Szukam miłości-samotna, nieśmiała, niska samooocena - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam miłości-samotna, nieśmiała, niska samooocena

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Szukam miłości-samotna, nieśmiała, niska samooocena

Witajcie ...
Szukam miłości, bliskiej osoby, której mogłabym zaufać, powierzyć swoje tajemnice. Chciałabym komuś zaufać... Czy wy też macie podobny problem- samotność, nieśmiałość, niska samoocena?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam miłości-samotna, nieśmiała, niska samooocena

Witaj! smile Doskonale wiem, co czujesz, bo podobnie jak Ty jestem sama. Sama, ale nie samotna. Przez długi czas również uważałam, że nikt się mną nie interesuje, że nie mam przyjaciół, ale ja po prostu nie zauważałam i nie doceniałam tego, co mam. Teraz mimo tego, że nie jestem w związku już prawie od roku to czuję się szczęśliwa, choć faktem jest, że czasem najnormalniej w śiwecie brakuje mi silnego męskiego ramienia, pocieszenia w trudnych chwilach, ale widocznie tak musi być. Nie tracę wiary w to, że wreszcie spotkam tego jedynego, wymarzonego mężczyznę. A powiedz mi coś więcej o sobie... Czym się zajmujesz? wink Wychodzisz gdzieś od czasu do czasu np. na piwo ze znajomymi? wink

"Przede wszystkim jesteś człowiekiem stworzonym po to, by żyć, śmiać się, by kochać, by być dobrym. Tak na prawdę na tym świecie liczy się tylko to"

3

Odp: Szukam miłości-samotna, nieśmiała, niska samooocena

tak mam podobnie.. no jestem niesmiala i niska samoocena napewno niestety,ale walcze z tym,nikiedy mi sie udaje, ale potem i tak zas sie zaniza i tak w kółko, cuz.. hmm

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam miłości-samotna, nieśmiała, niska samooocena

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018