Rodzinne podróżowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Rodzinne podróżowanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Rodzinne podróżowanie

pamiętam, jak byłam mała i podróżowałam z rodziną w 5 osób samochodem (fiat uno big_smile) do Włoch, wspomnienia niezapomniane jednak komfort podróżowania tragiczny. gorąco, spanie w pozycjach mega niewygodnych w samochodzie itd. myślicie, że lot samolotem dla malych dzieci jest frajdą czy raczej boją się tego? ja tam osobiście, z perspektywy czasu patrząc wolałabym teraz samolotem przelecieć, zwłaszcza, ze małe dzieci raczej fascynują bardziej ośrodki, do których się jedzie a nie parkingi, na których się staje wink może wartoby poszukać jakiejś fajnej wycieczki, z dość tanim lotem? dzieci płacą zwykle mniej czy za lot jest taka sama cena czy (nie daj Boże) jeszcze dopłata? wiecie, jak to się przedstawia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rodzinne podróżowanie

Co do cen to najlepiej skontaktowac sie z dana linia lotnicza.
Moj synek w wieku 1,5 roku  lecial samolotem po raz pierwszy.
Bylo ok w samolocie natomiast przy odprawie nie za ciekawie, bal sie przejsc przez bramke nudzilo sie mu, ale dalismy rade wink
Ale woli podrozowac samochodem, odrazu zasypia:)

3

Odp: Rodzinne podróżowanie

Jestem ogółem zwolenniczką latania samolotem smile
Zwykle dzieci do któregoś tam roku życia płacą mniej, ale ile? To zależy od danej linii lotniczej i jej polityki cenowej.

4

Odp: Rodzinne podróżowanie

też preferuję samolotem - szybciej, spokojniej... może stresu więcej przy samym starcie i lądowaniu, ale tak czy siak zdecydowanie wybieram samolot.
poza tym jechałam samochodem na wakacje z dzieciakami siostry kilka razy i wiem jaka to jest masakra.
co do zniżek na dzieci - wszystko zależy od linii, polityki firmy, aktualnych promocji - trzeba szukać i sie dowiadywać - można trafić nieźle czasem wink z tego co wiem w pll lot chyba jeszcze trwa promocja, że max dwoje dzieci do 11rż nie płaci za bilet, jedynie opłaty dodatkowe. także warto się dobrze rozejrzeć i przegrzebać oferty wink

5

Odp: Rodzinne podróżowanie

my też wybieramy samoloty. zniżek jest dużo. czasem linie lotnicze mają mozliwość łączenia zniżek- co sie im chwali. podróżuje sie szybciej i bardziej komfortowo. u nas nie ma problemu. mały uwielbia. chyba pokochał to wtedy gdy stewardesa pokazała mu kokpit pilota. był zachwycony i od tamtej pory nie słyszę nic tylko "pilot"....

6

Odp: Rodzinne podróżowanie

ooo no to fajnie smile nie ma to jak dziecięca fascynacja wink dobrze, jak dzieci polubią podróżowanie, bo wtedy nie sprawiają problemów smile
synek siostry marudzi w dosłownie każdej podróży - czy to samochodem, samolotem, pociągiem czy łódką nawet wink zawsze jęczy i narzeka. ale w samolocie w sumie najmniej. w tym roku znów z nimi lecę na wakacje, wybieramy się do Zurichu - z tego co wiem siostra już bilety kupiła właśnie w locie, stąd mam info o ich promocji smile

7

Odp: Rodzinne podróżowanie

Od kilkunastu lat w okresie wakacyjnym regularnie wyjeżdżamy całą rodziną na wczasy (ja, mąż dwoje dzieci), przeważnie w odległe miejsca. Bywało, że cały pobyt na wczasach spędzaliśmy w podróży, nocując w hotelach i pensjonatach. Zawsze są to podróże samochodem, bo najbardziej polubiliśmy ten środek transportu. Uniezależnia nas od wyznaczonych tras, rozkładów jazdy czy odlotów. Zatrzymujemy się po drodze praktycznie gdzie chcemy, a będąc na miejscu też mamy komfort swobodnego poruszania się. Dobrze zaplanowana podróż wcale nie musi być męcząca, tym bardziej jak się lubi podróżować - głównie wybór trasy i noclegów. Muszę tu nadmienić, że w czasie urlopowych wyjazdów samochód prowadzę sama i nikt mnie nie zmienia - mój mąż źle się czuje za kierownicą na nieznanych drogach.

8

Odp: Rodzinne podróżowanie

A ja właśnie wypatrzyłam promocję biletów lotniczych. To co, dziewczynki, gdzie lecimy?
http://www.lot.com/Info/PL/aspx/Content_17666.aspx

Poleciałabym do Londynu...

9

Odp: Rodzinne podróżowanie

Jeśli wyjeżdżamy z dziećmi gdzieś dalej, to warto wybrać samolot - maluchy mniej się męczą. Niedawno znajomi jechali do Bułgarii na urlop, a wraz z nimi 2 letnia córeczka. Postanowili jechać samochodem i to był błąd - dziecko bardzo źle zniosło podróż i długo chorowało. Jasne, że to też zależy od organizmu malucha, jego wieku i przyzwyczajenia.

10 Ostatnio edytowany przez Dorota84 (2010-03-30 18:30:08)

Odp: Rodzinne podróżowanie

do tej pory jeździliśmy z synkiem raczej nad polskie morze czy jeziora, ale w tym roku zdecydowaliśmy się na Kretę smile kolega nas namówił, sam często z dziećmi podróżuje i mówił, ze problemów nie ma... więc tak sobie poszperaliśmy i aż nam szczęki poopadały jak się okazało jakie ciekawe ofert mają biura podróży.... do tej pory myślałam, ze tylko organizują przelot i hotel, a tu się okazało, że Orbis nam zaproponował nawet opiekunkę do dziecka na miejscu smile
Boję sie tylko tego jak młody zniesie lot, ale mam nadzieje, że nie będzie problemów smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Rodzinne podróżowanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024