objawienia Ostrzeżenie od Marii Bożego Miłosierdzia sprawdzają się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » objawienia Ostrzeżenie od Marii Bożego Miłosierdzia sprawdzają się

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-10 21:11:41)

Temat: objawienia Ostrzeżenie od Marii Bożego Miłosierdzia sprawdzają się

proroctwa przepowiedziane w tych objawnieniach (wstawianie linków jest niezgodne z regulaminem forum) zaczynają się wypełniać

równo rok temu czytałem orędzie, które się ukazało dokładnie 11.02.2012 o godz. 11:30 a zapowiadało abdykacje papieża

dokładnie rok później co do dnia i godziny tzn. 11.02.2013 o godz. 11:30 abdykował papież,

to jest kolejny dowód na ich prawdziwość,

a oto treść tego orędzia

Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie
Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie
Sobota, 11.02.2012, godz.11.30

Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła.

Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które będzie dane każdemu z was.

Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji, gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez modlitwę osłabić jego uchwyt nad światem.

Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu.

Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane.

Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Święte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich Orędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe.

Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w modlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione.
Wasz Jezus

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: objawienia Ostrzeżenie od Marii Bożego Miłosierdzia sprawdzają się

przez ostatnie kilka set lat było kolkadziesiąt proroct o końcu świata, jak widzisz żadne się nie sprawdziło smile

Serce nigdy nie ma zmarszczek... ono ma blizny

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-10 21:11:16)

to już nie pierwszy raz kiedy proroctwa zawarte w tych objawieniach sprawdziły się

sami poczytajcie:

wstawianie linków jest niezgodne z regulaminem forum

4

A Skad Ty wzioles te proroctwa pytam sie po co na sile straszycie ludzi ????? Nie lepiej przeczytac dzienniki Siostry Faustyny???? W jednym z nich jest opisane kiedy rozmawia  z Jezusem i pyta go kiedy bedzie dzien ostateczny a Jezus Jej odpowiedzial ze nie wie tego nikt nie wie , wie to sam Pan Bog ....Tylko pytam dlaczego ludzie tak bardzo nas strasza ??????chyba tylko dla pieniedzy przeciez ktos zbil fortune na filmach o 21.12.20012.... Nikt nie poznal daty jesli sa proroctwa nie sa opisywane dokladnie a kazdy dopisuje sobie odpowiednie znaki do wydarzen ...Nie lepiej cieszyc sie tym co mamy ???? Bo Swiat jest piekny tylko kazdy musi to zobaczyc ...Wiem ze na Swiecie nie jest dobrze jest wiele zla cierpienia a w sercu mam tylko taka nie moc ze mam ochote je czasami wyrwac tak bardzo nie chce zeby ludzie cierpieli ..i dobrze wiem ze nie moge nic zrobic ..Pytam sie kiedy ludzie zaczna szanowac nasz Swiat kiedy nie bedzie zla ??W ostatnich latach brakuje nam Jana Pawla II tylko On potrafil zaszczepic w ludziach milosc i tylko On swoimi rekoma potrafil ogarnac caly Swiat..I to nie prawda ze nie ma ludzi nie zastapionych chyba na calym Swiecie ludzie odczuwaja Jego brak ..Teraz pozostaje sie modlic o to by on dalej zyl w naszych sercach

5

taaa... a co z tą przepowiednia, że po papieżu polaku papieżem będzie murzyn i wtedy nastapi koniec swiata? Teraz wszedzi w internecie straszą tym czarnoskórym papieżem.... tylko zapomnieli o jednej istotnej kwestii... on mial byc po polaku.... powiem tylko tyle że to jest żałosne.... nawet w Biblii jest napisane że nikt nie zna dnia ani godziny sądu ostatecznego więc skoro mamy wierzyc w Biblie to po co takie cyrki i szopki? a końców świata miałobyś już kilkanaście i jakoś nie było.... nic sie nie zmienilo na dobre, ani na zle w danym okresie...

6

Wszyscy mówią o końcu świata a tak naprawdę nikt nie wie na czym on ma polegać. Ludziska naoglądali się filmów katastroficznych i wydaje im się, że wszystko na końcu musi pierdyknąć. Może za 100-200 lat ludzie dojdą do wniosku, że religie są zbędne i będą żyli na swój własny rachunek i dla siebie, a koniec świata ogłosi KK w momencie swojego upadku.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » objawienia Ostrzeżenie od Marii Bożego Miłosierdzia sprawdzają się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021