot tyle, żeby wiedzieli, że się szanuje i docenia, i przez to liczyli się z nią.  Taka "postawa" uatrakcyjnia" kobietę w oczach mężczyzny, bo on musi mieć bodziec do pracy i zdobywania, dla kogoś a nie  tylko dla siebie.

54

"Kup mi wodoodporny tusz i wówczas możemy poważnie porozmawiać"-tyle w temacie.

"Dum spiro, spero"...- "Dopóki oddycham, nie tracę nadziei"...
"Boże jeśli musisz, to zabierz obrazy i ześlij tysiąc duchów, mogę nawet umierać dwa razy i nosić stygmaty, nie tykaj mi słuchu !"... by PLANET ANM

55

No ja bym raczej zaproponowała wycieczkę np. do Francji, albo Włoch, zresztą to nieważne co. Ważne , żeby wiedział, że się cenisz i wymagasz szacunku i liczenia się z tobą. Nie tak, jak dotychczas.

Posty [ 1 do 55 z 73 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » dostalam dzisiaj meila pozegnalnego.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018