klopot z akceptacja jego masturbacji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » klopot z akceptacja jego masturbacji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: klopot z akceptacja jego masturbacji

drogie dziewczyny.
chce sie was o cos poradzic, mianowicie moj ukochany jestesmy ze soba 4 lata .
moj mezczyzna ma klopot z masturbacja robi to w domu pracy , sam mi o tym powiedzial.
Bylismy u 3 lekarzy jeden z nich powiedzial ze oprocz farmakologii leczy sie to metoda specjalnej nakladki na penisa uniemozliwiajcej wzwod.kupilismy to i nawet nosi ale zlosci sie na to.problem polega na tym ze doradzcie mi co sadzic o tym systemie terapi plizz

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: klopot z akceptacja jego masturbacji

a to zle ze to robi??? nie moze sie powstrzymac chociazby w pracy??a gdy jestw domu, nie wolisie kochacz Toba????? =/

3

Odp: klopot z akceptacja jego masturbacji

pewnie ze sie kochamy ale ludzie mili ja pytam co sadzicie o metodzie jaka zastosowal lekarz? ja nie wymyslilam sobie tego , diagnoza jest jedna , nerwica na tle sexualnym i masturbacja stanowi forme jej rozładywania, taki stan kwalfikuje sie do leczenia przeciez nie mozna masturbowac sie po to by masturbowac sie.

4

Odp: klopot z akceptacja jego masturbacji

Myślę, że lekarz podszedł do problemu tylko od jednej strony - technicznego uniemożliwienia Twojemu mężowi masturbacji. Natomiast w przypadku nerwicy Twój mąż powinien skorzystać z psychoterapii - jego nerwica musi mieć jakieś podłoże i bez ustalenia przyczyny, nie można kompleksowo wyleczyć objawów.
Jakiej specjalizacji byli to lekarze?

5

Odp: klopot z akceptacja jego masturbacji

bylismy u seuologa urologa i psychiatry bo nim powstala diagnoza musialy powstac badania, chodzi mi o to ze nie wynika to u niego z braku stosunkow ze mna tylko z przyzwyczajenia do robienia tego , organizm tak sie przyzwyczail. farmakologia tu duzo nie pomoze bo nie mozna otumaniac kogos bez sensu tylko powolny proces lweczenia.
jak chcesz yvette moge przedstawic ci zalecenia lekaza w sensie terapi.

6

Odp: klopot z akceptacja jego masturbacji

A może po prostu zbyt mocno koncentrujecie się na problemie. Ciągłe zajmowanie się swoimi problemami wcale ich nie rozwiązuje, wręcz przeciwnie, problemy narastają. Zajmijcie się może innymi sprawami. Zmieńcie coś w swoim życiu, związku, zróbcie coś nowego. Wiem z własnego doświadczenia, że od kiedy odpuściłam sobie i życie nie traktuje  tak poważnie jak wcześniej to moje problemy zdrowotne i inne rozwiązują się.

7

Odp: klopot z akceptacja jego masturbacji

aneczkaaa seksuolog, terapeuta, tylko terapia tu pomoże- skoro to nerwica to innego wyjścia nie widzę, po kilku wizytach seksuolog będzie wiedział jakie leczenie zastosować- może jakieś delikatne środki uspokajające... ? Nakładka na pewno sama nic nie da.

8

Odp: klopot z akceptacja jego masturbacji

Chodziło mi jedynie o to, czy w ogóle zalecił jakąkolwiek formę terapii, ponieważ to jest absolutna podstawa leczenia zaburzeń nerwicowych. Jeśli zalecił i Twój mąż na nią uczęszcza, to nakładka, choć frustrująca może być rzeczywiście przydatnym suplementem.

9 Ostatnio edytowany przez WildOrchid (2009-05-21 12:20:46)

Odp: klopot z akceptacja jego masturbacji

Nerwica jest chorobą, a kompulsywna masturbacja tylko objawem. To tak samo jakby nałogowo obżerał się fast-foodami. Wszyscy jedzą, ale kiedy jedzenie zaczyna być traktowane nie jako przyjemność, ale jako sposób na ucieczkę wtedy mówimy o problemie.
Doradzałabym wizytę u  innego lekarza psychiatry. Stawianie wiader na podłodze jeszcze nie załatało dziury w dachu.
Nie chodzi tu o faszerowanie lekami (chociaż moe lekarz znajdzie odpowiednie) ale przede wszystkim o nauczenie męża mechanizmów radzenia sobie ze stresem. O walkę z przyczynami nerwicy.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » klopot z akceptacja jego masturbacji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024