koniec opakowania i brak okresu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » koniec opakowania i brak okresu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: koniec opakowania i brak okresu

Witam, mam pytanie, od 4 miesięcy biore tabletki antykoncepcyjne, najpierw brałam cilest, ale po 2 miesiącach została mi przypisana Atywia. Ani jednej tabletki nie pominęłam, we wtorek wzięłam ostatnią, dziś jest piątek, a mnie tylko boli brzuch, a miesiączki nadal nie widać, czy któraś z Pań też miała takie przypadki czy przy tabletkach zawsze okres jest równiutko?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: koniec opakowania i brak okresu

Jak się bierze tabletki, to się nie ma okresu, tylko krwawienie z odstawienia.
Jeśli go nie ma, to coś jest nie tak. Idź do lekarza.

3

Odp: koniec opakowania i brak okresu

Tylko, że podobno owe krwawienie ma niekoniecznie wystąpić po ostatniej tabletce, ale w ciągu tych 7 dni przez które nie biore tabletki, czy to jest prawdą?

4

Odp: koniec opakowania i brak okresu
aleksandra2203 napisał/a:

Tylko, że podobno owe krwawienie ma niekoniecznie wystąpić po ostatniej tabletce, ale w ciągu tych 7 dni przez które nie biore tabletki, czy to jest prawdą?

Dokładnie tak. To nie jest tak, ze kończysz tabletki i na drugi dzień masz okres. A przez te cztery miesiące jak było?
Zresztą przeczytaj dokładnie ulotkę dołączona do tabletek. Tam jest wszystko opisane...

5

Odp: koniec opakowania i brak okresu
aleksandra2203 napisał/a:

Tylko, że podobno owe krwawienie ma niekoniecznie wystąpić po ostatniej tabletce, ale w ciągu tych 7 dni przez które nie biore tabletki, czy to jest prawdą?

Oczywiście, że tak jest. Myślałam, że minął owy tydzień, a Ty nadal nie masz krwawienia.
Spokojnie czekaj, jak się nie pojawi, to idź do lekarza.

Ja biorę Vibin i z reguły dostaję krwawienie w 3-4 dniu po wzięciu ostatniej pigułki z hormonami.

6

Odp: koniec opakowania i brak okresu
Cynicznahipo napisał/a:

Jak się bierze tabletki, to się nie ma okresu, tylko krwawienie z odstawienia.
Jeśli go nie ma, to coś jest nie tak. Idź do lekarza.

Miałam taka sytuację, że nie dostałam okresu w ciągu tego tygodnia przerwy między opakowaniami. Nie zaczęłam następnego blistra i zapisałam się do ginekologa. Mój gin powiedział, że to nic nadzwyczajnego i nie należy się przejmować, tylko po 7 dniach zacząć normalnie brać tabletki. Więc przynajmniej według mojego gina nie masz racji.

7

Odp: koniec opakowania i brak okresu
Bastat napisał/a:
Cynicznahipo napisał/a:

Jak się bierze tabletki, to się nie ma okresu, tylko krwawienie z odstawienia.
Jeśli go nie ma, to coś jest nie tak. Idź do lekarza.

Miałam taka sytuację, że nie dostałam okresu w ciągu tego tygodnia przerwy między opakowaniami. Nie zaczęłam następnego blistra i zapisałam się do ginekologa. Mój gin powiedział, że to nic nadzwyczajnego i nie należy się przejmować, tylko po 7 dniach zacząć normalnie brać tabletki. Więc przynajmniej według mojego gina nie masz racji.

Być może.
Mnie ginekolożka, wypisując pigułki powiedziała, że jeżeli nie pojawi się krwawienie z odstawienia, to mam się umówić na wizytę.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » koniec opakowania i brak okresu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024