Czy można stosować krem nawilżający i płyn miceralny z różnych firm? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czy można stosować krem nawilżający i płyn miceralny z różnych firm?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy można stosować krem nawilżający i płyn miceralny z różnych firm?

Witam wszystkie Kobietki wink
Mam takie małe pytanie...
Na wstępnie tylko powiem, że mam cerę mieszaną;) Nie robię makijażu całej twarzy (jeszcze nie "dorosłam" do tego) tylko oczy... Używam tylko kremu AA ultra nawilżanie. Krem nawilżająco- normalizujący. Problem polega na tym, że kupiłam jedno z ostatnich opakowań, i z tej serii nie było już płynu micelarnego... A muszę mieć smile
Pytanie właściwe brzmi- czy coś się może stać, gdy kupię płyn innej firmy?? Wiem że pytanie durne, boję się po prostu że coś się stanie ze skórą czy coś tongue
Z góry proszę się nie śmiać wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy można stosować krem nawilżający i płyn miceralny z różnych firm?

Dlaczego miałoby się coś stać?o ile nie jest przeterminowany...

3

Malvishia napisał/a:

Witam wszystkie Kobietki wink
Mam takie małe pytanie...
Na wstępnie tylko powiem, że mam cerę mieszaną;) Nie robię makijażu całej twarzy (jeszcze nie "dorosłam" do tego) tylko oczy... Używam tylko kremu AA ultra nawilżanie. Krem nawilżająco- normalizujący. Problem polega na tym, że kupiłam jedno z ostatnich opakowań, i z tej serii nie było już płynu micelarnego... A muszę mieć smile
Pytanie właściwe brzmi- czy coś się może stać, gdy kupię płyn innej firmy?? Wiem że pytanie durne, boję się po prostu że coś się stanie ze skórą czy coś tongue
Z góry proszę się nie śmiać wink

Jeśli nie jesteś uczulona na żaden ze składników płynu micelarnego który zamierzasz kupić, to nic się nie stanie smile Nie nastąpi na pewno żadna reakcja między kremem a micelem.

Nie jest tak że trzeba używać kosmetyków tylko jednej firmy, z jednej linii. Wybierasz po prostu to co służy Twojej cerze, nie uczula a działa ;-)

4 Ostatnio edytowany przez Malvishia (2013-04-19 23:32:26)

Bardzo Bardzo dziękuję :*
Pozdrawiam:)

5

Malvishia napisał/a:
Fumiko napisał/a:

Jeśli nie jesteś uczulona na żaden ze składników płynu micelarnego który zamierzasz kupić, to nic się nie stanie smile Nie nastąpi na pewno żadna reakcja między kremem a micelem.

Nie jest tak że trzeba używać kosmetyków tylko jednej firmy, z jednej linii. Wybierasz po prostu to co służy Twojej cerze, nie uczula a działa ;-)

Bardzo bardzo dziękuję wink
Pozdrawiam wink

Nie ma za co:) Kto pyta nie błądzi!

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czy można stosować krem nawilżający i płyn miceralny z różnych firm?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021