Na ślub zabytkowym... Polonezem??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Na ślub zabytkowym... Polonezem???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Eris (2013-09-07 15:11:37)

Temat: Na ślub zabytkowym... Polonezem???

Cześć Dziewczyny:)
Proszę o radę. Mój Królewicz zaproponował mi oto takiego białego rumaka jako transport na ślub który wygląda tak samo jak ten na fotce:))) 

imageshack.us/photo/my-images/148/img1013sj8.jpg/

Mówi, że to oryginalne i nie tak oklepane jak limuzyny made in USA lub czarne BMW, ale ja w sumie mam mieszane uczucia... Co wy na to? Dodam, że to auto to naprawdę zadbany zabytek nie stary grat, ale jednak to Polonez...
Wszyscy faceci w mojej rodzinie aż mlaskają z zachwytu ale... Co sądziłybyście o dziewczynie która pojechałaby takim autem do ślubu?
Pozdrawiam Was serdecznie
Eris (w rozterce)

PS. Okazuje się, że jako nowa nie mogę wstawiać linków więc wycięłam www przed fotką. A jeśli się nie chce Wam dopisywać to on wygląda jak ten z filmu "07 zgłoś się" tylko bialutki.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Na ślub zabytkowym... Polonezem???
Eris napisał/a:

Co sądziłybyście o dziewczynie która pojechałaby takim autem do ślubu?

Dla mnie bomba tongue Im coś bardziej przemyślanego i dopracowanego, tym fajniejsze potem wspomnienia.

Tak na marginesie, to nie warto zadawać takich pytań, podczas organizacji swojego ślubu.
To Wasze święto, powinniście mieć w głębokim poważaniu, co inni sobie o Was pomyślą.
Ważne, żebyście Wy się dobrze w tym czuli.

Jeśli masz przez cały dzień, zastanawiać się, jakie wrażenie robi na innych to, że jedziecie do ślubu polonezem, to poproś swojego mężczyznę o zmianę i wybór jakiegoś bardziej standardowego pojazdu.

Dobre samopoczucie w tym dniu jest najważniejsze.

15.08 - Olek

3

Oryginalnie bez dwóch zdań smile Wolałabym takiego poloneza, niż limuzynę niczym z Hollywood smile

4

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi:)
To nie o to chodzi, że ja się będę źle czuła:) Dla mnie po prostu propozycja była trochę śmiechowa/nietypowa/szalona może nawet zbyt śmiała ale w sumie to chyba właśnie o to chodzi by nasz ślub był wyjątkowy i niezapomniany:) A nie "szokujemy" w sposób negatywny jak jakiś wulgarny strój tylko wesoły:) Popatrzyłam na necie na podobne ogłoszenie i widziałam parę jadącą do ślubu Syrenką i powiem Wam, że faktycznie bardzo pozytywnie to się odbiera:)

5

Genialny pomysł. Mi sie bardzo podoba, a na pewno już to lepsze niż te dłuugie białe limuzyny...

6

Ważne żeby wam się podobało. Jedna z tych kwestii których nie rozumiem to właśnie te kwestie z samochodem.
Ale jak dla kogoś to ważne to niech jedzie czym chce:-)

7

Popieram bardzo fajny pomysł. Takim wczesny Borewiczem podjedziecie i ludziom opadną szczęki z wrażenia smile

8

Jak dla mnie pomysł trochę dziwny chyba, że... reszta imprezy będzie w podobnym klimacie. smile

Nobody Is Born Gay - GOD

9

marioosh666 napisał/a:

Jak dla mnie pomysł trochę dziwny chyba, że... reszta imprezy będzie w podobnym klimacie. smile

Środek transportu można równie dobrze potraktować jako fanaberię Państwa Młodych. Kiedy, jak nie w dniu ślubu właśnie, jest czas na spełnianie marzeń i wyobrażeń? wink

Oczywiście, jak ktoś gustuje w takich klimatach i ma ochotę, to może całą imprezę tak zaplanować, żeby wszystko do siebie pasowało.

Środek transportu, to najczęściej kwestia, która dotyczy tylko przejazdu. Podczas imprezy się o nim zapomina.

15.08 - Olek

10

dorota.f napisał/a:

Środek transportu, to najczęściej kwestia, która dotyczy tylko przejazdu.

No nie tylko. Jeszcze fotki. W naszym przypadku 10% z puli zdjęć jest właśnie przy i w samochodzie smile

Matylda
16.01.15

11

Ja jestem za, sama chcialabym jechac takim wlasnie autkiem na slub wink najlepiej czerwonym ale niestety nie wiem czy znajdziemy taki na slub, żeby byl w dobrym stanie rzecz jasna.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Na ślub zabytkowym... Polonezem???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018