Uczelnia Łazarskiego w Warszawie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Nel13 (2013-08-04 22:22:06)

Temat: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Hejo co myślicie o studiowaniu a prywatnej Uczelni? Macie jakieś doświadczenia? Myślałam o Uczelni Łazarskiego w Warszawie, profesjonalna kadra naukowa, fajna atmosfera. Konkretnie, zastanawiam się nad prawem, ale jestem też otwarta a inne propozycje. Co wy na to?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

ja uważam, że studia na prywatnych uczelniach mają dużo plusów. Przede wszystkim inaczej jesteś traktowana jeżeli płacisz za studia, niż jak jesteś na państwówkach (przynajmniej w większości przypadków). Do tego prywatne uczelnie często więcej oferują, dlatego też, że mają więcej kasy. Szkolenia, warsztaty, spotkania, zapraszają ciekawych gości itd bo ich na to zwyczajnie stać. Ja chcę iść do prywatnej uczelni w Nowym Sączu - Wyższa Szkoła Biznesu National Louis University. Zrezygnowałam z państwówek, bo sorry, ale nauka i wiedza to jedno, ale liczy się też komfort nauki. ja przykładam do tego dużą wagę, bo np. lepiej jest mi się uczyć jak mam zapewnione dobre warunki studiowania, do tego możliwość rozwijania swojej wiedzy na innych płaszczyznach szkoleniowych. więc podsumowując: prywatne uczelnie są git tongue

3

Odp: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

katarynka666 i co poszlam do wsb-nlu? bo tak sie sklada ze to tez i moja uczelnia hehe wink nie wiem czy wiesz ale teraz na inauguracji 24.10 bedzie wyklad z leszkiem balcerowiczem ""Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów" czy jakos tak wink zapowiada sie ciekawie. btw ja tez polecam srtudiowanie na prywatnych uczelniach. teraz pracodawcy nie patrza tak bardzo czy panstwowa czy prywatna, tylko zwracają uwage na umiejetnosci i zaradnosc. dlatego jak dla mnie wazny jest tez komfort studiowania a w prywatnych zdecydowanie o niego latwiej.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024