kobieta pierwsza ale czuje ze to ona - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kobieta pierwsza ale czuje ze to ona

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez karol1975 (2013-09-15 17:43:49)

Temat: kobieta pierwsza ale czuje ze to ona

Złe wieści kobieta mówi ,że mnie kocha udowodniła to ja wszystko dla niej zrobiłem potwierdzala prezentami ze przeznaceni na całe życie. Znalazła prace życia i spełnia się zawodowo wiedziałem że pracocholiczka dalem jej pozwolenie na wyjazd z malego miasta do dużego. W wakacje pojechalem do roboty za granicę i zwatpiła jakis koles ją urobił 10 lat od niej starszy. Ja mam 21 ona 24 a koles ktoremu dała sie urobic bo brzydki jak noc 34 ona tam raczej jest z nim dla korzysci zagubila sie sad. Mnie ciagle pyta czy kocham ja byla mega afera powiedzialem o niej cała prawde i zmieszalem z blotem z obronnego instynktu a ona mowi ze mam racje itp ze szkoda jest jej mi. Jak wyrzucala prezety które dawala zbytnio sie nie przejela chciała niby przeprosić itp ale musiala pracowqc w domu nie wiem co robic ciągle jak frajer pisze lecz wiem ze moze mnie zdradzac z innym a tutaj sie ubezpiecza zebym ja kochal jak z nim tam nie wyjdzie co robic ???

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-09-15 19:42:40)

Odp: kobieta pierwsza ale czuje ze to ona

Karol, ja bym po pierwsze prosiła, żebyś na spokojnie...raz jeszcze napisał o co chodzi. Napisałeś to tak chaotycznie, że nie można z tym dojść do ładu. Zwróć uwagę na przecinki, bo gdy są w złym miejscu wstawione, to strasznie sie to czyta.

Jedyne co zrozumiałam, to to że dziewczyna znalazła sobie innego.
Cóż, dopóki nie przekona się czy dokonała słusznego wyboru, niewiele możesz zrobić.
W nim pewnie widzi dojrzałego faceta, zapewne spodobało jej się że zainteresował nią się starszy koleś i imponuje to jej.
Zmusić jej do niczego nie zmusisz.
Jedyne co możesz zrobić to czekać. Tylko czy warto czekać na nią, gdy ot tak sobie odeszła od Ciebie "bo ktoś się zakręcił" koło niej? Jakoś łatwo jej to przyszło.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Post przeniesiony

karol1975 napisał/a:

Dodam wczesniej ze mówiła mi ze jestem dziecinny kochany itp synusiem mamuni ale ze nie widzi we mnie ojca itp ale nie dala szansy na poprawę mówiła ze wszystko zaczęło się psuć od tej pracy pomocy bo huśtawke nastrojów mam a chce z nia być. Jak mam zmienić podejście do życia bo ciągle ponosze porażkę a nie zasuguje  zlać ją i pokazać że się nią nie przejmuje. Na jej ogień potrzebny mi większy ogień!!!!!

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

4

Tu nie chodzi o "zlanie" jej. Ty musisz pokazać, że jesteś kimś w kim można mieć oparcie. Kimś kto jest odpowiedzialny, samodzielny, zaradny życiowo. Jednak Twoja zmiana i tak nie gwarantuje Ci tego, że ona wróci. Może po prostu...woli tamtego. Na to już nic nie poradzisz. Po prostu daj jej spokój i weź się za siebie i swoje życie. Z czasem samo się okaże, jak się sprawy potoczą.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

5 Ostatnio edytowany przez Katarzynka82 (2013-09-15 20:01:18)

No właśnie posłuchaj Margolinki jeśli oczywiście nadal ci na niej zależy.

Jestem wierna tak jak ty mi.

6

Sory za haos w tym co pisze ale mam taka hustawke nastrojow odp na wszystko byla wiara i slowa ktore dzisiaj uslyszalem teraz tylko pozytywnie sie motywować temat do kosza. Nie patrz na wczoraj zajmij się dniem dzisiejszym ,żeby był lepszy od wczorajszego!!!!!

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » kobieta pierwsza ale czuje ze to ona

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018