Zdrada z koleżanką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada z koleżanką

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 57 ]

Temat: Zdrada z koleżanką

Hej.

Mam pewien problem i mam nadzieję, że udzielające się tutaj kobiety mi pomogą nie linczując.

Otóż w nocy z niedzieli na poniedziałek spotkałem się ze znajomą, którą poznałem w gimnazjum (rok młodsza ode mnie; aktualnie mamy po 20+ lat).
Porozmawialiśmy, wypiliśmy po kilka piw, w trakcie doszło do pocałunku. Przez chwilę nawet pchnęła mnie na łóżko i usiadła okrakiem pytając, czy bym chciał.
Nic poza tym się nie wydarzyło, tylko przy wychodzeniu powiedziałem, że musimy się za niedługo umówić i się napić, na co się zgodziła.

Owa koleżanka jest/była przyjaciółką mojej byłej dziewczyny.
Dodatkowo jest w związku, ale nie przeszkadza jej to w spotkaniach się z innym gościem.

Dzisiaj zaproponowałem jej spotkanie na piątek lub sobotę, na napicie się.
Odpowiedź jaką dostałem: "w piątek chyba nocuję u chłopaka".
Odpisałem więc, że może być zatem sobota.
Jedyne co odpisała, to: "no napiszę Ci".

Teraz moje pytanie. Czy jest jeszcze szansa na spotkanie, czy najzwyczajniej w świecie mnie olewa?

Serdecznie dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada z koleżanką

Po co Ci taka koleżanka?

3

hmmm nie widziales bialej wrony i nie zrobisz z k... zony... Daj sobie spokoj znajdz porzadna kobiete.. Badz szczesliwy..

4

happyangel napisał/a:

Po co Ci taka koleżanka?

Kolezanka fajna , bo cichodajka i wszystkim dajka jak widać...Biedny ten jej chłopak , pewnie ma problemy z wchodzeniem do pomieszczeń..

5

hera.1 napisał/a:
happyangel napisał/a:

Po co Ci taka koleżanka?

Kolezanka fajna , bo cichodajka i wszystkim dajka jak widać...Biedny ten jej chłopak , pewnie ma problemy z wchodzeniem do pomieszczeń..

Racja... ludzie uwielbiają utrudniać sobie życie.

6

Usiadła na Nim i juz się love właczyło.. czyli faceci jednak włacznik , wyłacznik miłości maja w okolicach krocza..

7

happyangel napisał/a:

Po co Ci taka koleżanka?

Amen.

Chyba po prostu chce mu sie - za przeproszeniem - dupy. Latwej, szybkiej, moze z jakas choroba weneryczna gratis.

Life is hard. After all it kills you.

8

Docinki ani mnie ziębią, ani parzą.
Nie, nie zaczęło się 'love'.
Jedyne czego chcę to spotkać się, napić razem i może coś zadziałać.
Zero związku, zero miłości.

9 Ostatnio edytowany przez hera.1 (2013-03-06 22:07:36)

the.last.one napisał/a:

Docinki ani mnie ziębią, ani parzą.
Nie, nie zaczęło się 'love'.
Jedyne czego chcę to spotkać się, napić razem i może coś zadziałać.
Zero związku, zero miłości.

Wiec napisz po ,ze chcesz ja po prostu przelecieć ..i po to ten post , bo mamy Ci dodac odwagi ?? czy dać błogosławieństwo czy o co  kaman ??  aaa...pewnie nie wiesz jak sie to robi hahhah ??  zobacz  strone..instrukcja obsługi kobiety..

10

#hera.1 - mierne to było za przeproszeniem.

Nie pytam o to jak się uprawia seks, jakbyś nie umiał(a) czytać. Tylko o schemat myślenia kobiet.

11 Ostatnio edytowany przez hera.1 (2013-03-06 22:14:32)

the.last.one napisał/a:

#hera.1 - mierne to było za przeproszeniem.

Nie pytam o to jak się uprawia seks, jakbyś nie umiał(a) czytać. Tylko o schemat myślenia kobiet.

polecam dzieła Freuda  dowiesz sie o psyche , jesli chodzi o myslenie Twojej kolezanki to raczej Freud tutaj  nic nowego nie ogłosilby ..a Ty w tym jak usiadła na Tobie okrakiem doszukujesz  sie jakiejs głebszej filozofii ???

12

Nie. Podejdźmy łopatologicznie.
Usiadła, całowała, ale mimo wszystko napisałem, że jest (lub była - nie pytałem) przyjaciółką mojej ex.
Więc nie wiem, czy było to tylko pod wpływem alkoholu, czy może chciała mojej ex zrobić na złość, a może mi dać nadzieję.
Dlatego pytam, o co tak naprawdę chodzi.

13

Witaj czyli spotkacie się być może w sobotę i przy odrobinie szczęścia  "coś zadziałasz".Pytasz o schemat myślenia tej dziewczyny...może jest łatwa, może jej się podobasz, może seks myli z głębszymi uczuciami.....zresztą po co gdybać i tak masz tylko jeden cel.
Zastanawia mnie tylko dlaczego post napisałeś w tym dziale....masz dziewczynę?

SŁABI LUDZIE SZUKAJĄ ZEMSTY.
SILNI - WYBACZAJĄ, A INTELIGENTNI - IGNORUJĄ.

14

the.last.one napisał/a:

(...)Odpowiedź jaką dostałem: "w piątek chyba nocuję u chłopaka"(...)

Teraz moje pytanie. Czy jest jeszcze szansa na spotkanie, czy najzwyczajniej w świecie mnie olewa?

Oczywiście, że jest szansa. Najpierw Cię zachęciła, Ty złapałeś haczyk (gdy siedziała okrakiem smile), dorzuciła szczyptę zazdrości - niepewności ("...Chyba nocuję u chłopaka") i proszę - wciąż o niej myślisz smile

15

#iwetka: nie mam. Właśnie chyba pomyliłem działy, ale uznałem, że pasuje temat do zdrady.

16

the.last.one napisał/a:

Nie. Podejdźmy łopatologicznie.
Usiadła, całowała, ale mimo wszystko napisałem, że jest (lub była - nie pytałem) przyjaciółką mojej ex.
Więc nie wiem, czy było to tylko pod wpływem alkoholu, czy może chciała mojej ex zrobić na złość, a może mi dać nadzieję.
Dlatego pytam, o co tak naprawdę chodzi.

no i dorabiasz ideologie..zapytaj jej po prostu.. ja tu nie widzę drugiego dna tylko alkohol .laska , facet i chęć..

17

Nie no jak?
Przecież to bez sensu.

To tak jakbym podszedł do dziewczyny w klubie i wypalił: Hej, fajna jesteś. Idziemy się ruchać?

18

the.last.one napisał/a:

Nie no jak?
Przecież to bez sensu.

To tak jakbym podszedł do dziewczyny w klubie i wypalił: Hej, fajna jesteś. Idziemy się ruchać?

Czy Ty do kazego zagadnienia podchodzisz tak wnikliwie ??  no dobrze ..to może byc tak ,ze  Twoja eks ja nasłala ,zeby sprawdzić czy każda przelecisz ,,po drugie ta Ona jak byles z tamta zazdroscila jej a teraz miala okazje Cie skonsumować..po trzecie tak sie złozylo  akurat spontanicznie...może byc tez czwarty powód ,że kręcą wenezuelska nowele.. Oj Last po co sie doszukujesz powodow jak to nic nie znaczy dla Ciebie..

19

Sorki nie doczytałam, nie masz dziewczyny, niestety ciężko jest ocenić dlaczego tak sie zachowała.Ty napisałeś, że chodzi ci tylko o jedno, więc po co się zastanawiasz dlaczego to zrobiła.Jedno jest pewne, gdyby szanowała swojego partnera, nie siedziałaby okrakiem na tobie.

20

Zastanawiam się tylko dlatego, bo nie wiem, czy jest sens brać na poważnie jej słowa, że się spotkamy, czy potraktować to jako spławienie mnie i dać sobie spokój.

21

Przelec ja. Wszystkie rozterki mina. Wpiszesz do kalendarzyka zaliczen kolejny numerek. Ona tez.
I spoko.

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

22

Jak się z nią spotkam, to na pewno nie omieszkam.

23

smile
Zapytałes o sposób myślenia kobiet. Nie sadze zeby istniał jakiś uniwersalny.
Mam takie wrażenie ze dzisiaj młode dziewczyny starają sie bardzo sprostać takim oczekiwaniom serowanym przez media. Zeby zawsze były łatwe chętne otwarte i niezobowiazujace....

I chyba sie w tym gubią...
Ale tO moje prywatne zdanie.

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

24

End_aluzja napisał/a:

smile
Zapytałes o sposób myślenia kobiet. Nie sadze zeby istniał jakiś uniwersalny.
Mam takie wrażenie ze dzisiaj młode dziewczyny starają sie bardzo sprostać takim oczekiwaniom serowanym przez media. Zeby zawsze były łatwe chętne otwarte i niezobowiazujace....

I chyba sie w tym gubią...
Ale tO moje prywatne zdanie.

A ja popieram...dziewczyny mylą uczucia z zwykłym pożądaniem, myślą, że jak zaspokoją potrzeby faceta, to on je bd doceniał, szanował, wielbił po wsze czasy....Często myślą, że w ten sposób zdobędą czyjąś miłość.I zgadzam się dzisiejszy tok myślenia bd kreują media niż rodzice i inne wartości.

Do autora...jesteś zwyczajnie płytki...jeśli już tak pogrywacie razem....zapytaj wprost czy ci da i tyle...są miliony tekstów, które ja zachęcą.
I tak nawiasem mówiąc ten post, chyba z braku pewności siebie....

25

Miała na Ciebie ochotę, trzeba było ją przelecieć. A teraz śpi z innymi facetami i może z Tobą się jeszcze umówi. Ale nahalny nie bądź, bo seksu pewnie jej nie brakuje -- był moment, chwila, ale już nie ma. Spotkacie się to do brze, nie spotkacie -- szukaj innej laski.

26

Niczym Twoja koleżanka nie różni się od kur** bo dziw** dla pieniedzy daje (jakiś profit i cel jest) a ku** dla przyjemnosci, Lubisz takie,kręć dalej..
A to też swiadczy o Tobie z kim się zadajesz.
Nie lepiej mając lat 20+ znalezc sobie normalna kobietę?

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

27

Gdybym nie musiał, to bym się nie pchał. Ale to zostawmy, moja sprawa, czemu tego chcę.

#iwetka: mówisz, że są miliony tekstów; jeśli można - jakie to teksty? Bo nigdy nie spotkałem się, żeby istniało jakieś "Abrakadabra", które, jak to mówisz, "ją zachęcą".

28

Ja proponuję: "gadałęm z kumplami i każdy by Cię przeleciał, ale ja taki nie jestem.".

Uszczypliwy żart... A tak na poważnie -- przecież oboje wiecie, ze chodzi o seks. Po co tak czarować.

29

a nie pomyślałeś o tym, że to psiapsiółka Twojej "Ex" i zwyczajne jaja sobie z Ciebie zrobiła??? może nawet "była" wiedziała... i teraz panienki ubaw mają...

30

A ciekawi mnie co znaczy "gdybym musial to bym sie nie pchal"..
Co z,Toba nie tak ze majac 20+ nie stac Cie na normalna , swoja dziewczyne ?
Musisz za,zajeta sie ogladac ? Postawiles sie na miejscu jej chlopaka ?
A jak masz zamiar ja przeleciec to pipka jestes ze ostatnio tego nie zrobiles wink

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

31

Poprostu Daniel napisał/a:

A ciekawi mnie co znaczy "gdybym musial to bym sie nie pchal"..
Co z,Toba nie tak ze majac 20+ nie stac Cie na normalna , swoja dziewczyne ?
Musisz za,zajeta sie ogladac ? Postawiles sie na miejscu jej chlopaka ?
A jak masz zamiar ja przeleciec to pipka jestes ze ostatnio tego nie zrobiles wink

Daniel, a niby dlaczego on ma się troszczyć o dobro JEJ chłopaka, skoro ona ma to być może w d./nosie? to on ma się pochylać z troską, a panienka na luzie to bierze - to chyba jakiś żart... tak czy owak, na podpuchę to wygląda, tyle, że facet chyba się wkręcił...

32

Nie wspomniałem jeszcze, że ostatnio do niczego nie doszło, ponieważ miała okres i się nie pchałem.

33

Chłopaku umów się z nią, a Twoja dziewczyna nie umówi się z Twoim kolegą na napicie.

Czy jestem szczęśliwy a jaka jest definicja "szczęścia"?
                          GG 3****4

34

O kurcze..i tutaj sparwia sie wyjasnia..Ona miała okres , aOn dostał szał patyka i mysli czy jak nie bedzie miała okresu to mu da ..hahh Da na pewno widac ,ze lubi dawac ot taka empatyczna dusza..

35

ha ha napisz jej smsa przeleć mnie hi hi

36

Ostatni, b?d? facetem na pziomie, odpal jej chlopakow pare dych za numerek z nia, to bedzie uczciwe postawienie sprawy.

37

Ta dziewczynka ): nie ma szacunku do siebie jak taka daj daj daj ..... Hi hi jak juź dojdzie to tego to się zabezpiecz by czegoś nie złapać. Pozdrawiam

38

Daj daj nie odmawiaj daj , to co masz najlepszego daj..ehheh

39

Nie przypuszczałam, ze dwudziestoparoletni facet może mieć takie problemy, ale może dlatego, ze jestem kobietą i mam wiecej niż 20 lat smile Ile to rzeczy można się dowiedzieć z takiego forum. A swoją drogą - nie przewidziałeś tego, ze wrzucając taki temat będą drwiny i szyderstwa ?

40

Przewidziałem. Ale jak wspomniałem - wisi mi to.
Zwróć uwagę na to, że ten dwudziestoparoletni facet nie koniecznie musi wiedzieć wiele o kobietach.

41

Ja pierdziele, po co zakładasz tutaj takie wątki? Da dupy to da, nie ta to inna, przecież dla Ciebie nie jest ważne kogo przelecisz. Fuj. Wstydź się wstydź.

Hahaha. Masakra!

Gdy Bóg zamyka drzwi, zostawia otwarte okno.

42

Niech lepiej wpierw pozna baby ,zeby z nich mógł korzystać ..dziecinada..jakis chłopczyk w krótkich spodenkach..ma 20 pare ,a pisze jak 7 latek..jak mu wisi po co pisze tutaj ..macie rację..dlatego ,ze mu wisi stad nic z nia nie wyszło hahha

43

współczuję kobiecie która być może będzie kiedyś Twoją żoną, a Twojemu kumplowi zajebistej dziewczyny ;/

44

Myślę że gdyby Cie olewała, nie odpisywała by w ogóle. Po prostu nie wie ile czasu spędzi z chłopakiem, więc nie pisała nic konkretnie. Jednak jak będziesz ją jeszcze całował, to pomyśl o tym co trzymała wcześniej w ustach. Udanych podbojów życzę smile:)

"Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia"

45 Ostatnio edytowany przez Andy1234 (2013-03-07 20:49:55)

the.last.one napisał/a:

Przewidziałem. Ale jak wspomniałem - wisi mi to.
Zwróć uwagę na to, że ten dwudziestoparoletni facet nie koniecznie musi wiedzieć wiele o kobietach.

aaa, trzeba tak było od razu. Jak to wisi... to masz problem.
Ale nie znajdziesz rozwiązania na tym forum.
Dziewczyna ma chłopaka, on przypuszczam nie ma tego problemu, a dziewczyna na samarytankę nie wygląda.

46

#nanecia: Z tymi pocałunkami mi trochę obrzydziłaś - nie powiem. Jednak Twoja odpowiedź jest jedną z sensowniejszych.
"Wisi" nie oznacza sprzętu - to dla tych nie umiejących czytać.

47

No to bardzo się ciesze że pomogłam smile poza tym myślę że serio nie jest jedyną na świecie dziewczyną, która na Ciebie poleci. Jak z nią nie wyjdzie to zawsze można szukać innej, może nawet będzie ciekawsza, wolna i nie będziesz narażony na spotkanie z wkurzonym chłopakiem. Myślę że jak się dowie nie będzie zadowolony smile

"Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia"

48

the.last.one napisał/a:

#nanecia: Z tymi pocałunkami mi trochę obrzydziłaś - nie powiem. Jednak Twoja odpowiedź jest jedną z sensowniejszych.

Wszyscy umieja czytać , gdyby tak nie było nie odpisywalismy na Twoj post marnej treści ,a cóz jak autor nie odczytuje złosliwosci i cynizmu , swiadczy o niestety raczej marnej inteligencji.. ale cóż Twój problem jak i problem wiszenia czy dyndania w kwestii laski z rodzaju poznaj mnie dogłebnie..Powodzenia ..szkoda słów..

49

hera.1 napisał/a:
the.last.one napisał/a:

Wszyscy umieja czytać , gdyby tak nie było nie odpisywalismy na Twoj post marnej treści ,a cóz jak autor nie odczytuje złosliwosci i cynizmu , swiadczy o niestety raczej marnej inteligencji.. ale cóż Twój problem jak i problem wiszenia czy dyndania w kwestii laski z rodzaju poznaj mnie dogłebnie..Powodzenia ..szkoda słów..

Chlopie kon by sie zdrowo usmial z Twoich madrosci o ile nie cala stadnina na sluzewcu przed zawodami.
Nanecia napisala to z bardzo gleboka forma przekazu - bez problemu zrozumiala dla wszystkich - jedak sposob odbioru tego u Ciebie jest na baaardzo plytkim poziomie inteligencji... jak tafla lodu po przymrozku na kaluzy.

Mogę być w każdym miejscu na świecie, ale fragment mnie zawsze będzie jezdził opustoszałą autostradą zwaną życiem, sprawdzajac w tylnym lusterku, jak rozmywają się na horyzoncie miejsca i ludzie, których poznałem.

50

Tak to sobie tłumaczcie.
Za odpowiedzi dziękuję tym, którzy chcieli ich udzielać.
Nic mniej pomocnego nie mogłem sobie wymarzyć.

Temat do zamknięcia.

51

A co chciales ? Zeby Cie nauczyc seksu ? Czy przeleciec ja za Ciebie bo Ty nie wiesz jak ? Ogarnij.. Dziewczyna siada na Tobie a Ty ciepla klucha i teraz pytasz czy wpadbie do Ciebie po wizycie u chlopaka ? Niech wezmie prysznic lepiej bo nie wiesz gdzie on lubi konczyc

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

52

A co chciales ? Zeby Cie nauczyc seksu ? Czy przeleciec ja za Ciebie bo Ty nie wiesz jak ? Ogarnij.. Dziewczyna siada na Tobie a Ty ciepla klucha i teraz pytasz czy wpadbie do Ciebie po wizycie u chlopaka ? Niech wezmie prysznic lepiej bo nie wiesz gdzie on lubi konczyc

Ej no bądź wyrozumiały....wszak dziewczę okres miało:-)

53

Dobre Daniel...dobre...A tak serio, naprawdę nie wiem czego oczekujesz po odpowiedziach.Dziewczyna (mimo, że ma chłopaka, co dla cb nie istotne) dałaby się przelecieć, choć przeszkodził w tym okres...Kilka piwek.....czułe słówka i jest twoja ... nie ma co rozmyślać.....Daj znac jak się spisałeś...Dobrej nocki wszystkim smile

54

nie rozumiem dlaczego naskakujecie na faceta? Ona jest zwykłym kurwiszczem, więc chłopak korzysta, jak ma ochotę to co ma nie skorzystać?, wolny jest chyba?
A o co chodzi tej kobiecie? o seks, tylko, widać lubi i zdradzać też lubi.moim zdaniem nie chodzi o żadne "robienie na złość bo ex cośtam". dziewczyna ma chcice i już.
Autorowi radzę (jeżeli chce) skorzystać z okazji tylko się zabezpieczyć, związki a taką osobniczką odradzam.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

55

A dlaczego tak strasznie krytykujecie tę dziewczynę? Co z tego że szaleje? Tak niektóre robią i od razu w społeczeństwie otrzymują łatkę "szmaty". Tymczasem wiele kobiet jej zazdrości, a wiele facetów chce się z nią poseksić.

Nawet na tym forum są przykłady, kiedy dziewczyny po pewnym okresie takiego szaleństwa się stabilizowały. I nie znaczy to, że będą zdradzać. Zdrada nie ma nic wspólnego z doświadczeniem przed ślubem, ani z przeszłością. Zdradzić może każdy.

Posty [ 1 do 55 z 57 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada z koleżanką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018