Orsay - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Orsay

Jeżeli miałabym się wypowiedzieć o jakiejś marce - to od lata chodzę po sklepach Orsay i naprawdę uważam ,ze jest to jedna z fajniejszych marek na polskim rynku. To znaczy tak - mają rzeczy gorsze i lepsze - jak wszędzie. Nie podobają mi się u nich bluzki t-shirt, miałam kilka niemiłych doświadczeń ze zmechaceniem czy rozciągnięciami po praniu. I T-shirtów w Orsay nie kupuje. Natomiast całe gamy spódniczek, bluzeczek , sukieneczek materiałowych są dobrej jakości i noszę je miesiącami bez żadnych problemów i obaw.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Orsay

mam podzielne zdanie... bo to samo mozna powiedziec o innych markach  <lol>

Jak kto lubi   smile

3

Ja osobiscie wole Xanake, i Pimkie, Orsay tez lubie ale jakos bardziej podobaja mi sie kolekcje tych dwoch marek:)

4

mi z orsay podobają się głownie spodnie tongue

5

wchodzę tam prawie za każdym razem, gdy jestem w jakiejś galerii, ale ... zakup zrobiłam tylko raz i ... jestrm bardzo niezadowolona ... ogólnie nie bardzo podobają mi się ubrania firmy Orsay - sa jakies nie w moim stylu ...

Niektóre marzenia są zbyt piękne, żeby je spełniać ...

6

Lubię wchodzić do Orsaya, lubię taki styl. Oczywiście tam nie wszystko mi się podoba, ale ubrania są dobre jakościowo.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

7

a ja roznie , szczerze nie lubie chodzic po sklepach i zamiawiam albo z avonu albo oriflamy ostatnio z fm.

8

Orsay kiedyś był bardzo różowy i w ogóle tam nie wchodziłam. A potem zmienił styl na mniej kiczowaty i bardzo kobiecy i to mi odpowiada. Zawsze jak jestem z wizytą w Polsce to wpadam do Orsaya i prawie zawsze coś znajduję dla siebie. Zwłaszcza sukienki mają śliczne smile

9 Ostatnio edytowany przez vinnga (2014-02-20 10:20:52)

Lubię kupować w sklepach orsay, a ostatnio nawet zostałam zauważona na tym portalu
niedozwolony link, gdzie o mnie wspominano wink

10

Orsay budzi u mnie mieszane uczucia. Rzeczywiście od jakiegoś czasu widać zmianę kierunku, w który marka uderzyła. Więcej jest rzeczy eleganckich, nieźle odszytych, można więc czasem znaleźć coś ładnego i ciekawego, ale większość jednak mi nie podchodzi. Choć nie przeczę - mam od nich kilka rzeczy, z których jestem naprawdę zadowolona.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z powodów technicznych właściwy zobaczysz w moim profilu wink]

11

Ja ostatnio na wyprzedaży kupiłam tam 2 swetry - jak dla mnie bomba smile Do tego Orsay ma zaniżoną rozmiarówkę dzięki czemu poprawia się humor jak normalnie noszę M, a tam wchodzę w rozm. 34 nawet (sukienki)!

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021