ćwiczenia, a szerokie ramiona. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » ćwiczenia, a szerokie ramiona.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wisienka4 (2013-08-08 15:15:04)

Temat: ćwiczenia, a szerokie ramiona.

Mam 165 cm wzrostu, ok. 62 kg. Nigdy nie należałam jakichś super szczupłych dziewczyn, ale ostatnio postanowiłam wsiąść się za sb.
Z czasem, kompleks moich szerokich ramion nasilił się. http: //ima ges61.fot osik.pl/55/9bfdd4bea57b5623. jpg
Nie wiem co robić T.T jestem załamana. Macie jakieś pomysły? Jak zredukować ich wielkość? Pomocy :<
(link bez spacji)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ćwiczenia, a szerokie ramiona.

Nie wiem czy to niewyraźne zdjęcie, które nie pokazuje tutaj owych "szerokich ramion" czy po prostu delikatnie przesadzasz. Swoją drogą swojej budowy ciała nie zmienisz, można wyćwiczyć każdą z partii ciała, ale na posturę, poza skalpelem, znacząco nie wpłyniesz. Zaakceptuj siebie taką jaka jesteś, ewentualnie ćwicz tak jak zamierzyłaś, ale nie szukaj dziury w całym, bo ludzie nie mają rąk, nóg albo rodzą się chorzy, pomyśl o tym wink

3

Odp: ćwiczenia, a szerokie ramiona.

Co zrobić? Stuknąć się w głowę! Mnie się ramiona zrobiły trochę mocniejsze od sportu i dobrze mi z tym - jak się komuś mój biceps nie podoba, to ma problem.

"Si vis pacem - para bellum"

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » ćwiczenia, a szerokie ramiona.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021