Krem do bardzo suchych rąk - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Krem do bardzo suchych rąk

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Krem do bardzo suchych rąk

Co polecacie do suchej skóry dłoni? Jakiś komsetyk, który nawilży, trochę natłuści i zapobiegnie wysuszaniu na dłużej.
Nie wiem już, czego spróbować. Nawet Acerin (do stóp) działa przez chwilę i znów mam na rękach skórę jak papier... sad

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Krem do bardzo suchych rąk

Ja polecam najzwyklejszą "maść ochronną z witaminą A". Pewnie można kupić w większości aptek. Kilka razy miałem ten problem i właśnie ta maść zawsze mi pomagała na dłużej.

3

niepodobna napisał/a:

Co polecacie do suchej skóry dłoni? Jakiś komsetyk, który nawilży, trochę natłuści i zapobiegnie wysuszaniu na dłużej.
Nie wiem już, czego spróbować. Nawet Acerin (do stóp) działa przez chwilę i znów mam na rękach skórę jak papier... sad

Mnie bardzo pomaga stosowanie na przemian maści z żyworódki/ w aptece za ok. 15 zl/ i kremu Neutrogena do rąk, do ciala. Kilka razy dziennie stosuję.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

4

Maść witaminowa albo maść tranowa smile

5

Testowałem sporo kremów  , też bywało , że dłonie po pracach ogrodowych w niskich temperaturach były w opłakanym stanie . Jak dla mnie naj jest Cień SOS Koncentrat biało czerwona tubka , marka Lidla ale ok . I kasa przystępna coś koło 4 zł . Najlepiej go stosować na noc , pozostawia swoistą warstwę .

6

A ja polecam Sudocrem (tak, tak, ten do dziecięcej pupy) albo krem Bambino ten różowy (zawiera cynk, używam go do pięt, są gładziutkie po nim), więc na dłonie też powinno pomóc.

7

Dzięki za wszystkie rady, popróbuję.

Kosmetyki z Lidla rzeczywiście potrafią zaskoczyć jakością, ale nie sprawdzałam akurat kremów do rąk.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

8

Hej, polecam Ci brzoskwiniowy sorbet do dłoni. Nie będę podawała firmy, żeby nie robić rekalmy ale wpisz w wyszukiwarkę to Ci się wyświetli. Pozdrawiam

[tu była sygnatura niezgodna z naszym Regulaminem]

9

Może to zabrzmi dziwnie ale spróbuj myć ręce przez pewien czas octem zamiast mydłem. U części ludzi zasadowość mydła powoduje suchość skóry a czasem nawet jej pękanie.

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

10

Miałam podobny problem. Życie skórze dłoni przywrócił krem z Garniera INTENSYWNA PIELĘGNACJA bardzo suchej skóry (regenerujący krem do rąk; ten w czerwonej tubce). Oprócz tego łykam witaminę a+e smile

11

Ja też mam suche dłonie i kremuje je kilkanaście razy dziennie. Kremy różne używam. Raz w tygodniu robię maskę na dłonie.

12

Gorąco polecam cremobaza z mocznikiem 30%. smile

13

Też mam bardzo suche dłonie i od lat używam już kremu do rąk z Biedronki, taki czerwony

?Wierzę w karmę. Dostajesz to, co dajesz, czy to złe, czy dobre. ?

14

Witam.Ja też używam dużo tych kosmetyków co podaliście powyżej,ale polecam też fusy z kawy pomieszane z oliwą z oliwek.To się wciera przez kilka minut w dłonie i pomaga.Można też moczyć dłonie przez parę minut w wodzie z odrobiną oliwy z oliwek.Taką radę dała mi kosmetyczka.

15

mialem wieki temu problem z dlonmi, przsuszenia az do powstawania krwawiacych ran, znajoma polecila mi stosowanie oliwki dla niemowlat, posmarowalem moze kilka razy, problem zniknal

Z tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz

Tadeusz Boy-Żeleński - Słówka

16

Też mam mocno przesuszające się dłonie i po każdym umyciu rąk muszę je kremować. Mi wystarczają kremy z Cztery Pory Roku lub z Ziaji, ostatnio sprawdzają mi się również te z lidla z serii naturalnej. Próbowałam już wielu innych kremów ale większość bardzo długo się wchłaniała czego nie mogę znieść.

17

macie może jeszcze jakieś pomysły? przez te żele antybakteryjne, rękawiczki i mydło normalnie aż mam popękane dłonie.. ktoś ma coś do polecenia?

18

Mi kremy do rak tez przestaly dzialac, ale z ciekawosci sprobowalam nalozyc sevolium do twarzy bo zostalo mi troche w buteleczce. Ku mojemu zaskoczeniu - w trzy dni dlonie wrocily do normalnego stanu a byly tak wyschniete, ze az piekly.

19

Dzień dobry. Szkoda, że wcześniej nie znalazłam Twojego zapytania. Ja też miałam ten sam problem, aż skóra pękała mi na zgięciach. Zamówiłam sobie  u znajomej kurację na dłonie i paznokcie. Systematycznie stosowałam i teraz mam delikatne i przyjemne w dotyku dłonie. Kuracja kosztuje 200zł., ale warto i starcza mi na ok. 35 kuracji. To niecałe 6zł. na dzień.

20

Polecam krem z Garniera czerwony, jak dla mnie najlepszy

21

A nie lepiej nie wiem.... maść z wit. a?

22

Naturalny aloes albo cos z nagietkiem.

23

chyba feel free taki z drewnianym korkiem wg. mnie moze sie nadac.

24 Ostatnio edytowany przez amyrose (2020-11-10 13:10:39)

Tak jak pisze Hija, albo cos z aloesem albo cos z nagietkiem, mi mega pomoglo smile

25

bardzo polecam krem od Orientany ze sluzu slimaka, uratowal moje dlonie w obecnej sytuacji i czestym uzywaniu plynow do dezynfekcji.

26

Mi normalnie już skóra schodzi z dłoni..... mam tak suche, ze oooj

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Krem do bardzo suchych rąk

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018