Rozstanie, chęć powrotu...milczenie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie, chęć powrotu...milczenie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Rozstanie, chęć powrotu...milczenie.

Witam, mój problem jest nastepujący.Ja mam 26 lat,a on 28.
Poznałam świetnego faceta na dyskotece, cos miedzy nami zaiskrzylo, on sie zakochal tak mi mowil mi to przychodzilo powoli, ale strasznie mi na nim zalezalo i nadal zalezy.
Sptykalismy sie prawie codziennie,niestety ja znalazlamprace ktora pochlonela moje zycie czeste wyjazdy, sprawily ze zadko widaywalam sie z moim facetem, tlumaczylam mu ze takbedzie tylko 3miesc a potemjuz raca na miejscu po 8 godzin i wiecej czasu dla niego. On chcial ze mna zamieszkac, lecz ja chcialam tym sie zajac po troche pozniejszym czasie a nie pomiesiacu znajomosci, on nawet prawie misie oswiadczyl, to bylo cudowne, lecz niestety pewnego dnia wrocilam z wyjazdu sluzbowego  i poprosilam o spotkanie , a on milczal.... nie wiedzialam oco chodzi, pisalam,dzwonilam, nic, az zadzwonilam z innego tel i odebral zaptyalam co sie dzieje czemu sie nie odzywa , a on ze to koniec nie chce tak zyc i czekac wiecznie na mnie,ja mu powiedzialam ze zostal mi niecaly miesiac i koniec tych podrozy bede miala czas tylko dla niego, on mi powiedzial ze nie da rady tak czekac ze za pozno, ze skoro dla mnie praca jest najwazniejsza to on tak nie moze.
Pisalam,przepraszalam prosilam o spotkanie a on nic, wiec tez zamiklam zajelam sie praca. Po paru miesiacach napisal serce mi zabilo mocniej, chcial sie spotkac lecz ja mialam rodzicow na chacie u siebiei nie moglam go zaprosic na noc bo chcial wpasc na noc, powiedzialam ze jutro jak rodzice wyjada, na drugi dzien zapraszalam on juz milczal, w miedzy czasie pisalismy znowu z soba on pisalze jest sam pytal czy ja mam kogos juz myslalam ze znowu bedzie pieknie i wrocimy do siebie, potem pojechalam nad wode zaproil mnie kolega wiec pojechalam , przezylam szok , zobaczylam go jak szedl z dziewczyna za reke, a on zobaczyl mnie z facetem, ziemia mi sie zapadla, pisalam mu jaki mam zal do niego za to ze mnie tak oszukal,pisalam mu zeby nie myslam ze to moj facet byl,tylko kolega, nie wiem po co sie tlumaczylam.
Od tamtej pory nic niepisal,ja jeszcze raz napisalam prosilam o spotkanie ipogadanie wyjasnienie sobie, ale on milczy, wkurza mnieto codziennie o nim mysle, sni mi sie prawie co noc, nie potrafie zyc bez niego,wiem ze on tez do mnie nadal cos czuje bo skoro byl z nowo poznanla kobieta,a chcial sie spotkac ze mna to musi cos czuc, tym bardziej ze to dobry facet ktoremu na sexie nie zależy. Powiedzcie mi co mam zrobic zebysmy sie mogli spotkac, pogadac wyjasnic, nie pisalam juz z 2 mies po tej sytuacji do niego , ja  nie chce zadnego innego faceta, che tylko jego jak mam sprawic by wrocil,czy jest jakas mozliwoc. Pomożcie mi Drogie Panie :-(  (i Panowie).

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie, chęć powrotu...milczenie.

Nie, jemu na Tobie nie zależy. Miał chwilowy kłopot z panienką to sobie o Tobie przypomniał i chciał Cię zwyczajnie przelecieć na otarcie łez, a jak się nie udało to olał.
Ma Cię daleko i głęboko. Jest niedojrzałym dupkiem, oswój tą myśl a potem się emocjonalnie zacznij uwalniać.

pozdrawiam,
Tom
"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej", Henry Ford
Dla zdradzonych/porzuconych kobiet: http://www.youtube.com/watch?v=8JTPJsxw7uY i http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E

3

wierny_tomasz napisał/a:

Nie, jemu na Tobie nie zależy. Miał chwilowy kłopot z panienką to sobie o Tobie przypomniał i chciał Cię zwyczajnie przelecieć na otarcie łez, a jak się nie udało to olał.
Ma Cię daleko i głęboko. Jest niedojrzałym dupkiem, oswój tą myśl a potem się emocjonalnie zacznij uwalniać.

czyli mam  siejuz nie odzywac????

4

Jeśli nie chcesz być traktowana jako chwilowe koło ratunkowe, jak zabawka z dziurką, jak pieścidełko i pojemnik na spermę to zerwij ten kontakt i zapomnij o nim.
Nie wkręcaj się już w myślenie o tym jaki on cudowny i wspaniały, bo to BZDURY I FAŁSZ.
Skup się na sobie, zajmij pracą i hobby, trafisz niedługo na wartościowego  i prawdziwego faceta a nie dzieciaka z dowodem osobistym.

pozdrawiam,
Tom
"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej", Henry Ford
Dla zdradzonych/porzuconych kobiet: http://www.youtube.com/watch?v=8JTPJsxw7uY i http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E

5

wierny_tomasz napisał/a:

Jeśli nie chcesz być traktowana jako chwilowe koło ratunkowe, jak zabawka z dziurką, jak pieścidełko i pojemnik na spermę to zerwij ten kontakt i zapomnij o nim.
Nie wkręcaj się już w myślenie o tym jaki on cudowny i wspaniały, bo to BZDURY I FAŁSZ.
Skup się na sobie, zajmij pracą i hobby, trafisz niedługo na wartościowego  i prawdziwego faceta a nie dzieciaka z dowodem osobistym.

nie jest to proste jak zalezy, pomimo wszystko chciala bym zeby sie odezwal i chcial chociaz pogadac.

6

Twój wybór. Ale ostrzegam, że za jakiś czas będziesz cierpieć dużo bardziej niż teraz.

pozdrawiam,
Tom

7

A ja uważam ,że z takim człowiekiem jak on nie ma o czym rozmawiać. Jak widzisz jest niedojrzały i ma Cię głęboko. Odzywając się do niego i latając za nim pokażesz ,że może Cię nie szanować i przychodzić jak mu się zachcę bo Ty i tak przymkniesz oko.

" Sometimes you have to be your own hero..."

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie, chęć powrotu...milczenie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018