mąż nadużywa alkoholu-myslę o rozwodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » mąż nadużywa alkoholu-myslę o rozwodzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: mąż nadużywa alkoholu-myslę o rozwodzie

Witam.Od jakiegoś czasu mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić.Osiem lat temu wyszłam za mąż po roku urodziłam syna.Byłam najszczęśliwsza osoba na świecie.Kochałam męża nad życie(dziś nie wiem co czuję).Wszystko zaczęło się od momentu jak przyjął się do pracy na budowie.Coraz częściej przychodził do domu pod wpływem alkoholu .Na początku przymykałam na to oko.Twierdziłam raz czy dwa się zdarzyło ok.Ale na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak ze w połowie sierpnia przyjął do nowej firmy i praktycznie codziennie przychodzi podpity.Ciągle wyciąganie go z domu przez kolegów ,chodzenie po pracy na piwko z kolegami ,kłamstwa ze jeszcze jest w pracy ,oszukiwanie mnie z pieniędzmi doprowadzają mnie do szału.Prosiłam by zmienił prace towarzystwo to stwierdził ze przesadzam .Ale po prostu czuje ze to co było kiedyś to było .Rozwala mnie jego obojętność na wszystko.Nie mam siły tak dalej żyć jestem kłębkiem nerwów cały czas się kłócimy ale najbardziej zal mi syna który wszystko widzi słyszy .Ostatnio powiedział mi ze chciałby żeby tata był trzeżwy.Coraz częściej myślę o rozwodzie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mąż nadużywa alkoholu-myslę o rozwodzie

Na moje oko Twoj maz nie bedzie widzial problemu dopoki sam tego nie zrozumie . Bedzie Ci zazucal ze przesadzasz i czepiasz sie i szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Jedyne rozwiazanie to szczera rozmowa i uswiadomienie mu jak problem jest duzy. Chyba bedziesz musiala postawic mu ultimatum ze jesli nie przestanie pic to w konsekwencji tego odejdziesz ,powiedz mu jak bylo kiedys a jak jest teraz i ze nie odpowiada Ci takie zycie .No i kwestia syna ,dziecko tez wszystko widzi i wie ze w domu nie dzieje sie dobrze.

3

Odp: mąż nadużywa alkoholu-myslę o rozwodzie

Powiem Ci z mojego punktu widzenia jak jest a trochę o tym wiem bo sam jestem od 5 lat niepijącym alkoholikiem.Jeżeli Twój mąż ma już wyraźne ciągi,przepuszcza pieniądze, które są wam potrzebne i nie widzi w tym żadnego problemu to oznacza ,że ten problem ma.Ma problem ze swoim piciem i żadna Twoja rozmowa ani Twojej lub jego rodziny nie przekona go że ten problem jest.Tylko i wyłącznie on może coś z tym zrobić ale tylko wtedy gdy będzie tego chciał a uwierz mi to nie jest tak ,że raz i on zobaczy ,że źle robi.Musi dostać naprawdę porządnego kopa ,żeby przejrzeć na oczy.
Poszukaj na internecie są symptomy kiedy kończy się granica między piciem kontrolowanym a nałogiem i będziesz wtedy wiedzieć napewno czy on potrzebuje leczenia.
Pozdrawiam i życzę siły

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » mąż nadużywa alkoholu-myslę o rozwodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018