Wyjazd relaksacyjny na weekend ze znajomymi. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wyjazd relaksacyjny na weekend ze znajomymi.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Wyjazd relaksacyjny na weekend ze znajomymi.

Witam. Gdzie można wyskoczyć na weekend ze znajomymi? Wykluczamy góry, morze i duże miasta. Zależy nam na odrobinie lenistwa i szaleństwa. Chcieliśmy też aby było tanio. Proszę o szybką podpowiedź.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyjazd relaksacyjny na weekend ze znajomymi.

A z jakiej części naszego kraju jesteś?
Czy odległość jest bez znaczenia?

3

Jeśli z lubelskiego to polecam Kazimierz Dolny

Reklama

4

Kazimierz dolny ogólnie bardzo klimatyczne miejsce, szczególnie jeśli chodzi o weekendowy wyjazd. Poza tym może być też Zamość.

5

A ja polecam Hotel Czarny Potok, gdzie można się zrelaksować i dobrze zjeść. Piękne wnętrza i mnóstwo atrakcji na terenie kompleksu. Polecam http://hotelczarnypotok.pl/. Dziewczyny.. nigdzie nie jadłam tak zrobionej dyni!

Reklama

6

Co tam dynia. Atrakcje przyrodnicze muszą być. Z wielkoposki co podpowiecie? Wiem wiosny nie widać ale ja już muszę wyjechać bo inaczej się uduszę.

7

nestia napisał/a:

Co tam dynia. Atrakcje przyrodnicze muszą być. Z wielkoposki co podpowiecie? Wiem wiosny nie widać ale ja już muszę wyjechać bo inaczej się uduszę.

teraz to już po lecie, a tez by się przydało spędzić gdzieś weekend w przytulnym i ciepłym miejscu, coś polecacie? Aquaparki się szybko nudzą.

Spraw­dzianem wycho­wania ko­biety i mężczyz­ny jest to, w ja­ki sposób się kłócą.

8 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-11-13 14:59:54)

Ja szczerze polecam jakąś głuszę. Można się wyluzować, odpocząć i dobrze się bawić. Ja jestem zwolennikiem spa (spam). Może nie jest jakoś wybitnie tanio, ale można porządnie wypocząć. Dla mnie osobiście dwa dni w spa znaczą więcej niż dwa tygodnie innego rodzaju wypoczynku. Warto to przemyśleć. Lepiej wyjechać na krócej, ale wypoczywać bardziej? intensywnie big_smile Lekki oksymoron mi się stworzył big_smile.

9

Odnośnie szaleństwa to polecam freeflycenter w Lesznie. Jest to tunel powietrzny, gdzie można zasymulować skok ze spadochronem i polatać sobie w budynku. Bardzo fajne miejsce, super zabawa i niezapomniane atrakcje. Naprawdę warto

10

ja byłam ze znajomymi pod Płockiem, w Budach Lucieńskich. Cisza, spokój jezioro, kajaki, rowerki wodne, rowery, ognisko, grill i chwila oddechu. smile Kazimierz Dolny, jak ktoś proponował, nie jest miastem na odpoczynek, szczególnie w weekend. Milion turystów i te okropne cyganki! hmm

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wyjazd relaksacyjny na weekend ze znajomymi.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018