poszukuje informatyka - mam problem z zapisanym haslem w google chrome - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » poszukuje informatyka - mam problem z zapisanym haslem w google chrome

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: poszukuje informatyka - mam problem z zapisanym haslem w google chrome

Witam! Mam zapisane hasło w przeglądarce google chrome. hasla nie pamietam...nie mam dostepu na razie do komputera na ktorym to haslo zapisalam. czy na innym komputerze dojde do tego hasla?  dodam ze mam zalozone konto na google. da sie to jakos zrobic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: poszukuje informatyka - mam problem z zapisanym haslem w google chrome

Witaj
W każdym portalu/stronie do którego się logujesz, przeglądarka" pyta" Się ciebie czy zapisać hasło i jeżeli zaznaczyłeś "TAK" To ta przeglądarka na swoich plikach roboczych powinna je mieć..
Dobrze się jednak domyślasz iż te "pliki robocze" istnieją tylko na tym komputerze na którym nakazałaś przeglądarce zapisać hasło
Jeżeli nie pamiętasz i nie nakazałaś przeglądarce zapamiętania hasła, większość stron/portali ma "odzyskiwanie hasła"
Wystarczy użyć tej opcji a zostanie wysłane ci na (maila na którym się rejestrowałaś)  twoje hasło  lub nowe wygenerowane automatycznie..
Więc jeżeli znasz swój login i mail nie masz się czego obawiać
Pozdrawiam ..

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » poszukuje informatyka - mam problem z zapisanym haslem w google chrome

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021