glodowka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: glodowka

dziewczeta co myslicie o glodowce?ja juz probowalam schudnac na wszystkie sposoby.podkreslam ze jestem bulimiczka.przez leki psychotropowe przytylam w 2 miesiace ponad 10kg.jakie jest wasze zdanie na temat glodowki?czy ktoras z was tego probowala?jestem sklonna nic nie jesc od teraz przez ok tydzien czasu.moja waga jest nietypowa jak na bulimiczke,przy wzroscie 160 waze 70kg.potrafie miec takie ataki obzarstwa ze szok

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: glodowka

głodówka powoduje głównie pozbycie się wody, mięśni a odrobiny tłuszczu. Później organizm się przyzwyczaja, że to "wojna". Jak tylko dostanie pożywienie to odłoży je w postaci tłuszczu, bo uzna że na "ciężkie czasy musi coś być". Głodówka to droga donikąd. Poza tym od tego zaczyna się bulimia - od głodówki, a później niepohamowanego obżarstwa. Jedz 5 małych posiłków dziennie i włącz ruch min. 3 razy w tygodniu. Schudniesz, a to nie będzie takim szokiem dla organizmu jaki próbujesz sobie zafudować. Buziaki

3

zaczelam dzisiaj diete kapusciana.ktos stosowal?jestem ciekawa czy cos z tego wyjdzie bo nie wiem czy wytrzymam

4

hej moi drodzy!pisze zeby sie pochwalic.dzis moj czwarty dzien diety kapuscianej i schudlam......4kg!!!wiem ze to w wiekszosci woda ze mnie zeszla ale i tak jestem z siebie dumna ze sie nie zlamalam.ta dieta jest dla mnie sposobem na oczyszczenie sie i wstepem do diety kopenhaskiej.mam nadzieje ze mi sie uda.jeszcze nigdy nie wytrzymalam na zadnej diecie nawet jednego dnia.teraz jestem przekonana ze mi sie uda.

5

klementynka22 gratulacje !!! 4 kg to całkiem sporo, a ćwiczenia jakieś włączyłaś?

Cel bez planu jest tylko marzeniem

6

nie wiem czy te pare podskokow na skakance mozna nazwac cwiczeniem ale za to brzuszki robie.dzisiaj normalnie nic mi sie nie chce,to chyba organizm sie broni.szczerze mowiac to ostatnio sie strasznie napychalam czym popadnie.napisze na koniec diety ile mi ubylo kilogramow.mam nadzieje ze jeszcze 2 schudne

7

Głodówka jest dobra na pohamowanie apetytu, ale jeśli po jej zakończeniu zaczniesz jeść jak dawniej, to nic Ci to nie da...
Robiłam sobie głodówki i oczyszczanie na warzywach, gdy miałam częste napady głodu. Wtedy pomagało. Teraz nie mam już z tym problemu i dlatego też już nie stosuję tego typu metod.
Najważniejsze to odpowiedzieć sobie na pytanie w jakim celu chcesz głodować. Bo jeśli tylko dla utraty kilku kilogramów, to raczej marny pomysł.

Pozdrawiam!

8

Ja ostatnio usłyszałam od lekarza, że jak nie jadam kolacji to organizm pobiera to, co mu potrzebne (o ile dobrze zrozumiałam) z kości. Trochę mnie to przeraziło, bo byłam już kilkakrotnie połamana. Zastanawiam się czy to prawda? Jeśli to prawda to, co dopiero po całym dniu głodówki.
Sama głodówki stosowałam w liceum (jedna na miesiąc) w celu oczyszczenia organizmu. Na drugi dzień jadłam za dwóch, a więc nie jestem pewna czy jest to dobra metoda na zgubienie zbędnych kilogramów. Na mnie działa odstawienie słodyczy, nie używanie soli oraz ćwiczenia.

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

9 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-09-25 18:17:05)

Z tym pobieraniem substancji z kości, to nie do końca wierzę. Bardziej z mięśni chyba. Co do samej głodówki na schudnięcie, to czytałam ostatnio na spam, że to bardzo zły pomysł. Ludzie rozregulowują sobie wówczas metabolizm i ogólnie robią spore spustoszenie w swoim organizmie. Najważniejsze to się rozsądnie odżywiać.

Zabierz mnie daleko, daleko stąd...

10

Kości może osłabiać. To niestety nie jest mit.

11

Piszesz, że jesteś bulimiczką i bierzesz leki. To znaczy, że jesteś pod opieką psychiatry... Mimo wszystko bardzo chcesz się odchudzać...?
A nie myślałaś o jakieś zbilansowanej diecie na stałe - dużo zdrowych owoców i warzyw, węglowodany złożone, zero słodyczy itp. zamiast takich drastycznych diet i wtedy schudniesz powoli i utrzymasz tę wagę przede wszystkim. A te głodówki i wszystkie diety sprawiają, że potem człowiek wraca do obżerania się.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018