Modlitwy do Świętych w różnych sprawach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Modlitwy do Świętych w różnych sprawach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez allende (2008-12-27 16:16:51)

Temat: Modlitwy do Świętych w różnych sprawach

Widzę, że takiego wątku jeszcze nie ma a warto byłoby wiedzieć od czego są jacy Święci i o co warto się do nich modlić. Dlatego proponuję tutaj wpisywać znane Wam i sprawdzone modlitwy do Świętych, które Wam w życiu pomogły.

Ja bardzo sobie cenię modlitwę do Św Rity, która jest dla mnie wiele razy okazała się ostatnią deską ratunku - ostatnio pomogła mi znaleźć dobrą pracę. Kult świętej Rity rozpoczął wraz z jej śmiercią. Cuda nie przestały się mnożyć: uzdrowienia i nawrócenia. O jednym z pierwszych doniósł wiejski stolarz. Nie mógł już wykonywać zawodu z powodu paraliżu i deformacji ręki. Przyzywał więc wstawiennictwa św. Rity wystawionej na śmiertelnym łożu. Obiecał, że jeśli odzyska władzę w ręce, wykona dla niej trumnę. Ledwie skończył modlitwę, stwierdził, że ręka odzyskała swobodę ruchów i rzeczywiście on wykonał trumnę, w której złożono ciało. Po 3 dniach od śmierci św. Rity liczba cudów stale wzrastała. Symbolem jaki towarzyszy Ricie jest róża, przypominająca o różach, które ona otrzymała podczas ostatniej zimy swego życia. Te róże tak dzisiaj jak i wtedy dla Rity są znakiem Bożej miłości, miłosierdzia i przebaczenia.

Św. Rita jest patronką spraw trudnych i beznadziejnych, szczególnie zaś trudnych i beznadziejnych spraw rodzinnych. Święta Rita jest  wielką Świętą i korzystanie z jej pomocy jest wielce wskazane dla wszystkich przeżywających wielkie trudności życiowe.

Modlitwa do św. Rity
Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen

Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Modlitwy do Świętych w różnych sprawach

Ja myślę ,że Pan Jezus nieustannie przypomina nam o konieczności codziennej modlitwy: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam (Mt 7, 7); Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie (Mt 21, 22); Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie (Mt 26, 41). Dla mnie taką najbardziej ważną modlitwą w życiu jest modlitwa do Świętego Józefa. Myślę, poniekąd , ze to dzięki niej mam tak wspaniałego męża jakiego mam i że tego męża sobie u Świętego Józefa po prostu wymodliłam. Dlatego tę modlitwę do Świętego Józefa polecam przede wszystkim pannom lub osobom będącym w różnych miłosnych rozterkach czy na różnych miłosnych zakrętach. Pomaga !

O święty Józefie, mniemany Ojcze i Opiekunie Pana i Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa, najmilszy Oblubieńcze Matki Jego, Przeczystej Dziewicy Maryi! Ja, N.N. Ciebie obieram sobie dziś i po wszystkie dni mego życia za Patrona, Ojca i Opiekuna i postanawiam mocno głosić i rozszerzać zawsze i wszędzie Twoją chwałę i cześć. Błagam Cię pokornie, racz mnie przyjąć za swego sługę. Ratuj mnie we wszystkich potrzebach duszy i ciała, broń od wszystkich nieprzyjaciół widzialnych i niewidzialnych, zachowaj mnie do wszelkiego niebezpieczeństwa, nieszczęścia i złego przypadku. Szczególnie zaś w godzinę mej śmierci przybądź, wspieraj i ratuj mnie wraz z Niepokalaną Oblubienicą Twoją Maryją, abym nie zginął, ale miał żywot wieczny i z Wami wielbił Boga po wszystkie wieki wieków. Amen.

3

ja osobiscie uwarzam ze Bóg jest  jedyna osoba do ktorej powinno sie modlic .w Bibli jest napisane wyraznie bysmy nie modlili sie do obrazów,posągow,innych bozków,czu swietych.ze on nasz jedyny Bóg jest wyłącznie jedyna osoba do której powinnismy sie zwracac,modlic,oddawac Mu czesc..
niepotrafie modlic sie do kogos innego i czesto mam zal o to ze na codzien zapominam o modlitwac ale jak trwoga to  gdzie?? to do Boga..

4

Jedyną ,,osobą,, do której się zwracam i której ufam jest Bóg. Nie potrzebuję modlić się do żadnych pośredników bo Bóg zapewnia mnie w swoim Słowie, że On sam zna mnie najlepiej, wie czego mi potrzeba zanim jeszcze wypowiem słowo. W Swoim słowie zapewnia również, że On SAM chce utrzymywać ze mną relacje. I zgadzam się z dżamilą26, w Biblii pisze, że JEDYNYM pośrednikiem między Bogiem, a ludzmi jest JEZUS CHRYSTUS. I tego się trzymam.

The dreams come true...

5

kosciół mówi ze jest tylko jeden Bóg i do niego nalezy sie modlic a jednak modlitwa do swietych jest czyms w rodzaju modlitwy do różnych bogów.

6

Doznałem namacalnie wielu łask od Boga za przyczyną św Rity. W wielu sprawach wyszyłem obronną ręką, ale właśnie dziś dostałem szansę, której się nie spodziewałam. Gorąco polecam prosić świętych aby się wstawiali za nami.

[tu był nieregulaminowy link]

7

nie ma znaczenia do kogo się modlisz o ile modlisz się z wiarą, że zostaniesz wysłuchany. Wiara tu jest kluczem a nie konkretny święty czy nieświęty.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Modlitwy do Świętych w różnych sprawach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021