Sport nie tylko dla facetów;=) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sport nie tylko dla facetów;=)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 36 ]

1

Temat: Sport nie tylko dla facetów;=)

Nigdy nie byłam sportsmenką, ale uwielbiam jeździć na rowerze. Wówczas mogę się zrelaksować, powdychać świeże powietrze w lesie. Jest jeszcze kilka dyscyplin sportowych, których nie uprawiam, a bardzo lubię oglądać w TV. A Wy, Dziewczyny, co uprawiacie? Jakie dziedziny sportu lubicie? Jakich transmisji sportowych w telewizji nie przepuścicie??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sport nie tylko dla facetów;=)

uwielbiam oglądać łyżwiarstwo figurowe. Jeśli chodzi o pary to bardzo lubię Elene Bereznaye i Antona Sikharulidze a solistkę Sashe Cohen. Lubię tańczyć, od września chcę zacząć naukę salsy smile Łyżwiarstwa nie oglądam w tv.. rzadko.. bo transmisje pokazywane są najczęściej zimą... w internecie mogę oglądać cały rok smile

http://www.youtube.com/watch?v=4Asz5gNS … re=related << cudo!

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

3

Ja chodzę na siłownię, mnóstwo km przejeżdżam na rowerze, czasem biegam big_smile
Uwielbiam też pływać, choć jakoś ostatnio rzadko to robię...
Ale moim ulubionym sportem jest piłka nożna - kiedyś sama biegałam za piłką, teraz tyko śledzę wszystkie mecze LM i UEFA (ulubiona drużyna - oczywiście FC Barcelona), niestety mecze naszej reprezentacji omijam, bo nie chce się stresować big_smile
Bardzo lubię też koszykówkę - sama też grywałam "za młodu", a oglądać lubię NBA wink
Jeśli mi się coś przypomni dopiszę wink

Być jak płynąca rzeka...

4

Ja natomiast nie znoszę piłki nożnej. Gdy mąż ogląda, ja wymyślam sobie cokolwiek innego do robienia . Za to od wielu lat jestem wiernym kibicem skoków narciarskich.=)

5

Trenowałam lekką atletykę - biegi sprinterskie. Osiągałam przystępne wyniki na szczeblu wojewódzkim (m.in. wielokrotne vice mistrzostwo). Skończyłam to rok temu. Jednak zmiana trenera i kontuzje nie pozwoliły mi na kontynuację. Lubiłam to. Ogólnie lubię też oglądać w telewizji to i siatkówkę. A na żywo oprócz tego żużel (bo w telewizji raczej nie). Od niedawna polubiłam też jazdę na rowerze.

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

6

Ostatnio byłam na żużlu w Toruniu - jeździli z Gorzowem. Stadion super, bo mają nowy - rzeczywiście robi wrażenie. Lecz nie podobało mi się zachowanie kibiców toruńskich. Tiff, na pewno wiesz, że w Gorzowie jeździ T. Gollob(strasznie tam nielubiany w Toruniu ze względu na miejsce zamieszkania), formę ma teraz doskonałą, "kosił" tam wszystkich. No i kiedy dojeżdżał 1. do mety, kibice toruńscy zachowywali się, krótko mówiąc: po chamsku. Moim zdaniem, prawdziwy kibic powinien docenić klasę dobrego zawodnika.

7

Tomasz Gollob to doświadczony i dobry zawodnik.
Kiedyś z rodzicami byłam mu kibicować na Grand Prix w Czechach. Wtedy była ta afera, że niby w finale rzucił motorem o taśmę, no a prawda jest taka, że popsuł mu się motor no i Tomek się wkurzył.

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

8

a moim ukochanym sportem są skoki spadochronowe smile smile smile poza tym lubię też pływać i jeździć na nartach.

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

9

A ja kocham siatkówkę, kiedyś grałam nawet w drużynie i niezle się zapowiadało ale kontuzja no i się skończyło, zostało mi oglądanie w TV co robię kiedy tylko są mecze. AZS Częstochowa i Skra Bełchatów...
poza tym lubie pływać chociaz ost nie miałam czasu na to, ale może teraz w wakacje smile

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

10

Celia napisał/a:

Ostatnio byłam na żużlu w Toruniu - jeździli z Gorzowem. Stadion super, bo mają nowy - rzeczywiście robi wrażenie. Lecz nie podobało mi się zachowanie kibiców toruńskich. Tiff, na pewno wiesz, że w Gorzowie jeździ T. Gollob(strasznie tam nielubiany w Toruniu ze względu na miejsce zamieszkania), formę ma teraz doskonałą, "kosił" tam wszystkich. No i kiedy dojeżdżał 1. do mety, kibice toruńscy zachowywali się, krótko mówiąc: po chamsku. Moim zdaniem, prawdziwy kibic powinien docenić klasę dobrego zawodnika.

uwielbiam speedwaya!!!najbardziej to lubię Nielsa Iversena z Falubazu, ale tu nie jestem zbyt oryginalna. Muszę się z Tobą zgodzić co do kibiców AMATORA, miałam okazję zajmować trybunę obok nich na meczu w Lesznie.Oglądałam fruwające flaszeczki z bardzo bliska.A Tomek Gollob jest nielubiany przez wielu zawodników w naszym kraju.I przez kibiców Falubazu. Z tego miejsca - pozdrawiam wszystkich Falubaziaków.

...o, jakie dziwne formy może przybierać szaleństwo ludzi zdrowych...

11 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2009-09-13 13:50:12)

oglądać w tv lubię, siatkówkę, łyżwiarstwo figurowe, taniec(bo to w sumie rodzaj sportu) lekkoatletykę, i skoki narciarskie, pewnie o czymś jeszcze zapomniałam smile a sama preferuje, aerobik, taniec, z biegania tylko sprint na 60-100 metrów, badmintona, czasem siatkówkę i piłkę nożna czasem też wink ale to wszytko dość rzadko bo niestety czasem brak kasy a czasem brak czasu wink o i pływanie, to coś co robię chyba najlepiej, ostnio nawet poprawiłam swoją prędkość stylem grzbietowym wink

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

12

Ja podobnie jak Kami90 lubię siatkówkę oglądać.
Pochodzę z Kędzierzyna - Koźle, gdzi sport ten stoi na bardzo wysokim pozimie, więc nie mogłoby być inaczej.
Fajna sprawa móc spotkać Papkę czy Świderskiego na ulicy w drodze do sklepu po bułkii big_smile big_smile
A poza siatką uwielbiam tenis. Kiedyś trochę trenowałam, ale przez studia zaniedbałam się nieco... Teraz tylko rower latem/wiosną, albo rowerek stacjonarny, który ostatnio rodzice kupili z Presto do naszej małej domowej siłowni smile
Zawszeubolewałam, że nie potrafię pływać... Ale cóż, może jeszcze uda mi się naucyć w końcu mam dopiero 22 lata smile

13

Ja też uwielbiam oglądać siatkówkę, bo coś się dzieje na naszej polskiej scenie smile
Jesli chodzi o sporty, które uprawiam, to pływam, uczęszczam na fitness. Poza tym sama jestem instruktorem fitness. Świetna sprawa dla kondycji.

... podobno nie można żyć bez miłości?
Ja osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy...

14

Ja  bardzo lubię chodzić na fetness i siłownie... smile to mnie najlepiej relaksuje, no a przy tym można na kogoś rzucić oko.. wink

15

Ja od początku września tez chodzę na fitness 3 razy w tygodniu i już lepiej się czuję. smile

16

Sama głównie stawiam na jogę, boks, rower i ćwiczenia aerobowe. Długo grałam w piłkę nożną, ale teraz już jestem tak stara, że nie ma z kim, nie ma gdzie wink

Jako kibic kocham żużel i piłkę nożną i bardzo lubię wyścigi motocyklowe, formułę 1, siatkówkę, hokeja, lekką atletykę - wszystko, jak leci. Jedynie do koszykówki przekonać się nie potrafię.

17

Świetny temat! smile
Biegam i sprawia mi to dużo frajdy. A w tv UWIELBIAM oglądać skoki narciarskie. Widać, że ci faceci są świetną ekipą. Tenis też fajnie się ogląda. Ale skoki są bezkonkurencyjne...:)

daenerys7 napisał/a:

Świetny temat! smile
Biegam i sprawia mi to dużo frajdy. A w tv UWIELBIAM oglądać skoki narciarskie. Widać, że ci faceci są świetną ekipą. Tenis też fajnie się ogląda. Ale skoki są bezkonkurencyjne...:)

A w moim przypadku tenis zawsze wygrywa ze skokami. Szczególnie w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej, Justine Henin (niestety przeszłość), Rogera Federera i Rafaela Nadala.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

19

Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
daenerys7 napisał/a:

Świetny temat! smile

A w moim przypadku tenis zawsze wygrywa ze skokami. Szczególnie w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej, Justine Henin (niestety przeszłość), Rogera Federera i Rafaela Nadala.

Ja tam wolę oglądać Janowicza niż Radwańską tongue

Witam Was :-)
W moim życiu sport jest bardzo ważny.
Na 1 miejscu stoi siatkówka, jest to moja wielka pasja, bez której życia sobie nie wyobrażam smile Oglądam ją oraz sama gram i to dosyć często.
Na kolejnych miejscach jest pływanie, jazda na rowerze, w szkole lubiłam grać w ping ponga.
A w telewizji uwielbiam oglądać skoki narciarskie. Piłkę ręczną też chętnie obejrzę, a nawet czasami zdarzy mi się obejrzeć jakiś mecz piłkarski smile

Sport jest taki piękny i tak bardzo nam pomaga w życiu smile

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być."

21

A ja własnie leczę zakwasy po squashu smile Grałam pierwszy raz w życiu - super zabawa, czuję, że się wciągnę na calego smile
Poza tym lubię sobie pośmigać rowerkiem, pobiegać w parku, pójśc na siłownię, na fitness, popykać w badmintona.... a laserowy paintball się liczy???? big_smile
Ze sportów w TV - boks i wszystkie sztuki walki, gdzie się prężą umięśnione miśki... big_smile mrrrauuu

daenerys7 napisał/a:
daenerys7 napisał/a:

Świetny temat! smile

Prawdę mówiąc- nie przepadam za nim.

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

23

O! wątek dla mnie!
-Aerobiczna Szóstka Weidera na płaski brzuszek (no i brzuszki oczywiście),
-Biegi długodystansowe,
-Ćwiczenia cardio, areobowe,
-2-3 razy w tygodniu siłownia,
- karate już od 7 lat!

24

daenerys7 napisał/a:

Ja go lubię. Prawda, że zachowuje się czasami jak dzieciak, ale podziwiam to jaki jest waleczny. Nigdy nie odpuszcza i zawsze walczy do końca. Bardzo mi to imponuje. Zdecydowanie wolę oglądać np. jego na korcie, niż piłkarzy, którzy zachowują się jak panienki ( co chwilę się wywalają i jęczą). Agnieszkę też bardzo lubię, ale zdecydowanie wolę ofensywny styl gry Janowicza. I ten serwis...;)

daenerys7 napisał/a:
daenerys7 napisał/a:

Ja go lubię. Prawda, że zachowuje się czasami jak dzieciak, ale podziwiam to jaki jest waleczny. Nigdy nie odpuszcza i zawsze walczy do końca. Bardzo mi to imponuje. Zdecydowanie wolę oglądać np. jego na korcie, niż piłkarzy, którzy zachowują się jak panienki ( co chwilę się wywalają i jęczą). Agnieszkę też bardzo lubię, ale zdecydowanie wolę ofensywny styl gry Janowicza. I ten serwis...;)

A, ja podziwiam zagrania serwisowe Rogera Federera i Rafaela Nadala.

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

26

W kwestii tenisa jestem fanką Djkovica. Każdy z nas na innym froncie big_smile

27

daenerys7 napisał/a:

A, ja podziwiam zagrania serwisowe Rogera Federera i Rafaela Nadala.

Nadala i Federera też lubię. Ale nigdy nie przepadałam np. za stylem gry Ferrera. Jest zbyt "siłowy", brakuje mu błysku. A nasz Jurek 53. w rankingu...:(

Grease napisał/a:

Niekoniecznie. Podoba mi się gra Any Ivanović. A, także jej uroda.
Daenerys 7 też nie lubię Ferrera.

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

29

Grease napisał/a:

Zgadzam się, Ana jest bardzo ładna i podoba mi się w niej, że nie zmieniła się w nafaszerwanego sterydami pakera, jak sporo jej konkurentek... wink Wolisz oglądać tenis damski, czy męski? Ja zdecydowanie wolę ten sport w wykonaniu mężczyzn, grają bardziej agresywnie. Btw. jestem też wielką fanką łyżwiarstwa figurowego, kocham muzykę klasyczną, a to co ci ludzie wykonują na lodowisku w połączeniu z tak piękną muzyką to artystyczna uczta.<3

daenerys7 napisał/a:
Grease napisał/a:

Zgadzam się, Ana jest bardzo ładna i podoba mi się w niej, że nie zmieniła się w nafaszerwanego sterydami pakera, jak sporo jej konkurentek... wink Wolisz oglądać tenis damski, czy męski? Ja zdecydowanie wolę ten sport w wykonaniu mężczyzn, grają bardziej agresywnie. Btw. jestem też wielką fanką łyżwiarstwa figurowego, kocham muzykę klasyczną, a to co ci ludzie wykonują na lodowisku w połączeniu z tak piękną muzyką to artystyczna uczta.<3

Jednak damski. W łyżwiarstwie figurowym był taki jeden występ, który na zawsze pozostał w mojej pamięci. Bolero Ravela, pewna olimpiada i angielska para. Patrzyłem jak urzeczony, nieziemsko zachwycony. Potem zostali małżeństwem.

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

31

daenerys7 napisał/a:

Jednak damski. W łyżwiarstwie figurowym był taki jeden występ, który na zawsze pozostał w mojej pamięci. Bolero Ravela, pewna olimpiada i angielska para. Patrzyłem jak urzeczony, nieziemsko zachwycony. Potem zostali małżeństwem.

Bolero jest przepiękne!! Podzielam twój zachwyt. smile
To też jest nieziemskie widowisko: http://www.youtube.com/watch?v=0vG4DCWTMd0 Jednak nie ma tej płynności, co Bolero, ze wzglęgu na charakter muzyki. wink

32

Celia napisał/a:

Nigdy nie byłam sportsmenką, ale uwielbiam jeździć na rowerze. Wówczas mogę się zrelaksować, powdychać świeże powietrze w lesie. Jest jeszcze kilka dyscyplin sportowych, których nie uprawiam, a bardzo lubię oglądać w TV. A Wy, Dziewczyny, co uprawiacie? Jakie dziedziny sportu lubicie? Jakich transmisji sportowych w telewizji nie przepuścicie??

Nie ma chyba czegoś, czego bym nie przepuściła... Sport w tv jakoś mnie nie kręci chociaż lubiłam oglądać siatkówkę od czasu do czasu. Ale na żywo jest fajniej. A ze sportów lubię rowerek, siatkówkę, tenisa i pływanie big_smile

daenerys7 napisał/a:
daenerys7 napisał/a:

Bolero jest przepiękne!! Podzielam twój zachwyt. smile
To też jest nieziemskie widowisko: http://www.youtube.com/watch?v=0vG4DCWTMd0 Jednak nie ma tej płynności, co Bolero, ze wzglęgu na charakter muzyki. wink

Daenerys przeuroczy występ! A, ja mam dla Ciebie coś takiego:

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

34

Ten występ jest przepiękny. W ich wykonaniu to wydaje się takie proste. wink

daenerys7 napisał/a:

Ten występ jest przepiękny. W ich wykonaniu to wydaje się takie proste. wink

Dostrzegam w nim romantyzm i miłość. Wielkie pozytywne emocje.

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

Posty [ 36 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sport nie tylko dla facetów;=)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018