zdrada i co dalej......? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zdrada i co dalej......?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: zdrada i co dalej......?

mam problem jestem z facetem od 2 lat i zdradziłam go z jego najlepszym kumplem. .dodam ze to nie pierwsza moja zdrada.. to trwa już od 2 miesięcy i nie wiem co dalej ? co gorsza nie załuję tego i on też tylko co dalej co robić ? brnąć dalej czy zakończyć ten chory układ? czasami wydaje mi się że nie potrafię być wierna żadnemu facetowi bo każdego jak do tej pory zdradzałam a może to ze mną jest coś nie tak ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zdrada i co dalej......?

Uuuu ..... chyba masz racje - cos nie tak.
Czy ktoregos ze swoich partnerow kochalas?, czy bylo to tylko tzw zaliczenie?

Proponowalabym udanie sie do psychologa.
A kumpel chlopaka - niby najlepszy, ale raczej nienajlepszy....

Ooo wreszcie sensowny wpis wink masz racje smile to z TOBA jest cos nie tak. Jak stworzysz zwiazek ze swoim kochankiem i zostanie on Twoim partnerem to go zdradzis wiec bez,sensu brnac w ten uklad, lepszym rozwiazaniem bedzie jak sie rozpedzisz i walniesz z calej sily glowa w sciane..

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

4

czy kochałam nie wiem skoro każdego zdradzałam to chyba nie jest to miłość....
to nie były tylko  związki na zaliczenie

5

moze poczekaj na milosc....

Jak bedziesz tak nieodpowiedzialnie zwiazywac sie z chlopakami, zeby potem zdradzac, to mozesz sobie niezle zszargac opinie.
Masz pewnosc, ze oni o Twoich zdradach nie wiedza?
Byc moze to jest tez taka zabawa z Toba i wymieniaja sie wrazeniami na Twoj temat.

6

poczekaj na odpowiedniego, daj sobie cza..... skoro zdradzilas, to nie byl ten....

7

betina2 napisał/a:

moze poczekaj na milosc....

Jak bedziesz tak nieodpowiedzialnie zwiazywac sie z chlopakami, zeby potem zdradzac, to mozesz sobie niezle zszargac opinie.
Masz pewnosc, ze oni o Twoich zdradach nie wiedza?
Byc moze to jest tez taka zabawa z Toba i wymieniaja sie wrazeniami na Twoj temat.

Nie nic o sobie nie wiedzą bo mieszkam w innym mieście także nie znają się smile

8

dziwnaismutna napisał/a:

poczekaj na odpowiedniego, daj sobie cza..... skoro zdradzilas, to nie byl ten....

a jeśli już zawsze będę zdradzać ?

9

A jeśli masz problem?

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

10

mnie nie pytaj, czy zawsze. kto to wie. nie jestem psychologiem .......
uczucia i nasze zachowania bywaja skomplikowane. niektorzy trzymaja pion i nie zdradza nigdy, nawet bedac w nieszczesliwym zwiazku, inni zdradza, nawet bedac szczesliwi........

11

Poprostu Daniel napisał/a:

Ooo wreszcie sensowny wpis wink masz racje smile to z TOBA jest cos nie tak. Jak stworzysz zwiazek ze swoim kochankiem i zostanie on Twoim partnerem to go zdradzis wiec bez,sensu brnac w ten uklad, lepszym rozwiazaniem bedzie jak sie rozpedzisz i walniesz z calej sily glowa w sciane..

Daniel!

Powiedz mi skąd ja to znam? Taak- właśnie sobie przypomniałam skąd to znam- to sceny z mojego zycia!!!! Toż to moja sucz!
Ja Cie po prostu kocham za Twoje riposty- nic dodac nic ująć tylko walić głową w ścianę z nadzieją, że co niektórym się trochę rozjaśni- byc moze?

12

Zapisz się szybko do psychologa, może uratujesz swoje życie.

Czy jestem szczęśliwy a jaka jest definicja "szczęścia"?
                          GG 3****4

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zdrada i co dalej......?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018