20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

hej smile czytałam właśnie taki artykuł w jednej z gazet smile przyznam, że niektóre rzeczy mnie rozbawiły a wy co o tym sądzicie? Prawda to?

1 Jego uwaga, skupiona w ważnych momentach tylko na tobie (ale nie na rozbieraniu cię wzrokiem).

2 Komplementy mówione na głos. To nie obejmuje klepania cię po pupie i okrzyku: ?tak!? po seksie.

3 Dobre maniery. Nawet jeśli jesteście razem od kilku lat, niech nie myśli, że może mówić do ciebie np.: ?zamknij się już w końcu?.

4 Równowaga pomiędzy szczerością a drobnym kłamstwem. Powinien powiedzieć prawdę, gdy zapytasz, czy zraniło go coś, co powiedziałaś. Kłamstwo nie zaszkodzi, gdy spytasz: ?Co powiesz na to, żeby moja mama wpadła do nas na obiad??.

5 Pożądanie jednej części twojego ciała: piersi, nóg, ud lub tego, co pomiędzy nimi. Dostanie dodatkowe punkty, jeśli będzie uwielbiał całe twoje ciało.

6 Mnóstwo gry wstępnej. I jeszcze trochę. Plus...

7 ...seks, w którym jest kontakt wzrokowy, całowanie i pieszczoty. Nie chodzi o użycie bitej śmietany czy strój pokojówki, tylko o czystą miłość, kiedy masz na nią ochotę.

8 Pewność, że o waszym związku wie jego rodzina, przyjaciele i... Facebook. Nie zmienił w internetowym profilu ?singiel? na "w związku"? Lepiej niech to zrobi! Wirtualna zdrada boli tak jak w realu.

9 Dumny PR. On powinien doceniać twoje osiągnięcia, być z nich dumny i czasem robić za twojego Rzecznika.

10 Umiejętność niepodnoszenia na ciebie głosu podczas kłótni. Dorośli powinni się sprzeczać i dyskutować (i to nawet ostro), ale ?gotować? powinni się w środku, nigdy na zewnątrz.

11 Niezrzucanie winy za twoje zachowanie na to, że masz okres. Chyba że sama powiesz: ?Wybacz, mam okres?. Wtedy on powinien się uśmiechnąć i kiwnąć głową, uśmiechnąć i kiwnąć.

12 Rycerskie zachowanie na miarę naszych czasów. To nie oznacza, że musi cię rozpieszczać jak księżniczkę, ale powinien uratować przed nudną rozmową na kiepskim przyjęciu.

13 Telefon, a nie sms, kiedy on obieca, że zadzwoni. Nieładnie, jeśli wie, że czekasz na telefon od niego i celowo bawi się twoimi uczuciami.

14 Dodanie ci otuchy, kiedy sprzeciwisz się osobie, której nigdy wcześniej nie miałaś odwagi się sprzeciwić. I czułe objęcie, jeśli coś nie wyjdzie ci dokładnie tak jak zaplanowałaś.

15 Prezenty, które nie są w jego stylu, ale które w stu procentach będą podobały się tobie.

16 Jego postawa: "Więcej ciała do kochania", kiedy przytyjesz 5 kilogramów.

17 Jeszcze jedna szansa. A więc zepsułaś wszystko: upiłaś się na spotkaniu jego klasy, dałaś się złapać na czytaniu jego maili, zjadłaś lunch ze swoim byłym chłopakiem i zapomniałaś mu o tym powiedzieć. No cóż, będziesz popełniała błędy (on zresztą też). Ale gdy już wystarczająco długo będziesz się kajać i gdy on da upust złości, powinien ci wybaczyć. Potem: seks na pojednanie.

18 Zrozumienie dla twoich dziwactw. On powinien uznać za słodkie to, że uważasz czekoladę za pewnowartościowy posiłek i uśmiechnąć się, gdy dzwonisz do przyjaciółki, żeby ?razem? obejrzeć wasz ulubiony serial. Chylimy czoła przed mężczyznami, którzy uważają naszą ekscentryczność za to, czym ona jest: czymś, co czyni nas wyjątkowymi.

19 Dzielenie z tobą prac domowych po równo. Mycia naczyń, prania, wyrzucania śmieci. Albo nie: wyrzucanie śmieci niech będzie w całości jego zadaniem.

20 Szacunek. Skoro Aretha Franklin od 40 lat śpiewa o nim piosenkę, my powtórzymy kolejny raz: od każdego faceta powinnaś wymagać SZACUNKU.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2009-06-07 15:58:03)

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

7 ...seks, w którym jest kontakt wzrokowy, całowanie i pieszczoty. Nie chodzi o użycie bitej śmietany czy strój pokojówki, tylko o czystą miłość, kiedy masz na nią ochotę.


To jest to. To jest mały problem. Bardzo lubię kiedy wszystko robimy powoli, delikatnie, kiedy on się w trakcie do mnie uśmiecha a ja mu mówię, że go kocham. Przytulamy się, patrzymy na siebie... najczęściej wtedy nie dochodzę ale moje szczęście jest wtedy 100 razy większe niż gdy drę się bo tak mi dobrze. Taki seks to dla mnie miłość dusz, cielesność, fizyczność to dla ciała. Niestety mój kochany często rzuca się na mnie i wszystko jest szaleństwem ciał a nie dusz. Niby jestem zadowolona ale ostatnio często chodzi mi o czystą miłość. Eh... tłumaczę mu ale to na nic. Znacie może jakiś sposób by przekonać go, że delikatnie, powoli i bez szaleństw tez może być przyjemne? Może delikatny masaż w grze wstępnej go nastroi ? Świece, pachnący olejek do masażu?

3

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

A ja potrzebuję, żeby facet umiał mnie "ukrócić", bo do tej pory w związkach byłam rozpieszczana i to chyba było powodem rozstań. Więc żeby umiał spojrzeć tak, żebym wiedziała, że nie powinnam...

Rozumiecie?:)

4

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

tzn. spojrzeć spod byka? big_smile he he domyślam się chyba jak smile

CookieBitch pewnie że tak spróbuj lub pogadaj z nim w 4 oczy na spokojnie lub powiedz, że to twoje marzenie smile jeśli obiecał Ci kiedyś je spełniać to niech stanie na wyskokości zadania smile

5

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

facet który by spełniał wszystkie 20 rzeczy nie istnieje smile może to i dobrze bo przynajmniej mamy nas czym pracować a związek nie jest nudny.

6 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2009-06-07 16:49:56)

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

tzn czasem się zdarza, że jest tak jak być powinno. Bo on rozumie tylko wiecie jak to jest jak człowiek się podnieci i kieruje nim żądza. Wtedy się nie myśli niestety. Nad olejkiem i masażem długo się zastanawiam. Myślę, że jak zapalę jeszcze świece, to będzie wiedział o co chodzi wink

7 Ostatnio edytowany przez yvette (2009-06-07 17:04:32)

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta
dru_ napisał/a:

A ja potrzebuję, żeby facet umiał mnie "ukrócić", bo do tej pory w związkach byłam rozpieszczana i to chyba było powodem rozstań. Więc żeby umiał spojrzeć tak, żebym wiedziała, że nie powinnam...

Rozumiecie?:)

Ja nie byłam we wszystkich związkach rozpieszczana, różnie to było, ale mam bardzo podobnie jak Ty - muszę wiedzieć, że facet, z którym jestem ma jakieś granice, których nie wolno mi przekroczyć.
Poznałam w życiu 2 mężczyzn, o których wiedziałam, że z nimi się nie randkuje - za nich się wychodzi. Że są ideałami związkowymi, że dadzą z siebie wszystko i obaj byli we mnie zakochani (nie w tym samym czasie oczywiście). Ale nie umiałam wejść z nimi w jakikolwiek związek, bo po prostu potrzebuję tego "pazura". Jakiegoś stanowczego NIE, kiedy ja gubię właściwy kierunek i trzeba mnie naprostować. A nie głaskania po głowie, kiedy robię coś, za co facet powinien się np. wkurzyć czy choćby zaprotestować.

8

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

Tak to jest ważne. Na szczęście ze mnie taka sierotka Marysia i kochany o tym wie. Dlatego mną kieruje i gdyby nie on wiem, że zrobiłabym wiele głupich rzeczy w życiu.

9

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

Fajne to smile W jakiej gazecie to znalazłaś?? Podrzucę facetowi artykuł big_smile:D Nie, no żart smile:) Nie narzekam wink
A co do tej czystej miłości, to może sama zacznij, może to coś pomoże.. W trakcie seksu staraj się mieć kontakt wzrokowy...  To rzeczywiście coś wspaniałego.. Wzrok, uśmiech... czułe słowa...

10

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

glamour czy jak tam się pisze smile na neciku he he smile no też własnie tak pomyślałam że to ideał faceta określa smile ale tytuł jest inny każda kobieta powinna mieć choć trochę tak co tam jest napisane smile

11

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

Ten kontakt wzrokowy, nigdy go tak bardzo nie mialam jak z obecnym partnerem, matko to jego spojzenie podczas seksu...cudowne... uwielbiam patrzec mu głęboko w oczy w trakcie a szczególnie kiedy on jest na mnie,ehhhh chyba sie zakochałam. smile

12

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

smile interesujące smile ja podrzucę mailowo kilku znajomym mężczyznom -trzeba to rozpowszechnić jako forma kobiecego manifestu. 
A z jakiej to gazetki, ciekawa jestem?

13

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

tak tak.... mailem mu to prześlę big_smile

14

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

Powiem tak, niektóre punkty w porządku, ale reszta jest dosyć śmieszna np. 16. No jak można wymagać od faceta aby tolerował przybieranie na masie(czy inne negatywne wizualne efekty) z uśmiechem na ustach. Ok, można zaakceptować takie sprawy po operacji, czy po innych sytuacjach na które nie ma się wpływu, ale w żadnym innym wypadku nie. Jakby facetowi zrobił się brzuch piwny, to też powiedziałybyście "Więcej ciała do kochania ?". Bilet na basen/siłownie/fitness takiej Pani i niech pracuje nad sobą.

15

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

Część z tych punktów się zgadza, część jest z kolei trochę przesadzona. Gdyby mój facet był takim absolutnym ideałem, to bardziej by mnie to wkurzało niż cieszyło tongue

16

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

Kobitki!!! Możliwe, że mój kochany to czytał co napisałam tutaj, ponieważ jak niektóre z Was wiedzą jest tu zalogowany. jednak chyba raczej ni bo od dawna tu nie wchodzi.... mniejsza o większość. Ostatnio kiedy marudziłam mu, że mi się by coś chciało itd. powiedział, że nie, ponieważ on nie chce tak na chwilę ( w domu byli jego dziadkowie), na pięć minut tylko tak ładnie, delikatnie itd. mój sen się spełni!!!


-.- a z drugiej str myślę, że to przeczytał, bo takie cackanie się ze mną nie jest w jego stylu a wysłałam mu ten text i powiedziałam, że wzięłam go z netkobiet.

dobra mniejsza o to, ważne, że chyba zrozumiał big_smile

ale jestem roztrzepana big_smile

17

Odp: 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

Gratulacje big_smile ciekawe jakby mój zareagował jaby widział co tu pisze smile hmmm ja bym chciała żeby mówił mi o tym jak coś się dzieje źle jak ja to czuje i widzę a nie mówił że jest ok. tak jakos mi smutno mam wrażenie, że mogę czegoś niemiłego na spotkaniu sie dowiedzieć i oby nie przypadkiem. Ach... życie na odległość bywa cieżkie...

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » 20 rzeczy, na które zasługuje każda kobieta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024