Tabletki...czy mozna zacząc brac w innym terminie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki...czy mozna zacząc brac w innym terminie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Tabletki...czy mozna zacząc brac w innym terminie?

witam! mam pytanie . Czy koniecznością jest rozpoczęcie opakowania tabletek w pierwszy dzień miesiaczki, lub w ostatni czy mozna rozpocząć branie kiedy się chce? poniewaz zrobiłam przerwe, a do okresu mam jeszcze duzo czasu ...z stad to pytanie;)

Są wspomnienia...na marzeniach kurz...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletki...czy mozna zacząc brac w innym terminie?

Jeżeli zaczniesz do 5 dnia od rozpoczeciu okresu- to 7 dni musisz się zabezpieczać:)

możesz zacząc obojętnie jakiego dnia....ale aby antykoncepcja zaczeła działać musisz zaczekać do nowego opakowania smile

Także się zastanów czy Ci się "opłaca":)

3

od drugiego do piatego dnia miesiaczki mozesz zaczac i jestes zabiezpieczona jeszcze, ale pozniej juz trzeba uwazac.

4

Można zacząć tak, jak pisze Luna, ale wydaje mi się, ze najbezpieczniej jest właśnie pierwszego dnia miesiączki. Po co za dużo kombinować wink

5

Poczekaj az dostaniesz okres, nie ma sensu brac wczesniej ani pozniej
i wez pierwszego dnia miesiaczki lub pozniej ale pamietaj ze , jak mowi ulotka "mozna również rozpocząć stosowanie preparatu od 2. do 5. dnia cyklu, ale wówczas przez pierwsze 7 dni należy stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne (metody mechaniczne)."

porąbana jak łajno w tartaku

6

Jeśli weźmiesz w środku cyklu, to bedzie nieco większa ingerencja w Twój układ hormonalny. Niby nic strasznego, ale lepiej wziać jednak z pierwszym dniem okresu.

7

nie kombinuj i tak jak pisza dziewczyny wez w 1 dzien okresu.

8

mariola napisał/a:

witam! mam pytanie . Czy koniecznością jest rozpoczęcie opakowania tabletek w pierwszy dzień miesiaczki, lub w ostatni czy mozna rozpocząć branie kiedy się chce? poniewaz zrobiłam przerwe, a do okresu mam jeszcze duzo czasu ...z stad to pytanie;)

1-5 dnia okresu jak wezmiesz, to powinno zadzialac normalnie, ale ulotka (przynajmniej ta co mam teraz w domu, od NR) sugeruje zeby sie przez pierwszy tydzien jakos dodatkowo zabezpieczac. W innych dniach dzialac nie beda, ale to juz dziewczyny pisaly.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki...czy mozna zacząc brac w innym terminie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021