Szukam kogos z kim mozna pogadac.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kogos z kim mozna pogadac..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Szukam kogos z kim mozna pogadac..

mieszkam w UK I wbrew pozorom nie mam z kim nawet porozmawiać..JAK CIE POTRZEBUJA TO CIE WIDZA...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam kogos z kim mozna pogadac..

witam bardzo chetnie porozmawiam na kazdy temat i pomoge kiedy trzeba smile równiez szukam osoby z ktora mozna porozmawiac wiec jesli cos to jestem smile

3

Patrycja-ja tez mieszkam w UK i tez mam 31 lat( jeszcze pod koniec roku 32) Chetnie porozmawiam.

W bezsenna noc posylam ci motyla.....

4

Witam dziewczyny I dziekuje za odzew..Jak juz wiecie mam na imie Patrycja..mieszkam od czterech lat w Uk..i nie ukrywam ze samotnosc doskwiera mi tu strasznie..chociaz mam mala pocieche przy sobie(kawaler ma 8 lat:-D) to jednak brak takiej dobrej duszy ktora czasem podtrzyma na duchu:(Marika;-)Lenka:) milo was poznac

5

Cześć dziewczyny, też ostatnio cierpię na brak znajomych, a samotność to straszna tortura... Przeprowadziłam się do większego miasta i tak naprawdę nigdy się w nim nie odnalazłam, niby są znajomi, czasem imprezy, ale gdzieś zawsze pozostają wspomnienia, kórymi nie wiem czemu ciągle żyje...
W każdym bądz razie z chęcią przyłacze się do pogawędki na forum. Dodama jeszcze, że też mieszkałam w UK, dawne dzieje, ale fajnie wspominam przygodę w Anglią.

6

Nikola witam..to tak samo masz jak ja niby znajomi sa..ale tak jak by nie bylo..mieszkam w Uk ale coraz czesciej rozwazam powrot do Pl..i przyjaciol z ktorymi wiaza mnie piekne wspomnienia..a których czuje powoli trace..oni przeżywają razem różne okazje a ja jestem tylko gosciem w wakacje..:(

7 Ostatnio edytowany przez Nicola1983 (2013-02-08 21:44:26)

Samotność jest straszna, tym bardziej w obcym kraju. Niby fajnie mieszkało mi się w UK, ale jednak zawsze czegoś brakowało, teraz niby jest fajnie, ale ciągnie mnie do rodzinnego miasteczka, oczywiście powrót na stałe nie jest możliwy, znalezienie pracy w małych miastach graniczy z cudem, ach polska rzeczywistość...

8

Mam koleżankę która wróciła do PL z Uk i też była zmuszona wyemigrować do większego miasta za praca...wlasnie tego się obawiam z praca kiepsko w mniejszych miastach i trzeba szukać w większych..:/ech czasem jestem wściekła na sama siebie co mnie podkusiło wyjeżdżać zagranice trzeba było siedzieć na tyłku mając prace..a tu to juz też nie jest kraina miodem płynąca :]

9

Masz rację Anglia przestała być już raje dla polaków, ale nie wiem czy w naszym kraju nie jest jeszcze gorzej jak było... Nie żałuj, ze wyjechałaś, jesteś bogatsza o wiele wspomnień, przeżyć, doświadczeń i tego nikt ci nie zabierze, nawet jakby miało Ci tam nie wyjść. Przynajmniej ja z takiego założenia wyszłam, nie ma co żałować. Jeśli masz tam pracę i jakoś dajesz radę z utrzymaniem, to poważnie się zastanów nad powrotem, bo kolorowo u nas nie jest?

10

Mam 15 lat 17 czerwca 2013 r będę miała 16 lat jestem z Zbąszynia jestem z patologicznej rodziny moja mama pije alkohol i opieka społeczna mnie zabrała jestem w rodzinie zastępczej teraz mieszkam w Poznaniu ,jestem chora na dystrofie (zanik mięśni ) choroba genetyczna . Od dzieciństwa jestem samotna ze względu na rodzinę z której pochodzę i ze względu na chorobę bo krzywo chodzę i jestem gruba wszyscy się ze mnie naśmiewają że matka mnie nie kochała i mnie oddała do domu dziecka . W szkole się ze mnie naśmiewają miałam chłopaka ale ze mną zerwał bo poznał lepszą . Próbowałam odebrać sobie życie 3 razy podcinałam sobie żyły byłam u psychologa. Nic nie pomaga mam ciągle doły  odizolowałam się od rówieśników . Nie akceptuje swojej choroby . Chciała bym wyjść czasami z kimś na spacer ale nie lubie jak ktoś mi się przygląda jak chodzę . Miałam 2 koleżanki ale wstydziły się ze mną zadawać bo wszyscy się ze mnie naśmiewają i te koleżanki mówiły że psuje im reputacje. Samotność jest bolesna sad .

11 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-16 21:01:34)

Czesc krzysia_15,z twojej wypowiedzi sadze ze jestes bardzo dojrzala emocjonalnie dziewczynka i fajnie opisalas w skrocie,wspolczuje Ci twojej choroby ale nie jest ona smiertelna wiec nie ma zle,wiem co czujesz bo ja tez pochodze z rodziny alkoholowej,gdzie przemoc psychiczna i fizyczna byla i jest do dzis na porzadku dziennym, bardzo Ci ciezko musi byc w momentach kiedy kolezanki cie wysmiewaja itd, powiem Ci ze to nie byly prawdziwe kolezanki ani przyjaciolki, nie zycze im zle ale to nie ich wina ze tak mowia i sie zachowuja,to wina ich rodzicow ktorych wyrachowanie i brak empati powoduje taka znieczulice,ludzie sie smieja z czegos do momentu dopoki ich cos nie dotyczy.wiec nie smutaj mysle ze znajdziesz mnostwo przyjaciol ,ja mysle po prostu ze rodzice cie nie nauczyli z jakimi ludzmi sie przyjaznic bo trudno zeby matka alkoholiczka wiedziala co dobre i kim sa ludzie z wartosciami,kiedy sama miala problem ze soba. Najwazniejsze jest to ze jestes silna i nie poszlas w jej slady ,

a jak dlugo mieszkasz u rodzicow zastepczych?

12 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-16 21:06:09)

Również się polecam. Warto rozmawiać z ludźmi i mieć umiejętność słuchania. Po to jest to forum by takie babki znalazły porozumienie, przyjaxń, pomoc:)

krzysia_15 to nie wstyd że masz rodziców alkoholików bo to również choroba. Za to jesteś bardzo mądrą dziewczynką. Dobrze że chcesz z kimś o tym porozmawiać. Jesteśmy po  to żeby wymieniać się poglądami, w miarę możliwości. Największą sztuką jest być sobą a Ty jesteś. Nie wstydzisz się pisać o swoich problemach. Takie koleżanki które się wstydzą nie powinny tak się nazywać. Nie jesteś taka bo chcesz ale jesteś bo musisz. Prawdziwi przyjaciele zawsze się znajdą i to w najgorszych momentach życia. Spróbuj iść do psychologa w szkole na pewno ci pomoże i więcej wiary w siebie.

13

Kochana ...
Ja również trafiłam tu z  chęci pogadania z kimś , założyłam
kafejkę w społecznościach co mnie wiele trudu kosztowało i
do której Cię zapraszam  big_smile

Jeśli nie skorzystasz z zaproszenia to chętnie popiszę z Tobą na gg , napisz
tylko e mail  z numerem gg .

Serdecznie pozdrowienia smile

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy,one same przyjdą:*

Mój synek , największe szczęście jakie posiadam smile
I oczywiście kocham Nad Życie :* GG , jeśli potrzebne napisz e-mail smile

14

witaj bardzo mi sie spodobalo zdanie z zycia wziete:jak Cie potrzeba to Ciewidza,jezeli chcesz mozemy popisac bo temat jest mi bardzo bliski

15

Witam, czy ten temat ciale aktualny? Mieszkam w UK  prawie 5lat. Chetnie porozmawiam.
Mieszkam w okolicach Coventry;-)

16

Witam jeżeli chcesz to możemy się poznać mam taki sam problem jak Ty.  Wiec jak coś to pisz pozdrawiam

17

Kropeczek napisał/a:

Witam, czy ten temat ciale aktualny? Mieszkam w UK  prawie 5lat. Chetnie porozmawiam.

Witam. Mieszkam w uk od roku. Chce nie poznam jakaś koleżankę na pogaduszki

18

Kropeczek napisał/a:

Witam. Mieszkam w uk od roku. Chce nie poznam jakaś koleżankę na pogaduszki

19

Odczuwam samotność potrzebuję kogoś do rozmów. Zapraszam na gg 13697819

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kogos z kim mozna pogadac..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018