Szukam koleżanki przyjaciółki na imprezy i nie tylko(Wrocławia Wrocław - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam koleżanki przyjaciółki na imprezy i nie tylko(Wrocławia Wrocław

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Espa?a (2013-04-28 18:23:48)

Temat: Szukam koleżanki przyjaciółki na imprezy i nie tylko(Wrocławia Wrocław

Hej smile

Szukam koleżanki, przyjaciółki (może narodzi się z tego przyjaźń.Ponieważ chciałabym mieć przyjaciółkę na dobre i złe.. taką od serca.) Jestem z Wrocławia, mam 21 lat (prawie 22). Szukam dziewczyny w tym samym wieku bądź starszej.

Szukam koleżanki, z którą widywałabym się "codziennie",na którą zawsze mogę liczyć, będzie dostępna "24h" tongue Która nie ma chłopaka! Dziewczyny, która kocha imprezować i balety jak ja, szalonej,zwariowanej.. która np. pojechałaby ze mną na stopa na np.2 dniowy wypad, która lubi spędzać czas na aktywnie, albo inaczej napiszę.. spędzać czas tak abyśmy się nie nudziły i wspominały super każdy dzień,a zajebiście każdy weekend. Dziewczyny, która umie zachować się odpowiednio do sytuacji. Takiej po prostu ,z którą mogłabym wszystko smile) Dużo mogłabym pisać,ale piszcie smile

Nie wiem co jeszcze napisać.. jeżeli szukasz takiej znajomości napisz!!! smile

Proszę pisać na e-maila kontakt będzie szybszy, bo na forum rzadko wchodzę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam koleżanki przyjaciółki na imprezy i nie tylko(Wrocławia Wrocław

Ahhh gdybym zalogowała się na to forum wcześniej ... big_smile
Miłego imprezowania na Niepolda :d

` Mój optymizm mógłby być usprawiedliwiony
Ale ja widzę , że świat już prawie runął i co ?
I mam k***a dobry humor !`

3

Odp: Szukam koleżanki przyjaciółki na imprezy i nie tylko(Wrocławia Wrocław

a młodsza o rok no o półtora nie możne być?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szukam koleżanki przyjaciółki na imprezy i nie tylko(Wrocławia Wrocław

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021