miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1 Ostatnio edytowany przez Carolina W (2013-01-07 21:32:15)

Temat: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Cześć , mam 18lat i jeśli chodzi o związku/konkakty z płcią przeciwną to zawsze miałam dobre , lecz od tego czwartku to się zmieniło, wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? lub , że faceta, którego się widzi pierwszy raz czy dwa w życiu nie da się wymazać z pamięci ? otóż ja chyba zaczęłam w to wierzyć, gdyż chyba się zauroczyłam/zakochałam w facecie baardzo nieśmiałym chyba starszym odemnie o 2-3 lata na oko coś, w stylu facet pierwszy podejmuje krok zwykle a tu jest inaczej facet-śmiałość w stylu kobiety, którego widziałam pierwszy raz w życiu , pierwszy raz nie zwracałam na Niego uwagi stałam na przystanku autobusowym i się długo kręciłam wokół niego słuchałam muzy na full w słuchawkach aż ustałam bo to chyba ze 20min przed autobusem i czekałam a duuużo osób tam było , i zauważyłam , że patrzy mi prosto w oczy nie że ogółem na Mnie i wgl tylko prosto w oczy a to troche jednak krepuje ale jakos mi sie podobało , później czekał aż wsiąde i usiadł zaraz za Mną czułam jego wzrok bo gdy się odwróciłam odwracał wgl wzrok jak wystraszonyy , spotkałam kolege zagadałam się z Nim później wstałam i wysiadłam na swoim przystanku On szedł za Mną później ja przyspieszyłam a jego już nie było.. wiem spieprzyłam na początku (to było w czwartek) udawałam niedostępną :( , miał taką fajną bluze bordową i płaszcz czarny w czw odtąd go poznaje ogółem , i w pt było to samo identycznie , całą sobote i niedziele o Nim myślałam , w stylu co by było gdyby .... , aż wreście dzisiaj czekałam na przystankuu czekając na Niego , przyszedł... znowu w tej samej bluzie od czw i znowu w kapturze chyba , żebym go pamiętała , znowu patrzył mi prosto w oczy ale dzisiaj zwracałam uwagę na Niego , całą drogę mu się przypatrywałam, ale on robił taką olewke jak ja ... nie wiem czy to taka zagrywka w stylu zebym zobaczyla jak to jest miec olewke na ta osobe ktora mi sie podoba i wgl ale wkurzało mnie too.. nwm czy przestałam mu sie podobac czy to ta zagrywka . , a dzisiaj chcialam wysiadłam , na swoim przystanku myślałam , że wysiądzie nie wysiadł .. poszłam dalej sie przejść wysiadł na następnym dziwne...wiem, jestem głupia bo uwierzyłam w swoim przypadku w milosc od pierwszego wejrzenia .. ale to chyba jest to bo On wydaje sie inny taki cichy nie lansuje sie bogactwem i wgl nie zalezy mu chyba na urodzie bardziej na wnetrzu cos w tym stylu choc nie przeginajmy .. :) prosze niech sie wypowie facet czy dojrzała kobieta wiem , że to dziecinnie głupie ale ja mam problem bo gdy go nie widze łapie doła nigdy tak nie było a jak go widze jestem usmiechnieta ... :(((((((((( heeeelppppp

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Hej Carolina,

Po pierwsze: "wydaje sie inny taki cichy nie lansuje sie bogactwem" -a skąd wiesz, że jest bogaty?
Po drugie: Ja bym pomyślała raczej, ze to jakiś świr, zboczeniec lub, że rozmazał mi się tusz itp., gdyby POLAK mi się tak przypatrywał. Przecież gdyby realnie był Tobą zainteresowany, to by zagadał.

3

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Powiedz mu "Cześć!" następnym razem. Nawet nie musisz się uśmiechać.

4

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Dziecko, a marzeniu na jawie slyszalas?

Nie znasz faceta. Projektujesz na niego swoje fantazje. Z duzym prawdopodobienstwem on tylko na Ciebie patrzyl bo sie gapilas, a mu bylo dziwnie.

Nie, milosc od pierwszego wejrzenia nie istnieje. Istnieje za to sila wyobrazni, ktora radze Ci trzymac na wodzy.

5

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Nie jestem pewna z tą miłością od pierwszego wejrzenia, raczej w to nie wierzę.
Z tym, że jak pierwszy raz zobaczyłam mojego byłego, myślałam o nim bez przerwy przez dwa miesiące kiedy znów go zobaczyłam. A wtedy zostaliśmy parą na dwa lata.

6

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Jak go spotkasz znowu to powiedz "Cześć"... Możesz zagadać coś jeszcze jeśli Ci odwagi wystarczy. W miłość od pierwszego wejrzenia nie wierzę... To zauroczenie chwilowe, wpływ hormonów... Najlepiej się przekonać że to zwyczajny chłopak, dlatego radzę zagadać smile I nie ulegaj tak urokom płci przeciwnej pod wpływem impulsu bo kiedyś może się to źle skończyć dla Ciebie smile

7 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-01-08 20:22:09)

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

nie jest zboczeńcem , nie gapi sie na na nikogo jest studentem , wiem gdzie mieszka nawet w jakich okolicach mam impuls bo faceci typu ' mają inny wzrok , przerabialam pare razy to cholerstwo i oni są wulgaryzmy natrętni  i okej , wiem , że mam 'fantazyjną' wyobraźnię ale jak go znowu spotkam to powiem mu 'cześć' :)) zobaczymy , narazie bardzo dziękuję niby to internet ale kolejne wsparcie oprócz najlepszych przyjaciółek choć cenię uwagi osób starszych bardzo naprawdę jeszcze raz dzięki :)

8

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

a co do pierwszej odpowiedzi , to widać skromność u zwykłych facetów a bogactwo u lansów wożących dupe po mieście i szukających młodych dziwek na jedną noc . i sorry za to słownictwo ale po prostu inaczej się tego nie da opisać smile , ale dzięki za odpowiedź smile

9

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)
Carolina W napisał/a:

a co do pierwszej odpowiedzi , to widać skromność u zwykłych facetów a bogactwo u lansów wożących dupe po mieście i szukających młodych dziwek na jedną noc . i sorry za to słownictwo ale po prostu inaczej się tego nie da opisać smile , ale dzięki za odpowiedź smile

1. Carolina, gdy chcesz coś dodać do swojej wypowiedzi, skorzystaj w funkcji Edytuj- nie pisz posta pod postem bo Moderacja zwróci Ci uwagę smile

A wracając do tematu.......
A czy faceci dzielą się tylko na dwie grupy; skromnisiów i lansów?

10

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Carolina W, po uwadze Catwoman pozostaje mi tylko przypomnieć Ci, iż na naszym forum nie używamy słów powszechnie uznanych za wulgarne. Proszę, dostosuj się do zasad regulaminu, nie zaś przepraszaj, że go łamiesz.

Z góry dziękuję.

11

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

chodzi o to , że nie okazuje tego ze jest bogaty choć nwm czy jest , jest strasznie skromny , dzisiaj go widziałam szedł pół drogi za mną ale nawet nie zagadał -.- , znaczy mamy tą samą drogę do domu jak wyjdziemy z autobusu nwm może się wstydzi ale ja się go nie boje smile i mi tak głupio coś do niego powiedzieć bo to zwykle facet pierwszy zagaduje sad

12

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Carolina, bogaty facet nie jeździ komunikacją miejską- primo big_smile

Serio? W dzisiejszych czasach facet jeszcze pierwszy zagaduje?;)

13

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

<Catwoman> nie czytasz ze zrozumieniem.. chodziło Mi , że nie jest bogaty bo widać po nim ale mi o to nie chodzi , w prawdziwej miłości nie chodzi o kase o wygląd tylko o wnętrze , charakter i zachowanie o to mi non stop chodzi , facet zakochany nie patrzy jak jestes ubrana tyko na twarz jesli rzeczewiscie jest zakochany , jejuuuuu ;/

14

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?- pytał 100 lat temu poeta, nie wiedział jak ty, ale wtedy nie było internetu, ani tego forum...

15

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)
Carolina W napisał/a:

wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? lub , że faceta, którego się widzi pierwszy raz czy dwa w życiu nie da się wymazać z pamięci ?

Nie. Nie można kochać kogoś kogo się w ogóle nie zna.
Milość to jest wtedy kiedy jest gotowa poświęcić własne dobro dla drugiej osoby,kiedy chcesz być z drugą osobą cokolwiek by jej się nie stało - np straciła czucie od pasa w dół a Ty musiałabyś zmieniać mu pampersy. Jesteś gotowa to dla niego zrobić?

Carolina W napisał/a:

przyszedł... znowu w tej samej bluzie od czw i znowu w kapturze chyba , żebym go pamiętała

Nie przesadzasz trochę z tym interpretowaniem jego zachowań?

Carolina W napisał/a:

nwm czy przestałam mu sie podobac czy to ta zagrywka

A wiesz że w ogóle mu się podobałaś?

Carolina W napisał/a:

ale to chyba jest to bo On wydaje sie inny taki cichy nie lansuje sie bogactwem i wgl nie zalezy mu chyba na urodzie bardziej na wnetrzu cos w tym stylu choc nie przeginajmy

Że powtórzę za Catwoman - skąd wiesz że jest bogaty? Widziałaś wyciąg z jego konta czy co?

Reasumując - strasznie dużo życzeniowej interpretacji faktów.
Następnym razem po prostu powiedz częśc albo zapytaj o godzinę.

16

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Toś Brzydulla wyjechała z tymi pampersami big_smile:D I romantyczny czar prysnał tongue

Ja tam czekam na dalszą opowieść - co będzie po zagadaniu wink Zaciekawiłam się wink

17

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Proza zycia paulina. Widziałam w szpitalach ludzi dbających o siebie nawzajem w takich i podobnych okolicznościach -i to własnie jest miłośc a nie że wymieniam ją/go na nowszy model jak się pierwsze zmarchy czy łysina pojawia.

18

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Moj chlopak byl identyczny na poczatku. Mial niska samoocene, byl zamkniety w sobie, pozniej staral sie ta samoocene obnizyc mi i teraz gdy sie zmienil po 5 latach, zaczal flirtowac z kim popadnie. Musisz go poznac. Po zachowaniu niemniej jednak wnioskuje, ze wpadlas mu w oko. Jesli chcesz zwrocic na siebie jego uwage-zawalcz o niego. jesli jest cichy to maloprawdodpodbne ze zrobi pierwszy krok. Moj chlopa robil to samo na samym poczatku, staral sie udawac ze mu  nie zalezy...

19 Ostatnio edytowany przez Carolina W (2013-01-12 17:10:05)

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)
21latka napisał/a:

Moj chlopak byl identyczny na poczatku. Mial niska samoocene, byl zamkniety w sobie, pozniej staral sie ta samoocene obnizyc mi i teraz gdy sie zmienil po 5 latach, zaczal flirtowac z kim popadnie. Musisz go poznac. Po zachowaniu niemniej jednak wnioskuje, ze wpadlas mu w oko. Jesli chcesz zwrocic na siebie jego uwage-zawalcz o niego. jesli jest cichy to maloprawdodpodbne ze zrobi pierwszy krok. Moj chlopa robil to samo na samym poczatku, staral sie udawac ze mu  nie zalezy...

,


dzięki choć jedna prawdziwa odpowiedź i dla wszystkich tutaj obecnych tych którzy negatywnie to komentowali tak zapoznaliśmy się , jest inny niż ci wszyscy , właśnie ma niską samoocene ale to tak jest przeciwieństwa się przyciągają np. moja koleżanka, która była zawsze ogarnięta zakochała się w fajtłapie.
i jak na razie od środy się kolegujemy, poznajemy nawzajem, nie byłam u niego jeszcze w domu i niechce, chce mu dac miesiac na zapoznanie sie od kazdej strony i wszyscy ci ktorzy to negatywnie komentowali po prostu zazdroszcza komus szczescia bo tak tego nazwac nie mozna, ale dziekuje tutaj wszystkim za komentarz a najbardziej tobie 21 latka smile

20

Odp: miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)
Carolina W napisał/a:

i wszyscy ci ktorzy to negatywnie komentowali po prostu zazdroszcza komus szczescia bo tak tego nazwac nie mozna

Taaak, wszyscy Ci zazdroszczą, ja to chyba najbardziej. big_smile
Wybacz, ale jesteś infantylna. Po czyimś wyglądzie potrafisz wywnioskować jaka jest jego sytuacja materialna i jaki ma charakter. Idąc Twoim tokiem myślenia, połowa miasta jest we mnie zakochana. Przyglądają mi się, uśmiechają się, ba, niektórzy nawet za mną chodzą, bo dziwnym trafem mieszkają w tej samej dzielnicy co ja! smile Na moim przykładzie-jeżeli wypatrzę w otoczeniu osobę, która mi się bez przerwy, nachalnie  przygląda, robię to samo i patrzę na nią tak długo, aż nie odwróci wzroku. To chyba miłość, no bo co innego. wink
"Znasz" go dopiero kilka dni i już jesteś pewna, że jest inny niż wszyscy...
Niemniej jednak, życzę powodzenia. wink

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » miłość czy tylko zauroczenie? nie chcesz pomóc? nie czytaj ,proste :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024