Dobry balsam mocno nawilżający do ciała - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 122 ]

1

Temat: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Witajcie. Czy macie jakieś ulubione kremy,balsamy,masła lub musy do ciała,które dobrze się wchłaniają,ładnie pachną i nawilżają dobrze skórę? Możecie pomóc? Szukałam w necie,ale nie moge sie zdecydować. I dodam,że mam dojrzałą skórę. Z góry dziękuję za podpowiedzi smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

U mnie sprawdza sie dwufazowy zloty eliksir bielendowy smile wchlania sie po paru minutach i mam skore gladka niczym pupcia niemowlaka tongue

3

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Masło do ciała FARMONA - jeżyna i malina smile normalnie są po 15-20 zł, na promocjach można złapać za 9 zł.

4

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Farmona? Serio? Jak dla mnie to on tylko pachnie i nic prócz tego tongue Myślę że po prostu nie masz dużego problemu i taki balsam starcza do mało wymagającej skóry, przy dużych problemach to nie tędy droga.

Pachnące, kolorowe balsamy się tu nie sprawdzą, potrzebne są balsamy lipidowe, z mocznikiem, olejkami. Dobrze działa Ziaja kozie mleko i Zjaja z mocznikiem i to chyba póki co najlepsze co znalazłam, używałam też drogich, typowo aptecznych ale nie powiedziałabym żeby były jakieś super, warto też używać olejków i uzupełnić dietę w odpowiednie składniki.

5

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Jak szukasz czegoś bardzo nawilżającego to spróbuj atoperalu, jest dedykowany dla osób z azs, ja mam bardzo suchą skórę i drogeryjne balsamy średnio mi się sprawdzały.

6

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Moja skóra nie jest wymagająca, więc często zwykły balsam wystarcza, no prócz łydek, bo te mocniej mi się wysuszają. Teraz jednak mam lepszy nawilżacz niż czasem inne co miałam, tak na cały dzień lub dwa dni mam spokój z balsamowaniem, a jest to czerwone mleczko do ciała Garniera. Pewnie wiele osób go zna, też je polecam. Może moja skóra nie jest wymagająca, ale łydki trochę tak i też sobie z nimi ładnie daje radę. Nie wiem czy dla osób z bardzo suchą skórą będzie dobre, może wtedy już nie, ale do suchej skóry myślę, że też ok. No, ale do bardzo suchej skóry, to lepiej właśnie te lipidowe, z mocznikiem. Mleczko Garniera ma taki słodki zapach, przyjemny mimo tego moim zdaniem. Miałam wcześniej balsam Aldo Vandini Sensual aroma body balsam i też świetne, może i nawet na jeszcze dfłużej niż Garnier nawilżał skórę. A myślałam, że będzie średnio, bo zapach taki orientalny, to myślę perfumowany (no ale w przyjemny sposób), to obawiałam się, że nie podoła, a tu super. Do tego jak były podrażnienia po goleniu to od razu tez je łagodził, kiedyś miałam też podrażnienia po mrozie, posmarowałam nim i bardzo szybko zniknęły, złagodziły się, co też mnie bardzo mile zaskoczyło. Tylko ciężko dostępny chyba, bo albo przez Internet, w Warszawie to drogeria Kontigo, może w Hebe, ale nie jestem pewna... ale chyba w mniejszych drogeriach. Ja dostałam w prezencie. Podobno bardzo dobrze nawilża też Isana balsam do ciała z mocznikiem. Przetestuję kiedyś na zimę, wtedy może mi się przyda.

7

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

dobre , nie za drogie , pachnące to kosmetyki  "Balea"

8

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała
Małpa69 napisał/a:

Myślę że po prostu nie masz dużego problemu (...) przy dużych problemach to nie tędy droga.

Może być tak jak mówisz smile nigdy się nie zastanawiałam nad wielkością problemu wiem, że istnieje smile Przeważnie robię sama różne mikstury, a kupny odkryłam przypadkiem gdy nie zabrałam moich specyfików na wyjazd. Jak na kupne u mnie się sprawdziło, tylko efekt był po tygodniu ...w sumie.

9

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Wszystko Neutrogeny, wybór jest duży. Odkąd zaczęłam używać jestem taka miękko-aksamitna.

10

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Naturalne olejki ! Sa naturalne, mają mnóstwo witamin, nie uczulaja. Moze nie wchlaniaja sie szybko ale warto. Np na wieczor. do cery dojrzalej polecam olejek avocado oraz jojoba.

11

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

A i cena też jest ok. Okolo 20 zł. I wydajność super;-)

12

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja polecam żel aloesowy, albo balsamy z mocznikiem - bardzo silnie najwilżają

13

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Polecam Neutrogene albo Dove - ten z błyszczącymi drobinkami. Nawilża i ślicznie pachnie smile

14

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

W sumie nie tak dawno, bo jeszcze pięć lat temu mleczko do ciała Nivea rozwiązywało wszystkie moje problemy, a teraz cóż...  wink Zozi, nie wiem czy zechcesz spróbować, bo kupowanie w ciemno drogich kosmetyków nie zawsze się sprawdza, ale szczerze polecam  - SesDerma "Acglicolic Classic Body Milk". Kwas glikolowy zawarty w tym mleczku genialnie nawilża. Kosmetyk tani nie jest, ale w pewnym wieku uzyskanie trwałego komfortu nawilżenia skóry chyba musi kosztować...

15

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Bardzo dziękuję Wam dziewczęta za podpowiedzi. Wypróbuję kilka wersji smile

16

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja w sumie od niedawna korzystam z jedwabiu do ciała marki Oeparol smile I jest super. Świetnie nawilża. I ma w składzie olejek z wiesiołka. Dostałam go w aptece, w dodatku w bardzo dobrej cenie.

17

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała
Malinowa_ona napisał/a:

Ja w sumie od niedawna korzystam z jedwabiu do ciała marki Oeparol smile I jest super. Świetnie nawilża. I ma w składzie olejek z wiesiołka. Dostałam go w aptece, w dodatku w bardzo dobrej cenie.

Dzięki Malinko smile

18

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

W balsamie najważniejsze jest nawilżenie i to, żeby szybko się wchłaniał. Tylko jak znaleźć krem, który będzie zawierać i jedno i drugie? Niedawno kupiłam sobie krem, mazidło firmy molpharma. Nie słyszałam o niej wcześniej, ale skusił mnie skład, oprócz oleju konopnego jest tam jeszcze kilka, różnych, w zależności od rodzaju mazidła (dostępne są trzy rodzaje: regenerujący, chłodzący i rozgrzewający). Mazidła bardzo dobrze nawilżają i szybko się wchłania. Fajnie łagodzi podrażnioną skórę. Kupiłam sobie mazidło regenerujące i chłodzące, ponieważ dużo ćwiczę i chce zadbać też o moje mięśnie, a uczucie chłodu jakie daje to mazidło, sprawia, że nie czuję żadnych dolegliwości w chwili, gdy dopadnie mnie jakaś kontuzja. Jedyny minus jaki do tej pory dostrzegam, to słaba dostępność, myślę, że z czasem jednak molpharma rozszerzy swoją sprzedaż.

19

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja ostatnio preferuje wszystko naturalne to i w taki balsam się wyposażyłam. Dokładnie w Swati Balsam jest to balsam ziołowy z olejkiem migdałowym. Bardzo gładka i miękka skóra jest po nim. Do dostania jest na pewno na naturabazar.pl

20

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała
zozi45 napisał/a:

Witajcie. Czy macie jakieś ulubione kremy,balsamy,masła lub musy do ciała,które dobrze się wchłaniają,ładnie pachną i nawilżają dobrze skórę? Możecie pomóc? Szukałam w necie,ale nie moge sie zdecydować. I dodam,że mam dojrzałą skórę. Z góry dziękuję za podpowiedzi smile

ja uzywam od bielendy nawilżający- seria skin clinic professional, białe opakowanie z niebieskimi napisami, na opakowaniu napisali, ze działa jak opatrunek- jak dla mnie jest super, bardzo dobrze nawilża i nie na chwilę, ale na cały dzień, skóra jest pięknie nawilżona, balsam szybko się wchłania, więc rano przed ubraniem się mozna się nasmarować smile ja często na noc się smaruję, zaraz po kąpieli i rano mam nadal nawilżoną skórę.

21

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Moim zdaniem nie ma chyba aż tak dużego znaczenia jaki to jest balsam konkretnie, ale ważne jest to żeby regularnie go używać.

22

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja się ma dwadzieścia kilka lat, to faktycznie jakość balsamu nie jest taka istotna. Zapewniam Cię, że po czterdziestym roku życia czuć, że skóra potrzebuje konkretniejszego kosmetyku wink

23

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja o tej porze roku stosuję balsam z neutogeny, bardzo fajnie nawilża.

24

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Z czystym sumieniem polecam Ci balsam OLAY. Pięknie pachnie, doskonale nawilża, nie klei się, szybko wchłania, a do tego poprawia wygląd skóry - jest delikatnie rozświetlona i... apetyczna wink

25

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja polecam balsam dla ciała i zmysłów grecką oliwkę od Korany. Krem spisuje się rewelacyjnie smile Dzięki temu, że jest na bazie oliwy z oliwek skutecznie nawilża skórę i dodatkowo szybko się wchłania

26

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja polecam Evree - jakość porównywalna z Neutrogeną (moim zdaniem nawet lepiej nawilżają), a są jednak trochę tańsze.

27

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Rossmann ma w swojej ofercie balsamy z mocznikiem. Jeden ma stężenie 5%, a drugi 10%. Tego pierwszego używam od 2 lat i moja skóra jest w idealnym stanie.

28

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

wypróbuj ten dove ale pod prysznic . Jest taki co myjesz się nim pod prysznicem. Mnie skórę świetnie nawilża

29

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

wybierz kosmetyk z arganem, bo dobrze nawilża, sama mam olejek z bielendy 3w1 używam go zawsze po kąpieli, jeszcze lepsze będzie miał działanie jak zrobisz wczesniej peeling ciała wink dobrze się wchłania i ujędrnia skorę smile

30

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała
Krystek88 napisał/a:

Rossmann ma w swojej ofercie balsamy z mocznikiem. Jeden ma stężenie 5%, a drugi 10%. Tego pierwszego używam od 2 lat i moja skóra jest w idealnym stanie.

z mocznikiem to ja mam super krem do stóp regenerujący krem do stó urea&arginine. to jest seria professional, jest duży bo 500 ml i ma pompkę, ślicznie pachnie jest wydajny i super nawilża- ale stopy, nie wiej, jak z resztą ciała wink

31 Ostatnio edytowany przez Marina-17 (2016-01-07 09:51:00)

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Niestety większość drogeryjnych balsamów ma kiepskie składy.. Ja najczęściej zamawiam na waptece masło Anida (10,64 zł za 300 ml), Kozie mleko Ziaji (11 zł za 400 ml) lub oliwkowe masło do ciała też Ziaji (w słoiczku 200 ml, bo z tej samej serii mleczko ma już dużo gorszy skład). Dobre są też Evree, w czerwonym albo białym opakowaniu. Poza tym sprawdza się tez oliwka dla niemowląt rossmanowej marki babydream (najlepszy skład i niska cena) oraz olej kokosowy smile

32

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Z balsamów do ciała moim ostatnim odkryciem jest balsam skin clinic professional z bielendy, ładnie nawilża, na długo, także nawet dla bardzo suchej i wrażliwej skóry się sprawdza. A w zimie mam zawsze duży problem z przesuszoną skórą...

33

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja polecam kremy Mixy, są rewelacyjne i biją na głowę większość kremów z wypasionych, drogich marek.
Wiadomo, każda skóra jest trochę inna i ludzie mają różne definicje, co po wtarciu w skórę powinno się z nią "stać", ale dla mnie to jest nr 1:)

34

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Może spróbujesz neutrogeny - głeboko nawilżająca emulsja do ciała świetnie się sprawdza, i bardzo dobrze nawilża moją skórę.

35

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Olej kokosowy smile kupisz raz i masz szerokie możliwości zastosowań.

36

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ostatnio kupuje dużo kosmetyków z ziaji, również i balsam nawilżający jest w mojej małej kolekcji nawilża odżywia, skóra ładnie pachni.

37

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

No włanie ja też od niedawna stałam się fanką olejków do ciała. Kupiłam raz na próbę z venity olejek arganowy, teraz ostatnio Monoi bo mam bardzo suchą skórą w ostatnim czasie (sezon grzewczy robi swoje) i ten olejek jest super, bardzo pomaga.

38

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ciężko czasem wybrać odpowiedni balsam. Każda skóra jest inna, reaguje inaczej na dane produkty. Ja miałam duży problem z wyborem tego odpowiedniego, ponieważ jestem bardzo wymagająca. Przed ostateczną decyzją, kupiłam kilka próbek balsamów różnych marek, po to, żeby zobaczyć, który bedzie sprawował się najlepiej. Wybór nie był łatwy, ale w koncu zdecydowałam się na balsam z Ziai. Myśle, że przekonały mnie ich inne kosmetyki (do włosów i twarzy), które używam od kilku lat smile Mam nadzieję, że będą się sprawdzać jak najdłużej!

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Witaj smile

Szczerze mówiąc każda cera jest inna. Z mojej perspektywy, a mam bardzo suchą skórę, która wymaga nie tylko nawilżenia, szczerze polecam zainteresować się filtrem prysznicowym FITaqua. Jest to pewna nowość na rynku polskim, ale jest skuteczny. Zwłaszcza, jeśli posiadasz twardą wodę. Sama od jakiegoś czasu mam taki filtr i oczywiście czuję pozytywny rezultat na mojej wrażliwej skórze, mniej używam balsamów, ale również moje włosy stały się bardziej odżywione i błyszczące.
Naprawdę nie zdawałam sobie wcześniej sprawy z tego, jak ważna jest jakość wody w codziennym życiu i pielęgnacji smile

40

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ziaja med albo Mediderm - polskie emolienty w niskiej cenie. Miejsca zmienione chorobowo smarujcie Dermaveel, kremem bez sterydów.

41

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja jestem zadowolona z miodowego balsamu Korany. Szybko się wchłania, bardzo dobrze działa i dodatkowo ma ładny naturalny zapach smile

42

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Bardzo lubie olejek nawilzajacy bielendy, algi morskie. Szybko sie wchlania i ladnie pachnie i super nawilza, jak dla mnie najlepiej ze wszystkich stosowanych juz przeze mnie specyfikow.

43 Ostatnio edytowany przez kocurek92 (2016-06-07 12:08:42)

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Jakiś czas poszukiwałam balsamu na moją suchą skórą i próbowałam wielu preparatów. W końcu trafiłam na taki: magvita.pl/50-masla-do-ciala marki BANABAN. Nazywam go swoją perełką, bo w końcu moja skóra jest nawilżona, przyjemna w dotyku i pięknie pachnie kokosem.:)

44

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

również stosuje olejki. Mój ulubiony to ze słodkich migdałów. Dodaje czasem do niego kilka kropel olejku zapachowego i niewielką ilość nakładam po kąpieli na mokrą skórę. Działa cuda smile

45

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja uzywam tylko i wylacznie olejkow, sa o wiele bardziej wydajne i wygodniejsze w stosowaniu, przez jakis czas juzywalam nawet oliwke dla dzieci, ale zapach zaczynal mi przeszkadzac hmm znalazlam w drogerii nowosc od bielendy-zmyslowe olejki, dostene dwa: nawizajacy oraz regenerujacy. Powinnam wygrac ten pierwszy, ale wole zapach pomaranczy, wiec wybralam regenerujacy i to byl strzal w dziesiatke! Oprocz oblednego zapachu świetnie nawilza, skóra jest mega przyjemna w dotyku!

46

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Polecam olej kokosowy.
Będzisz zaskoczona jak dobrze działa

47

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

U mnie najlepiej sie sprawdza olej koksowy smile

48

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Bio oil ! ale troszkę jest dorgi

49

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Balsam do ciała Eloderm. Kupiony w aptece, uzywam od roku. Bardzo polecam.

50

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Jak dla mnie najlepszy jest Evre czerwony, super nawilża

51

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja zaczęłabym od dobrego peelingu do ciała. Uwielbiam zrobić sobie czasem taki wieczór dla siebie. Po użyciu peelingu np kawowego z body boom każdy balsam dużo lepiej się wchłonie, a przede wszystkim zadziała smile

52

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Dla mnie idealny jest balsam do ciała pod prysznic NIVEA big_smile

53

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Dobry balsam to jedno, u mnie zawsze był problem z wchłanianiem takiego balsamu. Zawsze zostawał mi tłusty film na skórze, ubrania się kleiły, smarowałam się na noc, ale i tak miałam wrażenie, że większość balsamu zostaje starte przez piżamę. Problem znikł całkiem przypadkiem, kupiłam lampę do grzania łazienki i okazało się, że jej promienie sprawiają, że każdy balsami szybciej się wchłania smile

54

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Od kilku tygodni używam tego nowego Natura Care i dla mnie super, nawilża bardzo dobrze, szybko się wchłania, a cena rewelacyjna (8-9 zł za duże opakowanie 400 ml). Z tyłu widać przy okazji mój nowy kremowy żel Seyo Smoothies pod prysznic, świetnie pachnie i nie wysusza skóry.
https://lh3.googleusercontent.com/lN4VKG1heNb2NwoFoEKS55g7yHvjZ_dFeaRoYXt-QwRgU7CktKChKkx4KPQQOwAVhzD443gYLhbL9bY=w266-h368

55

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja mam dobry olejek teraz, który w zasadzie zastępuje mi balsam. To jest olejek w kremie abisyński z bielendy, on jest nawilżający. Skóra jest po nim gładka i miękka w dotyku, stosuję z reguły rano, czasem też wieczorem, skóra długo pozostaje nawilżona

56 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2016-11-04 23:27:18)

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Obecnie jestem fanka kosmetykow naturalnych np masel do ciala. Bardzo dobrze dzialaja, do tego sa bardzo wydajne, starczaja mi na wiele miesiecy, wiec tym bardziej np 25 zl za nie to nie jest wtedy duzo. Uzywam np masel Nacomi. No i efekt jest na dlugo. Z drogeryjnych tez niektore sa dobre, ale tutaj efekt jest wedlug mnie najlepszy. Z drogeryjnych balsamow lubie Isane, Perfecte.

57

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Moim zdaniem na odżywienie skóry najlepsze są olejki, nawet niekoniecznie musza to być te w 100 procentach naturalne.

58

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

może coś z aptecznych serii do skóry suchej, atopowej: Lipikar, Balneum, Oilatum, wcześniej delikatny środek myjący, może być również z tych serii. ja lubię balsamy Dove, ale dla Ciebie mogą być za słabe, z mocniej nawilżających polecam balsam Wellbeing Avonu oraz krem do ciała z oliwą z oliwek Planet SPA Avonu, zostawiają na długo nawilżającą warstwę na skórze. jeśli stosujesz oliwkę do ciała, to od razu po kąpieli, na mokre ciało. nie siedź długo w wannie, lepszy prysznic. do tego nawilżaj skórę od wewnątrz: dużo wody, ryby w diecie lub kapsułki z omega-3.

59

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Balsam wiesiołkowy firmy Gal - z apteki. Zapłaciłam 13zł za butelkę. Łagodzi podrażnienia, pachnie ładnie - od kilku dni stosuję go na noc.

60

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Swoją drogą nigdy nie wrzucałam tu zdjęć......chciałam wrzucić pierwsze i co? Nie wiem jak tongue big_smile

61

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Używam serii Eloderm między innymi balsamu mam bardzo suchą skórę, a zimą w okresie 'grzewczym' jest najgorzej skóra aż mnie swędzi, żel i balsam Elodermu pomagają i nie są bardzo drogie jak inne emolienty.

62

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Jeszcze z balsamów mogę polecić AA, Neutrogene, Ziaję awokado albo Bielendę kremowe serum do ciała mleko i miód. Wszystkie dobrze nawilżają, ale chyba najładniej pachną 2 ostatnie smile

63

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Masło z Isany, albo to jest balsam, teraz już nie pamiętam dokładnie.
Wersja kakaowa... Rewelacyjnie nawilża...
Jest go strasznie dużo, wydajny.. Ja bardzo poelcam..
No i obłędnie pachnie big_smile

64

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała
klaudiaa99 napisał/a:

Ja mam dobry olejek teraz, który w zasadzie zastępuje mi balsam. To jest olejek w kremie abisyński z bielendy, on jest nawilżający. Skóra jest po nim gładka i miękka w dotyku, stosuję z reguły rano, czasem też wieczorem, skóra długo pozostaje nawilżona

mnie z bielendowskich tropikalnych przypadł do gustu bardziej ten kokosowy, ale pewnie oba są równie dobrze nawilżajace

65

Odp: Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Ja polecam intensywnie nawilżający Mixy. Moja babcia ma skórę jak papier po sterydach (astma) i dostawała mnóstwo kremów robionych specjalnie na zamówienie w aptece itp., a ten krem sprawdził się lepiej. No i oczywiście ja też bardzo go lubię.

Posty [ 1 do 65 z 122 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Dobry balsam mocno nawilżający do ciała

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024