Nie poznaje mojej przyjaciółki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Nie poznaje mojej przyjaciółki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Nie poznaje mojej przyjaciółki

Tak na prawdę nie wiem co się z nią dzieje. Stała się opryskliwa, ma wieczne aluzje  i cały czas mi dogryza pod byle pretekstem ale nie chodzi tylko o mnie, zachowuje się tak też względem innych. Możliwe że chce zwrócić na siebie moją uwagę. Ostatnio zaczęłam bliższe relacje z koleżanką, którą obie znamy i to bardzo dobrze. Moja przyjaciółka, wydaje się mi się może być zazdrosna ale nie powiedziała nigdy o tym wprost. Jest na to za dumna, ma bardzo ciężki charakter i nawet nie chce z nią o tym rozmawiać. Ona wie o tym, że ostatnio lepiej dogaduje się z naszą koleżanką niż z nią. Nie jest sama, ma dużo swoich znajomych i swoją przyjaciółkę. Często się spotykają ale mimo to nie robię jej z tego powodu żadnych scen. Nie poznaję jej i zauważyłam, że chyba nawet nie zależy mi już na tej przyjaźni tylko nie wiem jak delikatnie się odsunąć bez wielkiej awantury.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie poznaje mojej przyjaciółki

Być może jest tak, jak piszesz. Jak ją odsunąć? Nie podejmować dalszych działań; nie proponować spotkań, nie pytać o samopoczucie, nie interesować się jej problemami.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Nie poznaje mojej przyjaciółki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021