sypialnia w stylu japońskim - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » sypialnia w stylu japońskim

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: sypialnia w stylu japońskim

Chciałabym się doradzić w kwestii urządzenia wnętrza, konkretnie sypialni w stylu japońskim lub orientalnym. Znalazłam na ten temat artykuł na Think Luxury - podobają mi się kolory i ściany tam pokazane , ale chciałabym więcej inspiracji. Może możecie polecić strony na ten temat lub ktoś wie więcej na ten temat? pozdrawiam smile

I znów czekam na ciepły oddech Twój...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: sypialnia w stylu japońskim

Okazało się, że artykuł, do którego link umieściłam nie bardzo przedstawia styl japoński we wnętrzu - poradziłam się eksperta, który mnie niemal wyśmiał. Ale jakby ktoś był zainteresowany to prawdziwą bazą inspiracji jest wnętrzator - tam są prawdziwe wnętrza w japońskim stylu. Pięknie to wygląda, pięknie wink

3

a mogłabyś podać te linki? bo jakoś ich tu nie widzę smile

Nie stój nad kwiatem z konewką i batem - to na nic!

4

Tak, jasne, tutaj jest link do tego artykułu niby o stylu japońskim - http://www.tlux.pl/index.php/news/20. A do wnetrzatora linku nie dam bo o stylu japońskim jest tam sporo artykułów. A co do tluxa to na stronie głównej ruszył konkurs, do wygrania wyprawa do Australii za 30 000. Całkiem nieźle to wygląda. Ale to taki mały off-topic wink

5

ooo, dzięki smile rewelacyjnie wyglądają, faktycznie big_smile w ogóle nie znałam wcześniej tego wnętrzatora - świetne pomysły tam są. troszkę poszperałam i tak...
Tutaj masz tradycyjne wnętrza wraz z artykułem - podoba mi się ten motyw wiśni smile
Tytaj jest całkiem niezła baza fotek
A tutaj znalazłam fajne mebelki smile
Jejciu... Przez Ciebie też się już powoli zakochuję w tym stylu tongue

6

No to mnie uraczyłyście lekturą! Super! Zawsze myślałam, że styl japoński jest sztywny i zimny,a tu proszę jak miło i romantycznie... A to fajne dodatki do domu: http://www.nagomi.pl/

7

Mmmm big_smile Śliczności big_smile Te czerwone pałeczki by pięknie wyglądały w mojej szufladzie big_smile
A styl japoński nie musi być taki oschły... Są naprawdę piękne motywy, które można w różnoraki sposób wykorzystać. Np. taki kwiat wiśni - pięknie wygląda na ścianie taki motyw, obrazki są też super, a mnie się jeszcze kojarzy z japońskimi motywami ta lodówka z kwiatami i kryształkami smile

8

Cieszę się! Ja sama także skorzystałam z tych stronek! Motyw wiśni jest przepiękny, pasuje nawet do wnętrza nie urządzonego w stylu japońskim. Kolory także są piękne. Teraz mam głowę pełną pomysłów smile

9

Jak coś wymodzisz to się pochwal big_smile

10

Super sprawa- piękne kolory takie energetyczne. Zostałam zainspirowana i mam ochotę przerobić swoją sypialnie. Dzięki tak urządzonemu wnętrzu można autentycznie odpocząć. Nic nie rozprasza wzroku. Jest tylko jeden minus, żeby otrzymać taki efekt trzeba się chyba bardzo namęczyć. No ale nic za darmo:)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » sypialnia w stylu japońskim

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018