Na zajawce - najlepsza muzyka do biegania to...? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Na zajawce - najlepsza muzyka do biegania to...?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Na zajawce - najlepsza muzyka do biegania to...?

Jakie są wasze ulubione utwory do biegania lub uprawiania innych sportów? Ja osobiście nie wyobrażam sobie treningów bez muzyki, zwłaszcza biegania. A jakie są wasze ulubione utwory? Co was motywuje i budzi w was nowe pokłady energii?

U mnie nr jeden to aktualnie "Na zajawie 2" -vnm, sobota, tede, ale mam świadomość że nie każdy lubi ten rodzaj muzyki.

Szukam nowych utworów, podzielcie się! wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Na zajawce - najlepsza muzyka do biegania to...?

Ingrid Michaelson - We found Love. Moj "Power song" ustawiony w ipodzie juz od kilkunastu miesiecy :-)

Life is hard. After all it kills you.

3 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2013-04-30 11:55:59)

Służę pomocą, oto pełna playlista dzięki której zrobiłem pierwsze 14 km w życiu:
spam
:-)

4

Marjan_pl niestety nie można wklejać linków na forum. Ale możesz wysłać mi link na e-maila joanna-login3@wp.pl z chęcią przejrzę smile

loveaellie, ja osobiście wolę we found love w wykonaniu rihanny, ale to też jest niezłe.

5

joan123 napisał/a:

Marjan_pl niestety nie można wklejać linków na forum. Ale możesz wysłać mi link na e-maila joanna-login3@wp.pl z chęcią przejrzę smile

loveaellie, ja osobiście wolę we found love w wykonaniu rihanny, ale to też jest niezłe.

A mi sie wlasnie tylko Ingrid podoba smile ale moze to dlatego ze jestem totalnym Ingrid-freakiem i kocham wszystko, co ona robi big_smile tongue

Life is hard. After all it kills you.

6

Teraz gdy pięknie śpiewają ptaki,a biegam w lesie, byłoby zbrodnią uciekać od tych dźwięków, ale w zimie biegam przy energetycznym chilloucie.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Na zajawce - najlepsza muzyka do biegania to...?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021