JAK I ILE CZASU ZABIERA NAM "WYJŚCIE NA PROSTĄ" PO PORZUCENIU - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » JAK I ILE CZASU ZABIERA NAM "WYJŚCIE NA PROSTĄ" PO PORZUCENIU

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: JAK I ILE CZASU ZABIERA NAM "WYJŚCIE NA PROSTĄ" PO PORZUCENIU

CZYTAM ROŻNE WĄTKI NA NETKOBIETY DOTYCZĄCE PORZUCENIA, ROZPADU ZWIĄZKU... I ŻADEN NIE DAJE ODPOWIEDZI... CZY MOŻE JĄ DAĆ?
SWEGO CZASU - JAKIEŚ TRZY LATA TEMU POMOGŁY MI TEKSTY - SŁYNNEGO JUŻ CHYBA TUTAJ UN HOMBRE. JAK ODZYSKAĆ EKS? NIE UDAŁO SIĘ, CHOĆ PRAGNĘ TEGO DO DZISIAJ....CHOĆ TAMTA STRONA MA JUŻ NOWĄ RODZINĘ I DZIECKO W DRODZE...KTÓREGO RAZEM - MY - NIE MOGLIŚMY MIEĆ, PRZYCZYNA PO MOJEJ STRONIE...DLA NIEKTÓRYCH POSIADANIE BIOLOGICZNEGO POTOMSTWA TO JEDNAK NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA, CHOĆ ZAPEWNIAJĄ, ŻE JEST INACZEJ - W MOIM PRZYPADKU, PO WYCZERPANIU WSZELKICH MEDYCZNYCH MOŻLIWOŚCI, ADOPCJA DLA DRUGIEJ STRONY NIE WCHODZIŁA W GRĘ. BYŁA ZDRADA (NIE Z MOJEJ STRONY), CHOĆ TEN ZWIĄZEK DRUGIEJ STRONIE SIĘ NIE UDAŁ, PRÓBA POWROTU DRUGIEJ STRONY (NIEUDANA), OBECNY, UDANY Z DZIECKIEM W DRODZE...
WAŻNE CHYBA TO JAK SIĘ POZBIERAĆ I CZY W OGÓLE TO JEST MOŻLIWE....???????
MNIE JUŻ ZABRAŁO TO TRZY LATA I ....JEST LEPIEJ, NA POCZĄTKU TO BYŁO PIEKŁO, CZUJĘ SIĘ LEPIEJ, CHOĆ SZAŁU NIE MA. MAM ZA SOBĄ WSZELKIE SPOSOBY - MNIEJ LUB BARDZIEJ WYPRÓBOWANE W "WYCHODZENIU NA PROSTĄ":
STUDIA, PODRÓŻE, DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA, PSYCHOLOG, FARMACEUTYKI, ŻYCIE TOWARZYSKIE....CZYLI PRACA NAS SOBĄ....
JEST LEPIEJ, ALE SĄ DNI, KIEDY ZAPADAM SIĘ W SWÓJ BÓL, SIEBIE, WYJE I TYLKO NAJBLIŻSI PRZYJACIELE (TACY NAPRAWDĘ SPRAWDZENI, A O TAKICH RZADKO) SŁUCHAJĄ MOJEGO BEŁKOTU, PŁACZÓW, UŻALANIA SIĘ, TĘSKNOTY, FANTAZJOWANIA, SCENARIUSZY CO BY BYŁO GDYBY, ŻE TO MOŻE SIĘ ODWRÓCI....
NIE, NIE MAM ZABURZEŃ PSYCHICZNYCH - FUNKCJONUJE DOBRZE: PRACA, OBOWIĄZKI, TERMINOWOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ - TO DLA ŚWIATA, BLISKICH I DALSZYCH MI OSÓB.
NA ZEWNĄTRZ NIE WIDAĆ, ŻE CZASAMI CO RANO CZARNA OTCHŁAŃ POD PODUSZKĄ! ALE STAN MOICH EMOCJI POZOSTAWIA DUŻO DO ŻYCZENIA. BOJĘ SIĘ, ŻE TAK SIĘ ZAPADNĘ, ŻE JEDYNĄ RZECZĄ, KTÓRA SPRAWIĆ BĘDZIE MOGŁA MI ULGĘ BĘDZIE ŚMIERĆ, CHOĆ BARDZO SIĘ ŚMIERCI BOJĘ, BÓLU, STRACHU. CIAŁO W TAJEMNICY PRZEDE MNĄ DOPOMINA SIĘ O ŻYCIE I ZDROWIE. W TAJEMNICY PRZED SOBĄ CHOWAMY WSZYSTKIE DRĘCZĄCE NAS DEMONY, GŁĘBOKO NA DNO NASZEGO JESTESTWA, A ONE DOPADAJĄ NAS, GDY NAJMNIEJ SIĘ TEGO SPODZIEWAMY. MNIE DOPADŁO OSTATNIO PO WIADOMOŚCI O SPODZIEWANYM POTOMKU DRUGIEJ STRONY. NIE, NIE MA WE MNIE ZŁOŚCI, ŻE INNYM SIĘ UDAJE, RACZEJ ŻAL, ŻE MNIE TO OMINĘŁO I 13 LETNI ZWIĄZEK ROZLECIAŁ SIĘ Z POWODU MOJEJ BEZPŁODNOŚCI. POCZUCIE WYBRAKOWANIA, NIEPEŁNOŚCI, NIEPRZYDATNOŚCI JEST PORAŻAJĄCE! CODZIENNA WALKA O NORMALNY DZIEŃ, NORMALNE ŻYCIE. CZASAMI CZOŁGAM SIĘ, ALE...ZAWSZE DO PRZODU....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: JAK I ILE CZASU ZABIERA NAM "WYJŚCIE NA PROSTĄ" PO PORZUCENIU

ja od listopada 2012 się zbieram i nadal to trwa sad i nie wiem kiedy się skończy

ps. prosze pisz małtymi literami wink

3

Mnie moja dziewczyna zostawiła w połowie czerwca. Byliśmy razem prawie 3 lata. Minęło od tego momentu trzy miesiące i teraz jest nieźle. Ona ma już nowego chłopaka, układa sobie życie. Pierwszy miesiąc to była katorga. Miałem wyrwany miesiąc z życiorysu. Tak samo pragnąłem, żeby do mnie wróciła, żyłem nadzieją, tęskniłem itp. Teraz tęsknie rzadko, tylko czasami. Nie chce już jej powrotu, bo za dużo się wydarzyło po rozstaniu. Pogodziłem się z rozstaniem i jest mi dobrze samemu. Nie mówię, że jest super, bo nie jest. Ale porównując pierwszy miesiąc, półtora to jest o wiele, wiele lepiej. Poznałem nową dziewczynę, lecz wszystko przekreśla odległość, która nas dzieli, tym bardziej, że za 5 dni wyjeżdżam za granicę, ale to mi pokazało, że ponownie po części otworzyłem się na nowe dziewczyny. Moja była straciła w moich oczach bardzo dużo i nie chcę mieć z nią już zbyt wiele wspólnego. Dobrze mi jest tak jak jest teraz. Nie wierzyłem, że doczekam momentu, kiedy będę mógł tak napisać, ale doczekałem się. W moim przypadku dużo dało mi pójście do pracy, w sumie to powrót do poprzedniej pracy. Nie miałem czasu myśleć, zająłem się pracą. Odbudowałem kontakty z przyjaciółmi. Mogę śmiało powiedzieć, że odbiłem się od dna, na którym byłem. Nie jestem jeszcze może na powierzchni, ale zmierzam ku temu. 3 lata w Twoim przypadku to dużo czasu.

4

no cóż...mój związek trwał 13 lat, i ta niemożność posiadania potomstwa...może dlatego to trwa, i trwa. Dobrze, że sobie poradziłeś. Tak trzymać! Praca za granicą też zmieni Twoją perspektywę, podróże kształcą:)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » JAK I ILE CZASU ZABIERA NAM "WYJŚCIE NA PROSTĄ" PO PORZUCENIU

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018