nie wiem co robic. :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie wiem co robic. :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez ziarnko (2013-09-11 21:59:12)

Temat: nie wiem co robic. :(

witam. jestem tu nowa. potrzebuje pomocy, bo zwariuje.
moja sytuacja wyglada tak. do niedawna bylam z facetem. nasz związek trwał rok. niestety sie zakonczyl. zostawił mnie. dlaczego.? bo pewnego dnia przeczytalam jego wiadomosci z "kolezanka" na fb. nic mu nie mowiłam, zeby sie nie wkurzył. zreszta to nie pierwszy raz kiedy widzialam jakies dziwne wiadomosci. ale zawsze pozniej sie okazywalo ze to stare znajome a ja niepotrzebnie robilam afere. napisałam do niej. tak po prostu, kim jest i skad go zna itd. nawet prosilam zeby mu nic nie mowiła, bo okazała sie całkiem w porzadku. ale ona oczywiscie mu powiedziala ze do niej pisałam. po tym incydencie dostalam wiadomosc na fb, ze to koniec i mam przyjsc do niego po swoje rzeczy najlepiej wtedy kiedy go nie bedzie. nie odzywalam sie kilka dni a pozniej poszłam po to co moje. chwile nawet udało mi sie z nim pogadac ale chyba nie potrzebnie. stwierdzil ze "to koniec bo wpierdalam mu sie w zycie z butami." i faktycznie okazala sie kolezanka, ktora ma faceta od 7 lat. w ten wieczor kiedy wychodzilam wydawalo mi sie ze on by chcial zebym zostala.  co mam robić.? chce go odzyskac. bardzo mi na nim zalezy, ale on teraz ma do mnie dystans. jak to zrobic.? POMOCY.!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiem co robic. :(

skoro on Ci podziękował, to tylko on może to odwrócić
jedyne co możesz robić to nie odzywać się i poczekać
jak nie cofnie, znaczy nie myślał poważnie i "nie chciał żebyś mu się w życie z butami wpierdzielała"
a po co Ci taki chłopak co masz mu się "w życie nie wpierdzielać"

zaciśnij zęby

3

SobieSama w/g mnie powinnaś mieć ambicje po pierwsze a po drugie pomimo że zachowałas się mało dojrzale przeglądajac fb faceta to pomimo tego jego zachowanie było aroganckie okazujace brak uczucia do Ciebie ponieważ jak naprawdę Kocha sie kobietę to wybacza się jej formy zazdrości i wiele innych mało zrozumiałych dla faceta poczynań.

4

mayk222 napisał/a:

SobieSama w/g mnie powinnaś mieć ambicje po pierwsze a po drugie pomimo że zachowałas się mało dojrzale przeglądajac fb faceta to pomimo tego jego zachowanie było aroganckie okazujace brak uczucia do Ciebie ponieważ jak naprawdę Kocha sie kobietę to wybacza się jej formy zazdrości i wiele innych mało zrozumiałych dla faceta poczynań.

tylko ze to nie ja podgladalam Fb faceta tylko autorka wątku smile - ziarko smile

5

sobieSama napisał/a:
mayk222 napisał/a:

tylko ze to nie ja podgladalam Fb faceta tylko autorka wątku smile - ziarko smile

Jasne wtope zaliczyłem,przepraszam,myslami byłem w innym wątku,mam za szybki sprzęt na moje powolne kojarzenie,technika z wielordzeniowymi procesorami za bardzo poszła do przodu.

6 Ostatnio edytowany przez sobieSama (2013-09-11 23:37:10)

mayk222 napisał/a:
sobieSama napisał/a:
mayk222 napisał/a:

Jasne wtope zaliczyłem,przepraszam,myslami byłem w innym wątku,mam za szybki sprzęt na moje powolne kojarzenie,technika z wielordzeniowymi procesorami za bardzo poszła do przodu.

Nie ma sprawy. Jakby zamienić mój nick na ziarko to Twoja wypowiedź jest bardzo słuszna. Popieram  ! smile

yyyy i w sumie nie wiem czemu piszę "ziarko" zamiast "ziarnko" smile Przepraszam Cię ziarnko za to przejęzyczenie  wink

7 Ostatnio edytowany przez ziarnko (2013-09-12 00:33:18)

nie ma za co.:) pewnie macie racje.:) bardziej doswiadczeni czy cos. mysle ze moglby wybaczyc, ale to juz nie bylby piewszy raz.nie wiem juz co mam robic. moglabym isc do jakiegos psychologa czy cos gdyby On tylko zechcial zauwazyc ze chce sie zmieniac, bo zazdrosc to nie jedyna rzecz ktorą Go irytowalam. i chyba nie wyobrazam sobie zycia bez niego lub z innym facetem. takze wina lezy po mojej stronie. tak bardzo chce to naprawic.:( i masz racje kolego, nie powinnam byla czytac jego fb. ale takie juz sa kobiety jak sa zazdrosne...  tym bardziej jak maja o kogo. sad wyć mi sie chce...

8

ziarnko napisał/a:

nie ma za co.:) pewnie macie racje.:) bardziej doswiadczeni czy cos. mysle ze moglby wybaczyc, ale to juz nie bylby piewszy raz.nie wiem juz co mam robic. moglabym isc do jakiegos psychologa czy cos gdyby On tylko zechcial zauwazyc ze chce sie zmieniac, bo zazdrosc to nie jedyna rzecz ktorą Go irytowalam. i masz racje kolego, nie powinnam byla czytac jego fb. ale takie juz sa kobiety jak sa zazdrosne... sad wyć mi sie chce...

Może zacznij od powaznej rozmowy z Nim,wyjaśnij czym się kierowałaś popełniając błędy,może było ich zbyt wiele ale pamietaj o swojej godności.

9

bardzo bym chciala ale jak pisalam On ma do mnie pewen dystans. a ja nie chce go prosic znow o kolejna szanse. nie wiem jak to zrobic. jak rozmawiamy o glupotach to w miare idzie sie dogadac, a jak juz schodze na nasz temat to jest "daj mi spokój na razie..." i najgorsze jest to, ze nie rozmawialismy normalnie od kad zabralam rzeczy, tyle co przez fb. dzis go spotkalam na miescie, to tak dziwnie patrzył swoim uwodzicielskim wzrokiem i usmiechnał sie, po czym oblizał usta i znow zaciesz. nie wiem co mam myslec.

10 Ostatnio edytowany przez ziarnko (2013-09-12 01:06:23)

pomozcie mi bo zwariuję... ;( trzeci dzien nie jem, nie spie. żyje tylko na kawie. wiem ze to nierozsądne ale inaczej nie umiem. jak pomysle o jedzeniu to chce mi sie wymiotowac. jak tak dalej bedzie to umre...

11

ziarnko napisał/a:

pomozcie mi bo zwariuję... ;( trzeci dzien nie jem, nie spie. żyje tylko na kawie. wiem ze to nierozsądne ale inaczej nie umiem. jak pomysle o jedzeniu to chce mi sie wymiotowac. jak tak dalej bedzie to umre...

Witaj.Nikt Ci nie pomoże nawet jakby chciał.Sama sobie musisz pomóc.Bez jedzenia można wytrzymać 7-9 dni tak że nie panikuj.Z tego co opisujesz to ten Twój chłopak trochę przegina,więc należy przemyśleć często spotykaną sytuacje gdzie partner chce się rozstać z partnerem ale nie ma odwagi zrobić to wprost i czeka i szuka powodu a gdy się taki pojawia z byle czego czasem robi koszmarną aferę doprowadzającą do zerwania związku.Gdyby moja partnerka prześwietliła mojego fb lub moja pocztę to nawet bym się nie odezwał bo po pierwsze nic przed Nią nie ukrywam,po drugie szanuje Ją i bym pomyslał ze miała taką ochotę i jak Jej to było do szczęścia potrzebne to moja radość tylko z tego wyniknie.Bo w dojrzałym normalnym zwiazku partnerzy w pospiechu zabierają sobie sami bez pytania kase,karty płatnicze z portweli lub torebek albo sami zajęci proszą o odczytanie sms-sa z ich telefonów i odpisanie,znaja piny,kody do poczt,często będac poza domem prosi sie o sprawdzenie poczty partnera bo akurat na coś ważnego się czeka.Więc na Twoim miejscu bym bardzo głeboko przeanalizował sytuacje i zrobiłbym sobie pyszne śniadanie.

12

Jak słusznie zauważył kolega Mayk w dojrzałym związku ludzie nie zrywają ze sobą dlatego, ze ktoś komuś przeczytał fb... Inna sprawa to Twoja zazdrość, zastanów się dlaczego tak się czułaś? Może nie byłaś pewna jego uczuć? A może on dawał Ci powody do zazdrości? A może warto popracować nad poczuciem własnej wartości? Jeśli tego nie rozwiążesz, to duże prawdopodobieństwo, że w następnym związku będzie tak samo. A o tego chłopaka już nie zabiegaj, widocznie bardziej ceni swobodne życie niż Ciebie.

"chciałbym umieć znów/ o miłości gadać/ bez banalnych słów/ i zmęczonych fraz"

13

dawal mi powody, chociaz jego zdaniem te wszystkie dla ktorych byl milusi" to tylko znajome" he. kiedys, jeszcze w miare na poczatku potrafilam plakac czytajac co On wypisuje do "znajomych"... ;/ i wtedy jeszcze twierdzil ze nie ma nic do ukrycia.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie wiem co robic. :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018