Październikowe samotne mamusie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Październikowe samotne mamusie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Październikowe samotne mamusie

Witajcie dziewczyny smile Jestem w 6 miesiącu ciąży, zostałam sama, ale w październiku spodziewam się mojego największego szczęcia:) Czekam na mojego synka:)
Czy na forum są również jakiś przyszłe mamusie, które maja zaplanowany poród na październik?
Możemy podzielić się swoimi doświadczeniami, odczuciami, w grupie zawsze raźniej ;p

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Październikowe samotne mamusie

Hej, ja co prawda mam termin na koniec września ale z chęcią dołączę do wątku smile

3

Spokojna witaj! Ja mam termin na 5 listopad ale kto wie czy nie rozpakuje się wcześniej także chętnie się przyłączam wink

4

Fajnie, że ktoś się tutaj pojawił:)
a wy dziewczyny tworzycie rodzinę ze swoimi partnerami, czy zdecydowałyście się na wychowywanie dzidzi samemu???

5

Ja mam rodzie tzn mam męża rodzinka to będzie jak dzidek się narodzi smile jak do tej pory z nim zamierzam wychowywać maleństwo i mam nadzieje że już tak zostanie.
Spokojna Ty rozstałaś się z mężem czy nie byłaś w związku? Bo jak sama napisałaś podjełaś się wychowania sama, i w sumie bardzo dobrze jeśli z ojcem dziecka coś nie tak...

6

Witaj
co prawda spodziewam się dzieciątka w połowie września, ale podobnie jak ty będę wychowywać je sama.jestem też mamą juz prawie 4-ro letniego synka.
Co bylo powodem ze rozstałaś się ze swoim partnerem?
U mnie brak zrozumienia i wręcz zmuszanie do fizycznego wysiłku który jest mi zabroniony bo mam zagrożona ciąze od samego początku a teraz mam nakaz leżenia.mój M w niczym mi nie pomagał a wręcz nakazywal żebym wszystko przy nim robiłam(jak przy dużym dziecku.)

Gracjanek ur.4.12.2009r:*
Liliana ur.8.09.2013r:*

7

agata24 nie jestem po ślubie, postanowiłam samotnie wychować dziecko, ponieważ  ojciec dziecka okazał się totalnie nieodpowiedzialnym i niedojrzałym chłopaczkiem i powiem Ci szczerze, że nie minęło dużo czasu od naszego rozstania ale ja czuję się dużo lepiej, jestem spokojniejsza i nie marnuje nerwów na niego. Opisywałam już swoją historie w innym wątku na forum smile Zazdroszczę Ci rodzinki, szkoda ttylko że coraz mnie jest facetów odpowiedzialnych i biorących odpowiedzialność za sowje czyny. No ale cóż widocznie w moim przypadku tak chciał los, cieszę się, że podjęłam taką decyzję zanim malutki się jeszcze urodził, bo potem to on jeszcze mógł przechodzić przez piekło z tym psycholem. Trzymam za Ciebie kciuki:)

8

ewelina88 u mnie powodem rozstania były ciągłe awantury w sumie o nim, jego niedojrzałość, poniżanie mnie na każdym korku, szarpanie a nawet raz uderzył mnie podczas ciąży, nie czuł potem się winny i stwierdził , że mi się należało i że na to zasłużyłam... Gnojek!!!! Do tego nie umiał zachować się przy ludziach porafił robić awantury na mieście gdzie jest pełno ludzi, szrpać mnie i wyzywać ! Nie wiem gdzie ja miałam oczy wydaję mi się, że byłam cały czas przy nim tylko ze względu na dziecko... kiedyś on był inny, czuły, opiekuńczy, kochający. Wszystko skończyło się gdy zaszłam w ciąże teraz z perspektywy czasu widzę, że on nie dorósł do roli rodzica i to go przerosło. Było jeszcze dużo dużo sytuacji kiedy to on zachowywał się jak psychol...
Ale staram się nie myśleć o tym co było tylko patrzeć z uśmiechem w przyszłość.Bardzo się cieszę, że odeszłam od tego ch*** bo mój synek miałby w domu piekło.
A zapomniałam dodać, że teraz starszy mnie że nie da mi kasy, a jak chce mieć na dziecko to mam iść do pracy , totalny kre***. On ma chyba zero pohamowań, ja już sama nie wiem, grozi mi że jak wejde z nim na drogę sądową to pożałuję.. pfff nie ruszają mnie już takie jego teksty, będę walczyć o pieniądze dla małego a nie dla siebie także on nie ma nic do gadania.

A Ty jak zamierzasz sobie poradzić ? Masz gdzie mieszkać  ??? Ustaliliście już co z płaceniem??? Jak w ogóle sie czujesz z tym, że od niego odeszłaś? Czujesz, że dobrze zrobiłaś?

9

Mieszkam u rodziców.na starszego synka na razie dal pieniądze.psychicznie jest mi trochę ciężko bo kocham go i tęsknie ale wiem ze jeśli bym z nim została to nie miała bym życia.

Gracjanek ur.4.12.2009r:*
Liliana ur.8.09.2013r:*

10

Spokojna nikt się go nie będzie pytał czy chce dać pieniądze czy nie jeśli zasądzi je sąd nie bedzie miał wyjścia, popieram Twoją decyzje napewno Twojemu synkowi będzie lepiej się żyło bez takiego "tyrana" w domu. Może jeszcze kiedyś ułożysz sobie życie, nic straconego smile myślę że jest jeszcze trochę facetów na tym świecie którzy są warci uwagi wink

11

hej, hej Mamuśki wink
również przyłączam się do tematu. Termin mam z usg na 30 września a z okresu na 4 października.
Pozdrawiam!

12

Spokojna jak masz to zostaw sobie wszystkie smsy które Ci wypisywał z groźbami, czy że nie da kasy to wszystko zbieraj bo przyda Ci się w sądzie.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Październikowe samotne mamusie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018