jak udowodnić mężowi, że jestem warta uwagi innych mężczyzn? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak udowodnić mężowi, że jestem warta uwagi innych mężczyzn?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: jak udowodnić mężowi, że jestem warta uwagi innych mężczyzn?

Witam, mam problem, poniewaz maz mnie nie docenia. Chcialabym udowodnic mu ze nadal jestem atrakcyjna kobieta, jestem mloda mam 23 lata, mamy dziecko 3 tygodniowe ale moj maz nie widzi we mnie kobiety, natomiast docenia kolezanki, co mnie boli, co mam robic?

Wszystko zawdzięczasz sobie:)
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak udowodnić mężowi, że jestem warta uwagi innych mężczyzn?

Zacznij się ładnie ubierać, żeby zawiesił oko na tobie smile Wybierz się to kosmetyczki czy do fryzjera i zmień coś w sobie. Wiem że małe dziecko pochłania dużo czasu, ale jeśli znajdziesz chwilę to zajmij się sobą. Najpierw może z nim pogadaj, co się dzieje, że tak się zachowuje. Faceta to trzeba sobie w ręku układać, a oni są tacy naiwni smile)

3

A co tu ma dziecko do rzeczy? Przeciez chyba problem jest nieco starszy niz 3 tygodnie? Jestem przeciwniczka strojenia sie i ozdabiania jak choinka swiateczna na potrzeby mezczyzn. Dbac nalezy dla SIEBIE samej. Wiec jesli sama czujesz, ze czegos Ci brak to sie za to wez. A jesli masz wszystko na miejscu i pod kontrola to tez sie zajmij soba i dzieckiem. Bo jak bedziesz sobie dodatkowo glowe nastrojami meza zawracala to Ci jedynie siwych wlosow i zmarszczek przybedzie? Kochal Cie do niedawna a teraz przestal? Pewnie nie ale nie musi tez stale skakac wokol Ciebie i adorowac. Jak sie wyraza to jego docenianie kolezanek?

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

4

Aniuteczka napisał/a:

Witam, mam problem, poniewaz maz mnie nie docenia. Chcialabym udowodnic mu ze nadal jestem atrakcyjna kobieta, jestem mloda mam 23 lata, mamy dziecko 3 tygodniowe ale moj maz nie widzi we mnie kobiety, natomiast docenia kolezanki, co mnie boli, co mam robic?

Szczera rozmowa. Nie prowokacje, nie strojenie się by coś mu udowodnić zazdrością, bo tu ryzykujesz, że wpadnie w taki zazdrosny amok, że CIę zostawi. Więc się dobrze zastanów, czy zamiast stosować metody nastolatków nie lepiej jak dorośli ludzie załatwić to w sposób dojrzały. Najlepiej by było dla Was, gdybyście poszli razem do psychologa i tą rozmowę odbyli przy nim. To byłby gwarant, ze do Twojego partnera trafi więcej argumentów, niż gdybyś miała mu to przedstawić "prywatnie". W tym drugim przypadku może udawać, że Cię słucha, ale do jego głowy wiele nie trafi.

5

Aniuteczka napisał/a:

amoże masz depresję poporodową?

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

6

Ubierz sie ladnie, umaluj, naszykuj butelke dla malenstwa, pieluszki i wszystko co tam trzeba, mezowi powiedz ze teraz on przez chwile musi zajac sie dzieckiem, bo ty potrzebujesz odrobine czasu dla siebie. Gwarantuje, od razu zauwazy i ciebie i dziecko.

7

cześc aga;)

8

No to zrób tak, aby doceniali Cię koledzy. Ktoś mi tak kiedyś powiedział: "wy (mężczyźni) potraficie dowartościować tylko obcą kobietę, a swojej już nie". Nie zgadzam się z tym, ale w twoim przypadku może jest to mądre...

9

Czesc End_aluzja. Nawet nie wiesz jak czesto mysle o tobie i innych dziewczynach z "naszego rzutu" Ciesze sie, ze przesz do przodu i przy okazji podtrzymujesz jeszcze wiele innych po drodze. Czasem zagladam na forum, zapoznaje sie z bierzacymi problemami i... zastanawiam sie gdzie podzialy sie wszystkie wyzsze wartosci. I czolki mi wiedna... Pzdrawiam z calego serca i myslami jestem bardzo blisko ciebie i innych ludzi w potrzebie

10

aga333 napisał/a:

Czesc End_aluzja. Nawet nie wiesz jak czesto mysle o tobie i innych dziewczynach z "naszego rzutu" Ciesze sie, ze przesz do przodu i przy okazji podtrzymujesz jeszcze wiele innych po drodze. Czasem zagladam na forum, zapoznaje sie z bierzacymi problemami i... zastanawiam sie gdzie podzialy sie wszystkie wyzsze wartosci. I czolki mi wiedna... Pzdrawiam z calego serca i myslami jestem bardzo blisko ciebie i innych ludzi w potrzebie

Aga, a jaki związek tworzysz ty? dziewczyna z "naszego rzutu"? jesteś gotowa dac nadzieję tym, którzy próbują odbudowac związek po zdradzie?

11

Witam wszytskich,
mam taki problem, mianowicie, mam meza, jestesmy malzenstwem od pol roku, kocham go bardzo, ale nie umiemy sie dogadac. Od kad urodzila sie nasza coreczka nie dogadujemy sie. Wlasciwie rozmawiamy tylko na temat dziecka, co prawda slysze od niego czasem komplementy ale widze ze nie zauwaza we mnie kobiety. Widzi we mnie matke, zone, kucharke, sprzataczke  i nic wiecej. A przeciez nie jestem taka najgorsza, przez to ze czuje sie nieatrakcyjna i nie doceniona nie umiem sie z nim kochac, odmawiam mu zblizenia a on o to ma pretensje bo potrzebuje sexu. Problem w tym ze mi juz sie nie chce starac o niego, caly czas sie obraza. On ma czas dla siebie a ja nie. Studiuje dziennie wiec wychodzi do znajomych, na uczelnie, na silownie, a ja tkwie tylko w domu, moja jedyna rozrywka i wyrwaniem sie z domu to zakupy w osiedlowej biedronce. Mam dosyc, zyc sie nie chce.

Wszystko zawdzięczasz sobie:)

12

Aniuteczka, to błędne koło, bo Ty pójdziesz z nim do łóżka dopiero gdy będziesz doceniona, natomiast on Cię nie doceni, bo jest zły że nie uprawiasz z nim seksu.

ZAWSZE gdy chcesz coś zmienić w swoim związku musisz zacząć zmianę od siebie. Oczekując na zmianę partnera - nie doczekasz się.

Czy bylo tak u Was przed pojawieniem się dziecka?

13

End_aluzja napisał/a:

amoże masz depresję poporodową?

A ja odnoszę wrażenie, że to jakiś głupi żart nieszczęśliwej kochanki ( jeśli się mylę to przepraszam ).
Nie widzi w niej kobiety, ale chce uprawiać z nią seks i to 3 tygodnie po porodzie.
I te zakupy tylko w osiedlowej biedronce, jakby nie było innego sklepu.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak udowodnić mężowi, że jestem warta uwagi innych mężczyzn?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018