On nie jest pewien czy mnie kocha... - pomóżcie mi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » On nie jest pewien czy mnie kocha... - pomóżcie mi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: On nie jest pewien czy mnie kocha... - pomóżcie mi

Ja mam 20 lat on 23. Z moim narzeczonym jesteśmy razem prawie 3 lata. Przez cały ten czas układało nam się wspaniale. Bardzo go kochałam i byłam pewna że będzie to partner na całe życie. On twierdził to samo. Dogadywaliśmy się świetnie, byliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Wszystko zepsuło się w wakacje. Postanowiliśmy że z powodu trudnej sytuacji finansowej wyjedziemy do Niemiec do pracy, na jakiś czas. Niestety mój partner musiał w połowie sierpnia wrócić do Polski. Jego ojciec zachorował, a najbliższy kolega poprosił o bycie świadkiem w sprawie w sądzie. Pracowałam za granicą, on był w Polsce , bardzo do siebie tęskniliśmy. Przyjechałam do Polski niedawno, żeby go zobaczyć, bo bardzo się stęskniłam, spędzić z nim urodziny. Spotkanie , czułość, dwa dni chodziliśmy nierozłączni, a on nagle stwierdził że musimy porozmawiać. Stwierdził, że "nie jest pewien czy mnie kocha" i chciałby żebyśmy zostali na razie przyjaciółmi, a później, za pare miesięcy do siebie wrócili. Zabolało strasznie. Nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem teraz... Jestem za granicą, okropnie tęsknie, cały czas o nim myśle. On pisze do mnie i dzwoni, pyta się co słychać. Obiecał że nie będzie się z nikim spotykał i tego samego wymaga ode mnie. Jak to wszystko poukładać sobie w głowie ? Co zrobić żeby do mnie wrócił ? Nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: On nie jest pewien czy mnie kocha... - pomóżcie mi

Próbowałam zapomnieć. Ale nie potrafie. Za dużo wspólnych chwil, wszystko przypomina mi o NIM. Byliśmy jak papużki nierozłączki przez te dwa lata, 24/h spędzaliśmy razem! A teraz .. szok.

powiem tyle jest ktoś 3ci albo niech  chłopak  idzie do psychoterapeuty ale jak dla mnie jest ktoś 3ci zapewne jak wrócisz to się sama o tym przekonasz nie zamyka sobie furtki a może jest jeszcze coś o czym nie napisałaś? jak wam się układało były kłótnie itd nic nie napisałaś ciężko tu cokolwiek wywnioskować

4

Nie wiem jak to zrozumiale napisać. Przez cały okres naszego związku bardzo go kontrolowałam. Wynikało to z tego że zdarzało mu się mnie okłamać. Chciałam żeby dzielił się ze mna wszystkim, a on o wielu rzeczach mi nie mówił, przez co wpadałam w szał. Ja sobie doskonale zdawałam z tego sprawę i zdaje nadal , że dawałam mu za malo przestrzeni. Uzależniłam siebie od niego. On nie ma nikogo, jestem tego pewna, sprawdziłam jego telefon, mam hasło do jego facebooka. (on do mojego też) Stwierdziłam , że będe pracowac nad sobą, i gdy byłam za granicą nie odzywałam się do niego przez tydzien, nie pisałam, nie trułam dupyy smsami co 10 sekund gdzie jest i co robi, a jak przyjechałam, to powiedział

"Nie jestem pewny co do Ciebie czuje, jesteś dla mnie bardzo ważną osobą, ale boję się że to nie miłość tylko przyzwyczajenie. Boje się odpowiedzialności, nie jestem pewien czy chce być z toba do końca życia, czy jesteś tą jedyną (wspólny wjazd i mieszkanie było poważnym krokiem, którego się.. przestraszył) Chce żebyśmy byli przyjaciółmi , mieli kontakt, ja na pewno na razie z nikim innym nie będe, bo nie wyobrażam sobie bycia z inną dziewczyną, i ty tak samo daj mi znać jakbyś zaczęła sie z kims spotykać. "

5

Dla mnie to był szok bo wśród znajomych byliśmy uznawani za osoby które są wręcz dla siebie stworzone. Dużo podrózowaliśmy, nasze mamy to najlepsze przyjaciółki, jego rodzice bardzo mnie lubią itd.. Jego kumple to moi dobrzy przyjaciele, i nawet jak wychodził z nimi na piwo to zabierał mnie ze sobą bo super sie z nimi dogadywaliśmy, czasami nawet spotykałam się sama z jego kumplami jak on był czymś zajęty czy coś. Ale chciałam zawsze wszystko wiedziec i nie dawałam mu żadnej przestrzeni czego baaardzo żałuje i nie wiem jak to naprawić.

6

Na naszym forum staramy się, by tytuł był adekwatny do treści postu; zaproponowany przez Ciebie "Proszę pomóżcie mi.." był wieloznaczny, wobec tego zmieniłam go.

Proszę, zapoznaj się z regulaminem.
Pozdrawiam

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » On nie jest pewien czy mnie kocha... - pomóżcie mi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018