wybral moja przyjaciółke po rozstaniu ze mną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » wybral moja przyjaciółke po rozstaniu ze mną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: wybral moja przyjaciółke po rozstaniu ze mną

Od mojego rozstania z chłopakiem minęło juz równo miesiąc. Rany w sercu zaczęły się powoli goić. Ale kilka dni temu dowiedziałam sie ze mój były spotyka sie z moją przycjaciółką. Kiedy byliśmy razem ona zerwała ze mną wszelki kontakt i znajomosć, bo nie mogła zniesc ze wybral mnie. On mimo tego, że wiedział, że jej sie podoba pisał z nią a nawet spotykał. Mi powiedział, że są to relacje czysto koleżeńskie, że wyjasnil z nia sytuacje to mnie kocha itd. Nie ograniczałam go i ufałam. A teraz ona jak gdyby nigdy nic zaprasza mnie na swoja impreze gdzie on bedzie, po braku jakiegokolwiek kontaktu przez rok. Po prostu w tym momencie poczułam sie jak NIKT, upokorzona i zdeptana.  wszystkie uczucia jakie juz mi sie udało zadusic w sobie, zaczełam powoli dochodzic do siebie teraz na nowo to wszystko powróciło. nie wiem jak mam sobie z tym poradzic, w sercu znowu czyje wielki ból i zal. poradzcie cos.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wybral moja przyjaciółke po rozstaniu ze mną

Po pierwsze: szanuj przyjaźń. To jest relacja na całe życie, więc nie warto jej marnować dla niepewnej przyszłości z jakimś kolesiem. Ta wasza relacja to przyjaźń nie była. Urządziłyście sobie zawody o kolesia, całkowicie olewając waszą relacje. Zero w tym przyjaźni.

Teraz Twoja ex kumpela chce zrobić to co Ty niegdyś- pokazać, że to ona jest lepsza. Ale co ona tak naprawde wygrała? Kolesia, który jest fałszywy, dwulicowy, co spotyka się z 'koleżankami' na 'niezobowiązujące spotkania' a później zastępuje nimi swoją dziewczynę. Jest żałosny, tak samo jak Twoja ex więc do siebie pasują.

Co do tego, że sie czujesz jakaś podeptana. Głupio myślisz, Ty tutaj jesteś ponad nimi. Uwolniłaś się od dwójki frajerów, masz wolną rękę by poznać ludzi wartościowych. Ciesz się i doceń to. To, że poczułaś desperacje w środku dostając tego smsa to normalne. Po prostu przeczekaj spokojnie aż Ci minie, a widząc takie wiadomości myśl jak żałosna jest ta dziewczyna, że aby nadać sobie złudnego poczucia wygranej nad Tobą musi zniżać się do takich żałosnych zagrywek. To przykre, ja bym współczuł takiemu człowiekowi samooceny.

W kwestii imprezy: 2 rozwiązania. Pierwsze: idziesz i bierzesz ze sobą fajnego kolegę. Bawisz się z nim w najlepsze a kontakt ze swoimi exami ograniczasz do pełnego uśmiechu na ustach + 'wszystkiego najlepszego'. Mordy powyginają się im w pałąk na Twój widok, bo pokażesz z klasą, że masz ich w dupie, jednak kij ma dwa końce i takie non stop granie szczęśliwej może Cię wiele kosztować i jakąś tam rankę otworzyć. Dlatego ja wybrałbym rozwiązanie drugie: olać po całości. Zamiast na urodziny to wyjść do znajomych. Spędzić miły wieczór. Idąc tą drogą z pewnością szybciej do siebie dojdziesz, bo nie będziesz musiała oglądać swojej ulubionej parki razem.

Wybór Twój.

lubię poznawać nowe cycki

3

Odp: wybral moja przyjaciółke po rozstaniu ze mną

Bardzo dziękuje za pomoc i dobre słowo smile tak zrobie jak radziłes wink jeszcze do tego smsa dopisała mi takie cos: " nie wiem kogo nie lubisz czy cos ale nie chce abys z tego powodu rezygnowa z przyscia, chciałabym abys wpadła." dla mnie to było zalosne.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » wybral moja przyjaciółke po rozstaniu ze mną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018