Co zrobić, żeby choć trochę przytyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Co zrobić, żeby choć trochę przytyć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Co zrobić, żeby choć trochę przytyć?

Witam, mam mały problem, chciałabym przytyć parę kg. Ważę 45 kilo, a mam 165 wzrostu. Chciałabym przytyć choć 5 kilo. Jem sporo i mam skłonność do słodyczy a to nic nie daje. Ciągle ważę te marne 45 kilo. Proszę o radę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co zrobić, żeby choć trochę przytyć?

Może pomyśl o rozbudowaniu trochę tkanki mięśniowej, dieta bogata w białko, odżywki (jest cała masa do wyboru) no i ciężkie regularne treningi smile
Nie jestem do końca pewna ale wydaję mi się, że to lepsze rozwiązanie dla osób nie mogących przytyć niż objadanie się niezdrowym żarciem i próba nabrania tłuszczyku.

Szczęście jest jak motyl: spróbuj je złapać, a odleci. Usiądź w spokoju, a ono spocznie na twoim ramieniu.
Anthony de Mello

3

u mnie można kupic odżywki żeby masa mięśniowa się powiększyła Ale stosując To nie można wypić ani trochę alkoholu a lubie napić się ze znajomymi

4

Pierwsze słyszę, że przy odżywkach białkowych nie można napić się alkoholu big_smile owszem osoby miłujące się w kulturystyce z reguły nie piją, ale wydaje mi się, że jest to czym innym spowodowane smile
Chyba, że pijesz codziennie to wtedy inna sprawa... Ja polecam w tygodniu odżywka, regularne treningi a w weekend nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się zrelaksować. W końcu nie namawiam Cię do profesjonalnej kulturystyki czy coś w tym stylu, tylko wyrzeźbienia sylwetki i nabrania tych upragnionych 5 kg poprzez niewielkie rozbudowanie masy mięśniowej smile

Szczęście jest jak motyl: spróbuj je złapać, a odleci. Usiądź w spokoju, a ono spocznie na twoim ramieniu.
Anthony de Mello

5

codziennie nie tongue bez przesady ;D zdaza się parę razy w miesiącu tongue tylko boję się ze mi te odżywki zaszkodza

6

Nie spróbujesz to się nie przekonasz smile najlepiej iść do specjalnego sklepu z odżywkami i zapytać, powiedzieć co Cię interesuje a oni odbiorą Ci odpowiednią no i solidnie przyłożyć się do ćwiczeń big_smile

Anthony de Mello

7

z tym ćwiczeniem może być trudniej ;D

8

Długo  borykałam się z takim samym problemem. Waga 45 kg przy wzroście 165 cm. Przeszłam różne drogi, poza jedną najważniejszą - ćwiczeniami. Piłam odżywki, jadłam takie specyfiki z apteki po których rzekomo ludzie nabierają co nieco, jadłam dużo i wszystko, jadłam regularnie, kiedyś nawet ktoś mi powiedział, że zupy są tłuczące więc zaczęłam codziennie zupami się zajadać .... i nic.

Nagle stało się, zaczęłam przybierać. Nie wiem skąd, dlaczego może to hormony? zbliżająca się 30? moja waga skoczyła do 60 kg - jak dla mnie za dużo, źle się czułam. I teraz chciałabym cię przestrzec: najważniejsze są ćwiczenia jak zaczynasz tyć bez ćwiczeń twoje ciało przy przyroście wagi o 5-6 kg wygląda okropnie!!! później żeby doprowadzić się do stanu "jako-takiego" jest naprawdę bardzo trudno. Ja zaczęłam walczyć i zaszłam w ciąże więc wysiłek czeka mnie po porodzie:)

Także moja rada brzmi: skieruj swoje drogi na siłownię, dopytaj jakie ćwiczenia, dobierz dietę.

" Miłość jest o posiadaniu, pożądanie o chceniu . Pożądanie jest wyrazem tęsknoty, dlatego wymaga ciągłej nieuchwytności. Nie obchodzi go gdzie już było, lecz zachwyca się tym, dokąd zaraz podąży"

9

ćwiczenia coś dadzą? Nie lubie Za bardzo ćwiczyć choć w szkole mamy mała siłownię. Ale co To 3 godziny tygodniowo. Mój kolega kupił sobie odżywke która miesza z mlekiem.

10

Problem z wagą ma dziewczyna a wy jej odżywki proponujecie? Opamiętajcie się. Moim zdaniem powinnaś pójść do lekarza. Być może masz problem z tarczycą lub inną utajoną przypadłość. Poza tym skontaktuj się z dietetyczką. One nie tylko pomagają schudnąć... Możliwe, że masz tak dobrą przemianę materii, że musisz ciału pomóc ale w sposób świadomy i zdrowy. Sport jak najbardziej ale nie na zabój smile Odżywki bym odradzała brać tak tylko żeby brać.

Patrz sercem - najważniejsze jest dla oczu niewidoczne.

11

Hmmm może masz rację.

moja psiapsiola miala ten sam problem... Tez wazyla 45 kilo, tylko ze ona ma wzrost 174cm.
Badala sie na tasiemca i inne pasozyty. Nic. Zdrowa. Anemii tez nie miala, bo badania robila. Jadla jak chlop i nie mogla przytyc ani grama. Do tego miala  problem z zalatwianiem.
Co jej pomoglo?
Zmienila faceta (ktory ja strasznie stresowal)
I przytyla!
Nie ma stresu i wazy teraz 55 kg.

Moze to jest problem tez u Ciebie - tzn stres?

Jeśli kobieta kocha mężczyznę, odda mu się nawet przez szczelinę w drzwiach.

13

To ja bym musiała mieć stres przez ponad rok bo Ta waga mi się już ponad rok lub więcej utrzymuje. Fakt że mam kłopoty Ale wątpie żeby przez nie

14

zawcia18 napisał/a:

ćwiczenia coś dadzą? Nie lubie Za bardzo ćwiczyć

Albo zaczniesz ćwiczyć albo nic z tego nie będzie. Do ćwiczenia wystarczy kawałek podłogi i 20 minut czasu.

15

też prawda smile

16

caro0119 napisał/a:

Problem z wagą ma dziewczyna a wy jej odżywki proponujecie? Opamiętajcie się. Moim zdaniem powinnaś pójść do lekarza. Być może masz problem z tarczycą lub inną utajoną przypadłość. Poza tym skontaktuj się z dietetyczką. One nie tylko pomagają schudnąć... Możliwe, że masz tak dobrą przemianę materii, że musisz ciału pomóc ale w sposób świadomy i zdrowy. Sport jak najbardziej ale nie na zabój smile Odżywki bym odradzała brać tak tylko żeby brać.

Co mamy proponować w takiej sytuacji? Skoro nie może przytyć od samego jedzenia, to dobrym rozwiązaniem są odżywki i siłownia, żeby się trochę "rozbudować". Co do zdrowia i badań wyszłam z założenia, że dziewczyna jest zdrowa skoro tylko dobra przemiana materii jest problemem. Choroby które wymieniłaś poza chudnięciem dają też inne objawy, gdyby je miała z pewnością sama poszłaby do lekarza a nie pytała na forum jak przytyć...

Anthony de Mello

17

zawcia18 napisał/a:

Chciałabym przytyć choć 5 kilo. Jem sporo i mam skłonność do słodyczy a to nic nie daje.

Sam fakt, że dużo jesz, wcale nie musi oznaczać że od razu możesz przytyć.
Są tacy którzy za młodu sporo jedzą, ale dopiero po jakimś czasie (choćby nawet po latach) zaczynają przybierać na wadze.

18

Witam was dziewczyny powiem wam tak mam ten sam problem również próbuje przytyć mam 24 lata ważę 46 kg i mam 161 wzrostu. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to jest prawda chodziłam na siłownie regularnie przez 2 miesiące i przytyłam 5 kg...cieszyłam się bo to na prawdę działało mimo że nie spożywałam żadnych odżywek piłam dużo wody jadałam regularnie no i siłownia ale kiedy przestałam chodzić na siłownie waga spadała z powrotem do 46kg tak więc teraz spróbuję z odżywkami i wracam do ćwiczeń...Pozdrawiam!!!

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Co zrobić, żeby choć trochę przytyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021