nie chce mi się żyć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie chce mi się żyć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: nie chce mi się żyć

ostatnio dowiedziałam się ze mój maż ciągle mnie zdradza od kad wrucilismy do siebie po jego długo letniej zdradzie.nie chce mi się wogule żyć już mam tego wszystkiego dość.nie potrafie od niego odejść a nawet jak bym chciała nie mam gdzie się wyprowadźic.kocham go nad życie on twierdzi ze mnie kocha ale wogule tego nie okazuje jest oschły obojętny w stosunku do mnie chamski a ja ja nie mogę przestać go kochać i cierpię.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie chce mi się żyć

Idz na terapie do psychologa. Nie pozwol sie zniszyc przez jakiegos faceta!

3

Odejdż , wyzwol sie bo Cie zniszczy i idz do poradni rodzinnej jak radzi poprzedniczka , bo Cie zniszczy..

4

podlatuje mi pod wojskowego... Kochana badz na forum terapia i wsparcie z naszej strony Ci pomoze tylko postaraj sie nie zalamywac.. Jakies pastylki na uspokojenie i duzo czytaj tu na forum smile

5

Kochana, dziewczyny Ci dobrze radzą. Forum rządzi Forum radzi Forum nigdy Cię nie zdradzi to ta żartobliwie.Jesli jesteś slaba i nie masz siły się ogarnąć to terapia w poradni i zadbaj wreszcie o siebie. Nie daj się zdominować ,otwórz oczy i czytaj forum smile

6

Trudna sytuacja. Z pewnością bardzo bolesna.

Literki i słówka w internecie nie rozwiążą tego problemu.
Jedynym rozwiązaniem problemu jesteś Ty. Życie nie jest kolorowe, i nie jest zbyt przyjemne. Zamiast się rozczulać i przeżywać to bez sensu weź się w garść.
Nikt za Ciebie tego problemu nie rozwiąże. Nie Ty pierwsza jesteś w takiej sytuacji i nie ostatnia. Niektórzy mają jeszcze gorzej. Więc dopóki nie leżysz na dnie uruchom agresję i weź sprawy w swoje ręce. Nie po to mamy swoją naturę aby być zawsze potulnymi i łagodnymi.
Decyzje przed Tobą nie są łatwe, natomiast jedyne słuszne.

Nie ma delikatności w tym co piszę, i nie uważam, że powinna ona tu być. Masz ciężki okres przed sobą i czytanie forum oraz użalanie się nie pomoże. Co najwyżej wpędzi w depresję, alkoholizm lub coś gorszego.
Zbieraj się i weź swoje życie w swoje ręce!
Nikt inny go za Ciebie nie przeżyje.

7

Wiesz wiele kobiet twierdzi jak Ty, że nawet jakby chciały to nie dadzą rady bo mieszkanie, bo finanse ... zacznij na początku od specjalisty, terapia może pozwoli Ci zobaczyć co się tak naprawdę dzieje wokół Ciebie i jak temu zaradzić... Na doła zrób coś tylko dla siebie nie wiem idź do fryzjera,  spotkaj się ze znajomymi, wyjdź z domu przestań o nim myśleć zasiej w sobie odrobinę zdrowego egoizmu. Nie wiem czy masz pracę, dzieci - bo o tym nie wspomniałaś. Ale jesteś młoda i pamiętaj że należy walczyć o siebie, i nikt tego za Ciebie nie zrobi ... chcesz się ciągle dołować po co? Zacznij żyć ... Jeżeli nie masz pracy to koniecznie poszukaj ... zrób jakieś kroki do normalnego życia. Pomyśl czy to rzeczywiście miłość ... czy może tylko uzależnienie/ toksyczny związek. Życzę Ci duuzoo siły i walcz dziewczyno abyś mogła spojrzeć w lustro i zobaczyć młodą, piękną i szczęśliwą kobietę. Nie daj się. Powodzenia wink

Wszystko w Twoich rękach. Życie to Twoja historia .... spraw by była piękna....

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie chce mi się żyć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018