Samotność w związku czy to juz czas na rozwód? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Samotność w związku czy to juz czas na rozwód?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Samotność w związku czy to juz czas na rozwód?

Minęło 10 lat naszego związku i nic poza 2 dzieci nas nie łączy. Zastanawiam się co dalej? Krótko pisząc juz przy pierwszym dziecku byl problem czyli ja poszedlem w odstawke. Jakos sie udalo drugie i koniec nas. Ogolnie rzecz ujmujac od 7 lat nie ma pożycia a od 3 spimy oddzielnie.  Nie moge jej przytulic, czy pocalowac. Broni sie rekami i nogami przed jakim kolwiek kontaktem fizycznym.  Ja nie jestem aniolem ale zawsze staralem sie pamietac o niej i o dzieciach. Z kolei ona czesto traktowala mnie jak piate kolo u wozu. A po urodzeniu dzieci sprawy tak stawiala ze ona ma dzieci a ja mam sobie sam radzic. No i te jej wymagania. Ciagle byla niezadowolona z tego robilem. Dla niej chłop to powinien nie jeść, nie spać, nie chorować tylko 24 na dobe pracować i jescze by było mało! Ręce mi opadają. Dla dobra dzieci staram sie nie odzywac i jakos wytrzymac ale ja sie moge wykonczyc tak zyjac. Juz nie mowiac ze jestem normalnym facetem i mam tez jakies potrzeby.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność w związku czy to juz czas na rozwód?

Brak seksu, czułości, pocałunków - zazwyczaj to jest "kara" wymierzana przez  kobiety dla ich facetów...
Kara idiotyczna ,bo na dłuższą metę prowadzi nieodwołalnie do kompletnego rozpadu każdego związku. Seks nie jest najważniejszy ,ale jest przecież zajebiście ważny...

Może ma focha , że jej za mało pomagasz, że za mało uwagi jej poświęcasz...albo może podejrzewa,że kogoś masz na boku... albo coś nagrabiłeś i ona Ci tego nie chce wybaczyć...albo to ona kogoś ma, i nie kocha Cie już...
Powodów może być mnóstwo...

To niestety też dość powszechne, że wiele kobiet po urodzeniu dzieci przelewa całą miłość na dzieci, a dla męża nie zostaje już nic...

Taka sytuacja wcześniej czy później doprowadzi do katastrofy. Miałem dość podobnie, najpierw przez wiele lat żona zarzucała mi (bezpodstawnie) zdrady, bo rzadko sypialiśmy (z jej wyboru!) , a w końcu sama się zakochała i zdradzała mnie z premedytacją...

To nie jest żadna kara. Dla mnie sprawa jest prosta i zresztą bardzo częsta. Ożeniłeś się z kobietą, która Cię nie kocha. Ot cała tajemnica. Chciała mieć dzieci, chciała mieć rodzinę, Ty byleś jej to skłonny zapewnić, więc za Ciebie wyszła. Jesteś nie pierwszy i nie ostatni w takiej sytuacji. Może przez pierwsze 2-3 lata coś tam do Ciebie czuła, a może i to nie.
Nie wierz, że kocha ktoś kto nie daje się przytulać, dotykać, nie jest zainteresowany szczerą rozmową, nie okazuje troski, nie chce wspólnie spędzać czasu i traktuje Cię jak skarbonkę.
Jeśli kobieta unika tylko seksu, to może kochać, ale mieć małe libido. Ale jeżeli ktoś Cię traktuje ogólnie jak "piąte koło u wozu" to znaczy, że w jego przezywaniu tym właśnie jesteś.
Trochę mi szkoda mężczyzn w takich sytuacjach, a trochę nie. Bo to wasza wina, że wybieracie sobie partnerki kierując się głównie kryterium urody, a potem macie takie kwiatki. Jak często mężczyźni w okresie narzeczeństwa zadają sobie pytanie"Czy ona mnie kocha?". Prawie nigdy. Dominuje myślenie "jest śliczna, podoba mi się to ją chcę", no i masz babo placek.

Kochać sa­mego siebie - to początek ro­man­su na całe życie.
Człowiek nap­rawdę po­siada tyl­ko to, co jest w nim.

4

No tak, nie doczytałem że nie ma nawet przytulania, nic...faktycznie Szarlotka ma rację...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Samotność w związku czy to juz czas na rozwód?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018