co znaczy jak facet mówi że jeśli to jest to to jeszcze będziemy razem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co znaczy jak facet mówi że jeśli to jest to to jeszcze będziemy razem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez ElRos87 (2013-03-03 18:39:14)

Temat: co znaczy jak facet mówi że jeśli to jest to to jeszcze będziemy razem

Jestem dziewczyną która nie potrafi od razu całkowicie facetowi zaufać. Od pażdziernika spotykałam sie z chłopakiem ale na początku znajomości powiedziałam mu ze nie chce się na razie mocno angażować.

Chodzimy do jednej szkoły ale przez cały ten czas gadalismy tam jakies 8 razy. Spotykalismy sie raz w tygodniu u mnie i czasami na imprezach u wspolnych znajomych. Dziennie wymienialismy ok. 50 sms. Kłocilismy sie tylko o to że mu czasem odp. po godzinie czy po 2-mam słaby zasięg w domu i nie nosze ciągle przy sobie tel. o czym wszyscy moi znajomi wiedzą. Od stycznia kłocilismy sie o to co 3dzien-ja mu tłumacze, a on ze to świadczy tylko o tym ze nie jest dla mnie wazny i szukam sobie wymowek. Ja miałam do niego żal o to ze w szkole mnie ignoruje tak jakby się mnie wstydził czy coś. A on że ja tez moglabym do niego podejsc czasem i czemu to on ma zawsze robic pierwszy krok.
Wczoraj bylismy na 2 róznych imprezach, potem przyjechał po mnie z kumplami i chwile gadalismy. Powiedziałam mu ze nie chce znajmosci przez sms, ze nie wierze ze nie znalazły czasu na chwile czasem wpasc itd. on stwierdził za ma dosc klotni i tego wszystkiego skoro ma to tak wyglądać (A i zapomniałam powiedziec że nie bylismy parą, tylko tak sie spotykalismy). Potraktował mnie jak dziecko, zaczął mówić ze nigdy nie było nas tylko zawsze osobno ja stwierdzilam ze sie cos miedzy nami juz wypaliło *i tak cholernie chciałam wtedy zeby zaprzeczyl powiedział ze bedzie ok ze cos sie zmieni* a on na to ze musimy dac sobie na razie spokoj i jak to co nas łaczyło bylo prawdziwe to jeszcze bedziemy razem.
Ja wtedy troche wypiłam, normalnie bym mu wszystko wygarneła a tak to tylko stałam i sluchałam(no prawie tylko)i jestem zła ze powiedzial mi to wtedy. Mam zapomnieć? Dużo osób wczesniej mnie przed nim ostrzegało, ze sie mną tylko zabawi i byłam ostrożna(jesli mozna tak powiedziec) Nie wiem co do niego czuje, wiem ze mi go brakuje i chciałabym zeby tu byl ale moze tylko dlatego że fajnie jest miec kogos przy sobie... Takie rozwazania gówniaryXD Co zrobić? W srodku wiem ze najlepiej zapomniec, ale chciałabym zrobic coś zeby żalował ze nie walczył, zeby załowal ze juz nie jestesmy razem...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co znaczy jak facet mówi że jeśli to jest to to jeszcze będziemy razem

Jesteś młodą osoba : może nie byliscie gotowi na prawdziwy związek

3

Wiem, wiem też że to troche moja wina bo bardzo lekko na początku to traktowałam. Ale chciałabym z nim pogadać o tym wszystkim na trzezwo, nie po to żeby mu sie użalać ze chce zeby wrócił bo to nie w moim stylu ale po prostu chce zrozumiec co bylo nie tak zeby uniknąc tego w przyszłosci. Ale przeciez nie podejde ot tak...
Myślicie że jest jakas wieksza sznasa(poza tym ze jakas szansa zawsze jest;) że bedziemy razem? Bo mam wrazenie ze powiedział tak na zakonczenie tylko po to zeby sie w mily sposob rozstac.

4

Gdzie te piękne czasy, kiedy związki przeżywało się osobiście a nie przez smsy, na gg czy innym facebooku?

5

dadal tak jest, portale społecznosciowe sprzyjają zapoznawaniu się, zbadaniu terenu, tak jest prosciej. jak potem przychodzi co do czego wydaje mi się że kontakty f2f króluja, nie jest tak że rozmawiają tylko przez neta.

Serce nigdy nie ma zmarszczek... ono ma blizny

6

Kurcze czy możecie mi cos powiedziec na temat na jaki zadałam pytanie?XD wiadomo ze dzisiaj w ten sposób wygląda wiele związków, ale chodzi wlasnie o to ze ja tak nie chce. Ostatnio napisał mi sms ze jak stwierdze ze mi zalezy to zebym mu dala znac to sie spotkamy... Ale ja nie chce związku z litosci czy na siłe.

7

Karolina_364 napisał/a:

Kurcze czy możecie mi cos powiedziec na temat na jaki zadałam pytanie?XD wiadomo ze dzisiaj w ten sposób wygląda wiele związków, ale chodzi wlasnie o to ze ja tak nie chce. Ostatnio napisał mi sms ze jak stwierdze ze mi zalezy to zebym mu dala znac to sie spotkamy... Ale ja nie chce związku z litosci czy na siłe.

No wlasnie... jak Ty stwierdzisz, ze to jest wlasnie TO.
A jak On twierdzi i co robi w tym kierunku? Banalnie mowiac, to "caly w tym ambaras..." a poki co to mi wyglada na manipulacje i poniekad szantaz pt "bede z Toba jesli chcesz". A potem stawianie warunkow, pod ktore Ty masz sie dostosowac z"milosci" do Niego.
Sorry ale to mi zalatuje toksykiem na kilometr.

Myślicie że jest jakas wieksza sznasa(poza tym ze jakas szansa zawsze jest;) że bedziemy razem? Bo mam wrazenie ze powiedział tak na zakonczenie tylko po to zeby sie w mily sposob rozstac.

Nie rozstac a raczej wrocic na podstawie Twoich checi i jego zasad pisanych miedzy wierszami "malym druczkiem".
Sa takie zwiazki, owszem, nie zaprzeczam ale to mi wyglada na "bycie ze soba" poprzez nie szanowanie nie tyle partnera - jak On to tu prezentuje - co samej siebie majac na mysli w tym wypadku Ciebie.
Odpowiada Ci taka relacja i chcesz byc w takowej??? Bo wiesz "albo byc albo miec"*.

* - niepotrzebne skreslic smile

Mogę być w każdym miejscu na świecie, ale fragment mnie zawsze będzie jezdził opustoszałą autostradą zwaną życiem, sprawdzajac w tylnym lusterku, jak rozmywają się na horyzoncie miejsca i ludzie, których poznałem.

8

Toksyk na kilometr? To nie tak że ja jestem slepa czy go usprawiedliwiam-w życiu nie godziłam i nie bede sie godzic na ustepstwa wzgledem faceta jak mi sie cos nie podoba. To po prostu nie ten typ facetaXD
Ale chciałabym spróbowac jeszcze raz bo pamietam jak sie starał na początku i chce spróbowac. Tylko jak mam rozpoznac ze jemu naprawde zalezy? Co i jak mam mu powiedziec? Na pewno chce mu powiedziec o tych wszystkich rzeczach które mnie wkurzały tylko jak mam zacząć?

9

Zalatuje mi to toksykiem, bo taka taktyke on stosuje wobec Ciebie. Brak u niego na teraz - nie wnikam w to, co bylo wczesniej - checi na kontynuacje tej Waszej znajomosci.
Moze zabrzmi to banalnie ale komu powinno zalezec na zdobyciu partnera do zwiazku: Tobie czy jemu? Ja rozumiem, ze dziewczyna tez powinna wchodzic z inicjatywa w takiej relacji ale - chyba - podpartej na "fundamentach", ze w glownej mierze zalezy facetowi. Ale po takiej tresci eska jak Tobie napisal jak pogrubilem w swoim poscie, to ja tego nie widze.

Tobie zalezy, jemu... niekoniecznie jak widac. Bede z Toba itd., jesli chcesz... Zwiazek to partnerstwo czy dyktatura? Ty chcesz partnerstwa, on poniekad dyktatury w stylu "jesli Ci zalezy".
Nie pisz, nie dzwon i nie narzucaj sie pierwsza. Poki co jak sama widzisz w Waszych wzajemnych checiach nie ma znaku "=". Patrz i obserwuj z dystansem na dalszy rozwoj wydarzen i przygotuj sie na konkretna rozmowe o Waszej przyszlosci o ile do takowej dojdzie. Albo woz albo przewoz.

Mogę być w każdym miejscu na świecie, ale fragment mnie zawsze będzie jezdził opustoszałą autostradą zwaną życiem, sprawdzajac w tylnym lusterku, jak rozmywają się na horyzoncie miejsca i ludzie, których poznałem.

10

Ja pitole to teraz mnie zagiąłeś:D Gadałam z przyjaciółką która od początku orientuje sie w naszych sprawach i pod wplywem impulsu napisałam mu ze chce sie z nim spotkac zeby sobie wszystko do konca wyjasnic. Umówilismy sie na jutro. Nic nie pisałam o powrocie do siebie.
Ale tez mysle ze to facet powinnien sie starac. Tylko ze ja go czesto ignorowałam-jak podchodził do mnie jak byłam ze znajomymi to nie zwracalam na niego wiekszej uwagi, bardziej traktowałam go jak kumpla i dlatego napisałam tak m.in
I co teraz bys zrobił? Głupio zrobilam... Odwołac to teraz czy spotkac sie tak jak zamierzałam i powiedziec mu to co chciałam?

11 Ostatnio edytowany przez bags (2013-03-05 22:35:59)

Odpowiedzi masz tu:
1. Nie śledź, nie przekonuj, nie proś i nie błagaj.
2. Nie dzwoń często.
3. Nie podkreślaj pozytywnych elementów związku.
4. Nie narzucaj się ze swoją obecnością w domu.
5. Nie prowokuj rozmów o przyszłości.
6. Nie proś o pomoc członków rodziny.
7. Nie proś o wsparcie duchowe  - z tym bym trochę polemizował jeśli ktoś Nas faktycznie i szczerze wspiera.
8. Nie kupuj prezentów.
9. Nie planuj wspólnych spotkań.
10. Nie szpieguj jej. To cię zniszczy. Jeżeli chcesz to zrobić dla spokoju umysłu, wynajmij profesjonalistę.
11. Nie mów ?Kocham Cię?.
12. Zachowuj się tak, jakby w twoim życiu wszystko było w porządku.
13. Bądź wesoły, silny, otwarty i atrakcyjny.
14. Nie siedź i nie czekaj na żonę ? bądź aktywny, rób coś, idź do kina, wyjdź z przyjaciółmi, itp.
15. Będąc w kontakcie z nią (jeżeli to ty zazwyczaj rozpoczynasz rozmowę) postaraj się mówić jak najmniej.
16. Jeżeli zawsze pytasz, co robiła w ciągu dnia twoja żona, PRZESTAŃ PYTAĆ.
17. Musisz sprawić, że twój partner zauważy w tobie zmianę i zda sobie sprawę, że jesteś gotowa żyć dalej, z nim lub bez niego.
18. Nie bądź opryskliwy czy oziębły ? po prostu zachowuj dystans i obserwuj, czy twój partner zauważy i, co ważniejsze, zda sobie sprawę, co traci.
19. Bez względu na to jak się DZIŚ czujesz, pokazuj jej jedynie zadowolenie i szczęście. Niech widzi osobę, z którą chciałby być.
20. Unikaj wszelkich pytań dotyczących związku do chwili, gdy Ona zechce o tym rozmawiać (co może potrwać jakiś czas).
21. Nigdy nie trać kontroli nad sobą.
22. Nie okazuj zbytniego entuzjazmu.
23. Nie rozmawiaj o uczuciach (to tylko wzmacnia te uczucia).
24. Bądź cierpliwy.
25. Słuchaj tego, co naprawdę mówi do ciebie ona.
26. Naucz się wycofać w chwili, kiedy chcesz zacząć mówić.
27. Dbaj o siebie (ćwicz, śpij, śmiej się i skoncentruj się na pozostałych elementach swojego życia).
28. Bądź silny i pewny siebie; naucz się mówić cicho i spokojnie.
29. Pamiętaj, że jeżeli zdołasz się zmienić to twoje wszystkie KONSEKWENTNE działania będą mówiły więcej, niż jakiekolwiek słowa.
30. Nie pokazuj rozpaczy i zagubienia nawet w sytuacji, gdy cierpisz najbardziej i jesteś zagubiony.
31. Rozmawiając z nią, nie koncentruj się na sobie.
32. Nie wierz w nic, co słyszysz i w mniej niż 50% tego, co widzisz. Ona będzie wszystko negowała, ponieważ jest zraniona i przestraszona.
33. Nie poddawaj się bez względu na to, jak jest ciężko i jak źle się czujesz.
34. Nie schodź z raz obranej drogi.
lol
Co do reszty, to zdam sie na Twoja kobieca intuicje, bo wiesz czego chcesz od zwiazku... a dlaczego to odpowiedz masz w "podpisie" na dole moich postow big_smile

12

DobreXD Moja kobieca intuicja mówi mi zeby się z nim jutro spotkać, tylko ze nie chce zeby wyszlo na to ze sie narzucam i zeby nie myslał sobie ze mi zalezy

13

No i tak powinno byc... wybierz z tego zestawu cos dla siebie i idz jak na spotkanie z dawnym znajomym... Snikersa mu kup ewentualnie gdyby za bardzo gwiazdorzyl swoimi dyktatorskimi zapedami. lol

14

hahahah:D:D dzieki dzieki dzieki i jeszcze raz dzieki:*

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co znaczy jak facet mówi że jeśli to jest to to jeszcze będziemy razem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018