Mdłości a okres ? i owulacja? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Mdłości a okres ? i owulacja?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Mdłości a okres ? i owulacja?

Czy odczuwacie mdłości itp. podczas owulacji przed miesiączka lub w trakcie jej trwania?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mdłości a okres ? i owulacja?

Nie bój się nie jesteś sama z takimi objawami...ja takie mam co miesiąc smile. Mam koleżankę, która gdy ma okres to bierze leki przeciwbólowe w zastrzykach bo nic innego jej nie pomaga...

3

Odp: Mdłości a okres ? i owulacja?

Niestety odczuwam od ponad roku mdłości w pierwszych dwóch dniach okresu i często ostatnim. Do tego zawsze silne bóle podbrzusza i głowy. Ja biorę Solpadeine rozpuszczalną w wodzie, pomaga mi na większość bólów, chociaż mdłości nie zawsze uspokaja:/

4

Odp: Mdłości a okres ? i owulacja?

Niestety też tak mam. Kiedyś wręcz bałam się, że mogę być w ciąży skoro robiło mi się niedobrze, ale teraz już się przyzwyczaiłam. hmm

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Mdłości a okres ? i owulacja?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024