opiszcie swoje metamorfozy związane z fryzurą (szukam inspiracji) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » opiszcie swoje metamorfozy związane z fryzurą (szukam inspiracji)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: opiszcie swoje metamorfozy związane z fryzurą (szukam inspiracji)

na głowie miałam juz naprawdę dużo, ale teraz nie moge się zdecydować co zrobić z włosami. kiedy miałam 16 lat miałam włosy  za kolano. nigdy ich nie obcinałam podcinałam tylko końcówki. i jak mnie naszło to ściełam na łyso. pózniej zapuściłam na takie do ucha i ściełam na jeża. następnie zapuściłam za piersi i obciełam tak asymetrycznie ze z tyłu były do ramion a z przodu za piersi. pózniej wygoliłam sb pół glowy teraz mam do pasa i nie wiem co robić

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: opiszcie swoje metamorfozy związane z fryzurą (szukam inspiracji)

I chcesz powiedzieć, że włosy Ci tyle razy odrastały o kilkanaście-kilkadziesiąt centrymetrów w ciągu DWÓCH LAT?

3

wiem, ze mam tutaj 18 lat ale tak naprwdę to mam 26 :-)

4

W takim razie popraw proszę wpis w profilu lub wykasuj informację o wieku.

5

Krótkie i całkiem białe, półdługie rude, krótkie różowe, kolor czerwonego wina długie do łokci, z bardzo krótką grzywką, do brody pół blond pół czarne, czarne z białym pasmem, irokez (ale nie z bokami łysymi, tylko krótko przystrzyżonymi) , zielone. I to czego trzymam się teraz to długie bardzo ciemne fale z przedziałkiem na środku.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

6

NinaLafairy napisał/a:

kolor czerwonego wina długie do łokci, z bardzo krótką grzywką

Ależ to musiało świetnie wyglądać.

7

Całkiem ładnie wyglądało.
Bardzo ładnie mi wyszedł ten kolor,
Jednak z tym farbowaniem ostrzegam , że miałam to wszystko na głowie, ale w końcu jak przefarbowałam w jedną noc z czarnych jak noc na całkiem białe to połowa włosów mi odpadła a reszta wypadała przy każdym dmuchnięciu. Musiałam obciąć do jeszcze krótszych niż miała Rosemary w Dziecku Rosemary.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » opiszcie swoje metamorfozy związane z fryzurą (szukam inspiracji)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021