Dwoch facetow - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Dwoch facetow

Witajcie kochane netkobietki smile
Jestem z facetem pare ladnych lat, ostatnio poznalam kogos kto jest kims, kto rzuca mnie na kolana. Czuje przy nim straszna potrzebe przytulenia, pocalunkow. Nigdy miedzy nami nic nie zaszlo, on ma kogos. Czesto rozmawiamy na luzne tematy, o sexie itd. Kiedy on widzi, ze na niego lece odsuwa sie, a gdy go "olewam" kokietuje i prowokuje. Sadze ze chyba bawi sie mna, wiedzac, ze mi sie podoba, a ze robi to tak slodko to ja czasem nie wyrabiam.
Co o tym sadzic?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Dwoch facetow

Jest i kolejna big_smile

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

3

Ale, ze co? big_smile

Jakbym napisał wprost co by by mnie zbanowali smile Ale jest pare trafnych określeń na takie "kobiety" jak Ty smile Cudzysłów nieprzypadkowy wink
Baw się dobrze tongue

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

5

marionetka2013 napisał/a:

Jestem z facetem pare ladnych lat, ostatnio poznalam kogos kto jest kims, kto rzuca mnie na kolana. Czuje przy nim straszna potrzebe przytulenia, pocalunkow. Nigdy miedzy nami nic nie zaszlo, on ma kogos. Czesto rozmawiamy na luzne tematy, o sexie itd. Kiedy on widzi, ze na niego lece odsuwa sie, a gdy go "olewam" kokietuje i prowokuje. Sadze ze chyba bawi sie mna, wiedzac, ze mi sie podoba, a ze robi to tak slodko to ja czasem nie wyrabiam.
Co o tym sadzic?

Że kolejny kochaś znalazł sobie naiwną zabaweczkę którą steruję jak tylko chce :].

'szczęśliwi Ci, którzy odnaleźli szczęście w sobie..'

6

I pomyśleć, że ja nie mogę znaleźć.
I pomyśleć, że ja nie mogę znaleźć
I pomyśleć, że ja nie mogę znaleźć.

Szkoda mi upadku dobrych obyczajów. Wolałbym aby zwracanie się per "Pani" było na porządku dziennym.

A tymczasem..... degeneracja społeczeństwa trwa.

7

Kochanie, łagodnie pisząc: zdecyduj się, albo jeden, albo drugi. Nie da się stworzyć relacji z dwoma facetami jednocześnie.

8

Teraz mnie zbananuja ale ch... Z takimi babami... Myslicie tylko o sobie egoistki bo sie usmiechnie i zlapie za raczke to wam sue mokro robi.. Przez takie jak Wy rozpadaja sie zwiazki ... Ludzie cierpia... Co za kure... jest na tym swiecie.. Won !! Jest tylu wolnych fajnych facetow... Nie lepiej juz takiego zajetego... Dzisiejsze spoleczenstwo szczegolnie kobiety zeszly na psy, zero zasad ... Wstyd mi za takie kobiety o ile moge obrazac kobiety na Was sa inne okreslenia...

9

nowaja29 Ty to masz cięty języczek.
smile
Ale co tu się dziwić.
Jak kobieta sama się podkłada.
Szkoda się w ogóle denerwować takim przypadkiem.
Jak jej facet wykręci taki numer to potem będzie stękała, jęczała, płakała i przeżywała "JAK ON MÓGŁ MI TO ZROBIĆ"

10

No tak jeszcze jedna !!!! i jak tu dalej zyc? skoro takie jak ona sie pojawiaja i jest ich coraz wiecej , czy mam myslec ze te kobiety nie maja rozumu , zasad , i lojalnosci wzgledem swoich partnerow ? nie pojme za boga nie pojme

DENERWOWANIE się to nic innego jak mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych smile

11

Sadze , ze tylko bawi sie mna.....

Och trzeba byc zaiste Noblista, zeby dokonac takiego odkrycia.......

12

nowaja29 napisał/a:

Teraz mnie zbananuja ale ch... Z takimi babami... Myslicie tylko o sobie egoistki bo sie usmiechnie i zlapie za raczke to wam sue mokro robi.. Przez takie jak Wy rozpadaja sie zwiazki ... Ludzie cierpia... Co za kure... jest na tym swiecie.. Won !! Jest tylu wolnych fajnych facetow... Nie lepiej juz takiego zajetego... Dzisiejsze spoleczenstwo szczegolnie kobiety zeszly na psy, zero zasad ... Wstyd mi za takie kobiety o ile moge obrazac kobiety na Was sa inne okreslenia...

szacunek nowaja29 dla ciebie tak własnie jest jak napisalam juz one nie maja zadnych zasad a zamiast mozgu trociny jak lalki ktore kiedys nimi wypychano , kazda z nich nie zdaje sobie sprawy jak widac ze zabawki sie nudza i robia stare i sie psuja i są rzucane w kąt jak smiecie , im tez to grozi predzej czy później

DENERWOWANIE się to nic innego jak mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych smile

13

Adekwatny nick..marionetka, jesteś zabawka  wJego  rekach, pobawi sie , bzyknie bo o to mu głównie chodzi..kolejny zaliczacz..Dziewczyny co sie z Wami dzieje ?? Ktos Wam posłodzi po trzyma za reke i potraficie rzucić wszysko , dla blichtru ..potem nie dziwic sie ,że tyle płaczu i lamentu..

14

Daniel, Nowaja!

Ja Was po prostu kocham! Nic ująć nic dodać, wysyp jakiś?- no tak wiosna, u mnie koty się juz marcują!

Pozdrawiam

15

Wczoraj zaglądałam i dziś zaglądam na forum dołujące i to bardzo. Słowa padły tutaj....." kolejna co koleś znalazł naiwną zabaweczke co steruje jak chce" i co tu dodać Kobietki i po co się denerwować  pojechałabxm tu łaciną ..................

16

Co o tym sadzic?

Marionetka, padło tutaj dużo gorzkich słów pod twoim adresem i trudno im się dziwić.

Zrozum, że "twoje motyle w brzuchu" kogoś innego ranią. Tak się nie robi. Nie wiem, jak jest między wami w związku, ale to w sumie nieważne w całej sprawie.
Ja Cię nie potępiam, że spodobał Ci się ktoś inny. Będąc w związku nie jesteśmy ślepi, spotykamy wiele osób, ciekawych, przystojnych, fascynujących. Musimy jednak mieć priorytety i tym priorytetem powinien być związek i nasz facet. Więc z takimi fascynacjami trzeba walczyć, po prostu, nie dać im się rozwijać, odciąć się, urwać kontakt jeśli widzisz, że coś może być zagrożeniem dla związku, a nie chciałabyś tego. Takie gadanie " nie wiem, jak to się stało" to zwykła bzdura. Wszyscy dobrze wiemy, jak takie rzeczy się dzieją, pozwoliłaś na taką sytuację, pozwoliłaś na to, aby nawiązała się miedzy wami jakaś więź, swojego rodzaju intymność i bum. Takie fascynacje są normalne, przychodzą i dochodzą, jeśli tylko wiemy, jak sobie z tym radzić. Jeśli nie potrafimy to po prostu nie powinniśmy być w związku i już.

Pracowałam na uczelni technicznej, gdzie 99% personelu i studentów to faceci. Często mnie podrywali, zapraszali na kawę, piwo itd. Miałam kolegę z pracy, przystojnego, wolnego. Okazało się, że jest mną zainteresowany. Ja zresztą stwierdziłam po kilku spotkaniach, że on też jest ciekawy i że o zgrozo podoba mi się. Wiesz co zrobiłam ? Ograniczyłam kontakt, nie wychodziłam z nim na żadne piwko, sporadyczne gadki na gg i co ? Przeszło. Dziś się dziwię, że w ogóle w tamtym momencie mógł mi się tak spodobać. A mogło przecież skończyć się inaczej. Ja jednak zawsze wiedziałam, że priorytetem dla mnie jest mój chłopak ( niestety były sad ) i mój związek. Nie żałuję, że ominęły mnie motyle w brzuchu i chwile uniesienia z kochankiem. Dla mnie takie sytuacje świadczą tylko o niedojrzałości i kompleksach.

17

Co sądzić? Są dwie drogi -- albo flirtujecie i w końcu będziecie kochankami, albo nie flirtujecie i nie będziecie kochankami. Każde z Was musi podjąć decyzję. I bynajmniej nie znaczy to, że trzeba się od razu odciąć jak to zazwyczaj radzą.

18

ładnie to napisałaś na zakręcie

bo to podkresla i obala podstawowy argument kobiet, które ulegają takim sytuacjom

zobaczymy, co poiwiesz, jak ciebie to spotka, każdy mądry dopóki nie pojawi się pokusa...
a tu się okazujue, że pokusa się pojawiła

i kurcze, jednak jesteśmy ludzmi, człowiekami prawdziwymi, a nie marcowymi kotkami?

mamy wybór;)
proste
piekne;)

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

19

A mnie sie wydaje, ze kolejna nie taka strasznie niemoralna, ale po prostu...z sianem w glowie. Facet z nia flirtuje. To nie zbrodnia. No ale ona sobie juz do tego ideologie dorobila- bo taki pociagajacy, bo jak flirtuje to mu zalezy. Ech, patelnia chcialoby sie przylozyc w ta lepetyne Kolezanki...

Po pierwsze, jak sie ogladasz za innymi, chociazes zajeta, to pomysl przede wszystkim dlaczego to robisz. Po drugie, od facetow w zwiazkach wara. Malo sie naczytalas o tym jak tu kochanki na forum szlochaja, ze chcesz sie wpedzic w takie bagno?

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

Sorki, ale mi odjelo polskie znaki z klawiatury sad

20

Czesto rozmawiamy na luzne tematy, o sexie itd. Kiedy on widzi, ze na niego lece odsuwa sie, a gdy go "olewam" kokietuje i prowokuje.

CHA CHA CHA!!;))
zycie jest takie piekne, nieskomplikowane po prostu

marionetka? wiesz nad czym się zastanawiam?
kto ci wdrukował do głowy, że jak facet okaże zainteresowanie, to trzeba rozkładac nózki i... nie wyrabiać po prostu?
no pomysl?
a twój wybór? twoja decyzja?

\może za rzadko byłaś adorowana?
a może byłas księżniczką tatusia i uważasz, że tylko adorowanie podnosi twoją wartość i tatuś oczekiwał, że w zamian za adorowanie musisz być grzeczna i robić co tatuś każe??

a może zastanowimy się wspólnie, jakie rysy z dzieciństwa, z pierwszych związków, mają kobiety, które tak łatwo, szybko, prosto i bez refleksji stają się kolejnymi kochankami?

może coś jest na rzeczY??

a może unikniemy tego wychowując właściwie nasze córki w tak trudnych czasach??

i jak wychowac syna, który będzie szanował a nie wykorzystywał kobiety?

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

21

nowaja29 napisał/a:

Chylę czoło.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018