Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 ]

1 Ostatnio edytowany przez Ksantypa (2013-01-04 14:36:38)

Temat: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Lejdis,
Tak, ja też mam problemy z samozaparciem i dotrzymywaniem noworocznych obietnic wydaje mi się, można pomóc sobie ciekawą aplikacją - 90 dni do EKO. Nie bójcie się, nie jest przeznaczona dla eko-psycholi - to wyjście, dla każdego, kto chce poprawić swój styl żywienia (i może zrucić kilka kilogramów?)
Fajne, jest to, że można łączyć się przez Fejsa. Aplikacja wysyła nam zadania - bardzo proste, codzienne, tygodniowe i miesięczne, które uzdrowią nas jadłospis i wyprostują przyzwyczajenia.
W 90 DNI do EKO to 90-dniowy diet coaching, który trenuje w rozwijaniu świadomości, wiedzy i umiejętności z zakresu zdrowego stylu życia, zwłaszcza (choć nie tylko) sposobu odżywiania. Program kładzie nacisk również na aktywność fizyczną i zasady zrównoważonego rozwoju, które przyczyniają się do budowania lepszego życia wokół nas.  Dlaczego 90 dni? Tyle wystarczy, żeby dokonać realnych zmian w swoim organizmie. Mamy w sobie  ok. 5 litrów krwi. Krwinka czerwona żyje ok. 120 dni, ale już po 90 zauważamy symptomy odnowy krwi i zmiany jej jakości. W miarę jak stare komórki w krwiobiegu są zastępowane komórkami powstałymi z nowego materiału, nasze samopoczucie stopniowo się poprawia.   

Warto na to looknąc, http://www.90dnidoeko.pl/na_start metody małych kroków są najlepsze

Nie mamy niczego do stracenia - postaram się dzielić moimi sukcesami na bieżąco smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Ja również się dołączam- z tym że to rusza dopiero 15 stycznia,taK?

3

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Tak, ale rejestrować się można już teraz. A od 15 trening smile

4 Ostatnio edytowany przez Agajaga (2013-01-05 04:27:20)

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Jestem już i czekam z niecierpliwością. Jestem bardzo ciekawa co to za program. Póki co zacznę pierwsza i pochwalę się swoją wagą:) Wzrost 161 waga 70kg.Masakra. Nawyki żywieniowe pozostawiają wiele do życzenia. Mam nadzieję,że wątek przetrwa. Liczę na zdrową rywalizację i silną motywację. Jestem gotowa do poświęceń ale muszę dostać kopa:):):) Trzymam kciuki. Cieszę się na nowe znajomości:)

5

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

To super, oby nas jak najwięcej;)ja już zarejestrowana;)
moja waga 64kg, wzrost 169cm..
Pora wkońcu coś zmienić;) z Nowym Rokiem musi się udać;)

6

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Dzisiaj jakiś koszmar jedzeniowy. Ciasteczkowy potwór wyszedł z szafy i straszy cały dzień. Masakra!!! Sniadanie super zdrowe, około południa wirus zaatakował mój mózg i zupełnie nie wiem jak to się stało ale po chwili wylizywalam paluchy po tłustym obiedzie. Ja się załamie kiedyś. Co za cholerna glowa do której nic nie dociera.

7

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

ja oczywiście też się już zarejestrowałam, jakiś czas temu smile No to czekamy do 15go... tongue

8

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
Agajaga napisał/a:

Dzisiaj jakiś koszmar jedzeniowy. Ciasteczkowy potwór wyszedł z szafy i straszy cały dzień. Masakra!!! Sniadanie super zdrowe, około południa wirus zaatakował mój mózg i zupełnie nie wiem jak to się stało ale po chwili wylizywalam paluchy po tłustym obiedzie. Ja się załamie kiedyś. Co za cholerna glowa do której nic nie dociera.

Znam to, byłam tam ;/ ja absolutnie nie potrafię opanować nagłych napadów głodu - wtedy moje obżarstwo nie zna granic. Jestem w stanie zjeść całe Chiny z wszystkimi Chińczykami. Dopóki mam lodówkę singielki = nie mam czego jeść, jest ok. Ale wystarczy, że np. wyjadę do rodziców i idę się tango. Może przez tę "głodówkę" mój organizm rzuca się na wszystko?
chciałabym pozbyć się tego problemu, bo w nim mogą twić moje dietetyczne niepowodzenia...

9

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

ps. wyczytałam coś takiego w Magazynie E-Stilo o tym programie:

"W 90 DNI do EKO to 90-dniowy diet coaching, który trenuje w rozwijaniu świadomości, wiedzy i umiejętności z zakresu zdrowego stylu życia, zwłaszcza (choć nie tylko) sposobu odżywiania. Program kładzie nacisk również na aktywność fizyczną i zasady zrównoważonego rozwoju, które przyczyniają się do budowania lepszego życia wokół nas."

Diet Coaching - uwielbiam te angielskie nazwy na wszystko wink

10 Ostatnio edytowany przez Agajaga (2013-01-07 16:14:17)

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
Ksantypa napisał/a:

ps. wyczytałam coś takiego w Magazynie E-Stilo o tym programie:

"W 90 DNI do EKO to 90-dniowy diet coaching, który trenuje w rozwijaniu świadomości, wiedzy i umiejętności z zakresu zdrowego stylu życia, zwłaszcza (choć nie tylko) sposobu odżywiania. Program kładzie nacisk również na aktywność fizyczną i zasady zrównoważonego rozwoju, które przyczyniają się do budowania lepszego życia wokół nas."

Diet Coaching - uwielbiam te angielskie nazwy na wszystko wink

Z tą aktywnością może być różnie hi hi hi. Nie mówię jednak NIE. Napisz coś więcej o sobie...

11 Ostatnio edytowany przez ciekawaświata (2013-01-09 13:52:15)

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Ok, taka rywalizacja i te punkty będą chyba dla mnie dobrą motywacją! smile

Generalnie staram się odżywiać w miarę zdrowo, ale czasami te starania spełzają na niczym, bo przecież - 1 kostka czekolady niczemu nie zaszkodzi, hamburger raz na jakiś czas też nie, jak raz zjem o 22 to też przecież nic tragicznego... No coż, okazało się, że jednak byłam w błędzie - zmiana miejsca (przeprowadziłam się w październiku do innego kraju), początek tabletek antykoncepcyjnych i folgowanie sobie, sprawiły, że przy 169 cm ważę 73 kg.

Podejmuję więc wyzwanie i mam nadzieję, że po tych 30 dniach troszkę mnie ubędzie smile

12 Ostatnio edytowany przez Agajaga (2013-01-09 12:31:53)

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
ciekawaświata napisał/a:

Ok, taka rywalizacja i te punkty będą chyba dla mnie dobrą motywacją! smile

Generalnie staram się odżywiać w miarę zdrowo, ale czasami te starania spełzają na niczym, bo przecież - 1 kostka czekolady niczemu nie zaszkodzi, hamburger raz na jakiś czas też nie, jak raz zjem o 22 to też przecież nic tragicznego... No coż, okazało się, że jednak byłam w błędzie - zmiana miejsca (przeprowadziłam się w październiku do innego kraju), początek tabletek antykoncepcyjnych i folgowanie sobie, sprawiły, że przy 169 cm ważę 73 kg.

Podejmuję więc wyzwanie i mam nadzieję, że po tych 30 dniach troszkę mnie ubędzie smile

Witamy na pokladzie:):) Pomyśl co będzie po 90 dniach. Toż to będzie SZOK:):):)

13

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Tez sie juz zarejestrowalam, ale szczerze mowiac podchodze do tego programu baaardzo sceptycznie. Zobaczymy, czy i czym mnie zaskocza wink 6days left!

14

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
loveaellie napisał/a:

Tez sie juz zarejestrowalam, ale szczerze mowiac podchodze do tego programu baaardzo sceptycznie. Zobaczymy, czy i czym mnie zaskocza wink 6days left!

Racja, tym bardziej, że różne diety nie przynoszą oczekiwany rezultatów. Ten program jednak wydaje mi się wiarygodny, bo nie obiecuje złotych gór - jestem w stanie uwierzyć, ze wytrwam w racjonalnej i zoptymalizowanej diecie. jeszcze 6 dni to wielkiego otwarcia.

PS. robiłyście ten test? jest hmm... "interesujący" tongue

15

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
Ksantypa napisał/a:
loveaellie napisał/a:

Tez sie juz zarejestrowalam, ale szczerze mowiac podchodze do tego programu baaardzo sceptycznie. Zobaczymy, czy i czym mnie zaskocza wink 6days left!

Racja, tym bardziej, że różne diety nie przynoszą oczekiwany rezultatów. Ten program jednak wydaje mi się wiarygodny, bo nie obiecuje złotych gór - jestem w stanie uwierzyć, ze wytrwam w racjonalnej i zoptymalizowanej diecie. jeszcze 6 dni to wielkiego otwarcia.

PS. robiłyście ten test? jest hmm... "interesujący" tongue

Ja zrobiłam test...niektóre pytania ciekawe

16

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Tak, choć bardzo zaskakujące big_smile jeszcze nie zaczął się program, a już zaczęła się zabawa tongue

17

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Robilam test, ciekawam co on ma przyniesc tongue

A jestem sceptyczna nie dlatego, ze mysle, ze to nie zadziala, tylko jestem ciekawa, czy zaskocza mnie czyms, czego jeszcze nie wiem. Odzywiam sie dosc zdrowo, uprawiam sporty.. wiec wiele juz w swoim zyciu i jadlospisie zmienic nie moge tongue

18

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
loveaellie napisał/a:

Robilam test, ciekawam co on ma przyniesc tongue

A jestem sceptyczna nie dlatego, ze mysle, ze to nie zadziala, tylko jestem ciekawa, czy zaskocza mnie czyms, czego jeszcze nie wiem. Odzywiam sie dosc zdrowo, uprawiam sporty.. wiec wiele juz w swoim zyciu i jadlospisie zmienic nie moge tongue

Oj tam oj tam...nawet jak dużo nie musisz zmieniac to zostań z nami będziesz nas wspierać. Ja muszę zmienić bardzo dużo. Jestem na zdrowej diecie od tygodnia i przygotowuję się psychicznie na ten program. Też jestem ciekawa czym i czy mnie zaskoczą:):):)

19

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Mam nadzieję, że nie będą zaskakiwać za bardzo - wszystko w ramach racjonalnego stylu życia, który nie jest katorgą! jeszcze 2 dni big_smile

20

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Ok, czas na prasę. Piszą o tym programie wiarygodne źródła, więc zaczyna brzmieć coraz bardziej obiecująco smile
magazym e-stilo: http://www.estilopress.com/news/Poszukiwany-EKObohater/
RMF FM: http://www.rmf24.pl/fakty/news-zrealizuj-postanowienia-noworoczne-w-90-dni-poszukiwany-ekob,nId,766361

21

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

już JUTRO godzina D (dieta tongue) jak nastroje? mnie już pomału zżera ciekawość, co też tam będzie smile

22

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
Ksantypa napisał/a:

już JUTRO godzina D (dieta tongue) jak nastroje? mnie już pomału zżera ciekawość, co też tam będzie smile

Jestem zwarta i gotowa:)::)

23

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
Ksantypa napisał/a:

Mam nadzieję, że nie będą zaskakiwać za bardzo - wszystko w ramach racjonalnego stylu życia, który nie jest katorgą! jeszcze 2 dni big_smile

Myślę,ze skoro to mają być małe kroczki to zmiany nie będą zbyt radykalne. Osobiście mam spory margines tolerancji więc podejrzewam,ze będzie mi wszystko pasowało- to tak w ramach tegoż właśnie racjonalnego stylu życia:):):)

24

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
Agajaga napisał/a:
Ksantypa napisał/a:

Mam nadzieję, że nie będą zaskakiwać za bardzo - wszystko w ramach racjonalnego stylu życia, który nie jest katorgą! jeszcze 2 dni big_smile

Myślę,ze skoro to mają być małe kroczki to zmiany nie będą zbyt radykalne. Osobiście mam spory margines tolerancji więc podejrzewam,ze będzie mi wszystko pasowało- to tak w ramach tegoż właśnie racjonalnego stylu życia:):):)

hihi, dobre - grunt to zdrowe podejście big_smile btw. ja czasem mam tak, że szybko ze wszystkiego rezygnuję smile mogę liczyć na Wasze kopniaki w momentach załamki? wink

25

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
Ksantypa napisał/a:
Agajaga napisał/a:
Ksantypa napisał/a:

Mam nadzieję, że nie będą zaskakiwać za bardzo - wszystko w ramach racjonalnego stylu życia, który nie jest katorgą! jeszcze 2 dni big_smile

Myślę,ze skoro to mają być małe kroczki to zmiany nie będą zbyt radykalne. Osobiście mam spory margines tolerancji więc podejrzewam,ze będzie mi wszystko pasowało- to tak w ramach tegoż właśnie racjonalnego stylu życia:):):)

hihi, dobre - grunt to zdrowe podejście big_smile btw. ja czasem mam tak, że szybko ze wszystkiego rezygnuję smile mogę liczyć na Wasze kopniaki w momentach załamki? wink

Ja Ci zaraz dam załamki!!!!Nie wiemy co to słowo znaczy!!:) Od dziś każdej chętnej rozdaje kopniaki za ZAŁAMKI hihihihihihihihiii
A tak serio to na moje kopniaki mozesz liczyć:):):)

26

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Co tam? Jak tam? smile

27

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Obudziłam się dzisiaj rano i pierwsze co zrobiłam, to włączyłam komputer, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie dostałam już maila i wtedy uświadomiłam sobie, że cała akcja zaczyna się jutro. Czekam z niecierpliwością big_smile

28

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
ciekawaświata napisał/a:

Obudziłam się dzisiaj rano i pierwsze co zrobiłam, to włączyłam komputer, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie dostałam już maila i wtedy uświadomiłam sobie, że cała akcja zaczyna się jutro. Czekam z niecierpliwością big_smile

Od jutra?? Miało być od 15tego

29

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

No patrz, posty 'że to już jutro' nie wiem dlaczego, ale potraktowałam jako dzisiejsze. smile

W takim razie, gdzie mój mail, ja pytam? smile Dziewczyny, macie coś?

30

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
ciekawaświata napisał/a:

No patrz, posty 'że to już jutro' nie wiem dlaczego, ale potraktowałam jako dzisiejsze. smile

W takim razie, gdzie mój mail, ja pytam? smile Dziewczyny, macie coś?

Jak się zalogujesz to wchodzisz w zadania. Chyba że coś pominęłam...

31

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

JA tez nic nie dostalam..

32 Ostatnio edytowany przez ciekawaświata (2013-01-15 22:33:30)

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Aj, bo oni wprowadzili w błąd, napisali, żeby czekać na informacje, a tu rzeczywiście trzeba się po prostu zalogować smile) dzięki Agajaga smile


PS. czy Wy też nie możecie wykonać zadania tygodniowego?

33 Ostatnio edytowany przez Agajaga (2013-01-16 09:02:48)

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
ciekawaświata napisał/a:

Aj, bo oni wprowadzili w błąd, napisali, żeby czekać na informacje, a tu rzeczywiście trzeba się po prostu zalogować smile) dzięki Agajaga smile


PS. czy Wy też nie możecie wykonać zadania tygodniowego?

Ja nic nie moge zrobić...ja klikam na wykonaj zadanie to pokazuje się napis,,trwa przesyłanie danych'' i tak chyba już godzinę się te dane przesyłają i nic cały czas ten napis...

34

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

jeszcze nie miałam na tyle czasu, żeby zadanie tygodniowe wykonać, ale dziś już mi wszystko śmiga elegancko smile bez wyrzeczeń do tej pory, na razie tylko rachunek sumienia smile co myślicie?

35

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Ja nie mogę zrobić zadania tygodniowego bo jest nieaktywne a zadanie z dzisiaj zrobiło się samo.....dostałam 150 punktów nie wiem nawet za co. Nacisnęłam wykonaj i dostałam 150 punktów. O co tu chodzi??? Coś żle robię???

36

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
Agajaga napisał/a:

Ja nie mogę zrobić zadania tygodniowego bo jest nieaktywne a zadanie z dzisiaj zrobiło się samo.....dostałam 150 punktów nie wiem nawet za co. Nacisnęłam wykonaj i dostałam 150 punktów. O co tu chodzi??? Coś żle robię???

Musisz wejść w "czytaj dalej" i poprać jaką "tarczę" ćwiczeniową - na niej umieszcza się różne wartości. System tego nie weryfikuje, to bardziej rachunek sumienia dla Ciebie smile

37

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
Ksantypa napisał/a:
Agajaga napisał/a:

Ja nie mogę zrobić zadania tygodniowego bo jest nieaktywne a zadanie z dzisiaj zrobiło się samo.....dostałam 150 punktów nie wiem nawet za co. Nacisnęłam wykonaj i dostałam 150 punktów. O co tu chodzi??? Coś żle robię???

Musisz wejść w "czytaj dalej" i poprać jaką "tarczę" ćwiczeniową - na niej umieszcza się różne wartości. System tego nie weryfikuje, to bardziej rachunek sumienia dla Ciebie smile

Dzieki:) Zrobione

38

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

hej, Iza Miko pisze o naszym programie http://ekomiko.pl/?p=11335
co o niej sądzicie? lubicie ją?

39 Ostatnio edytowany przez TrzyKostkiLodu (2013-01-16 20:23:01)

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Sorry, ze jestem podejrzliwa, ale czy Ty Ksantypa jestes jakos związana z tym programem? smile Tzn. służbowo związana np. odpowiedzialna miedzy innymi za propagowanie tej akcji itd.?

Co do Miko, hm, nie znam osobiscie i chyba nie chce znac, ale mogę "bezczelnie" stwierdzić, że jest strasznie sztuczna, to w jaki sposób sie zachowuje. Uważam, że jest mało wiarygodna. Ja ogólnie nie przepadam za jakimis "celebrytami" staram sie ich nie ogladac i nie czytac na ich temat, bo niedobrze mi sie robi. Ciężko wciąż udawać kogoś innego niz jest sie w rzeczywistosci, nikt normalny nie pcha się by być sławnym, no ale to zdaje się być ich wybór.

Edit: Rzadko kiedy, ktos kto ma wiecej pieniedzy tak naprawdę dba o ekologię. Tyle ile oni kupuja sobie ciuchów, butów itp. to przesada. Wiele z nich ma pewnie w szafie naturalne futra, skóry, torebki, buty, rekawiczki z jakiegos zwierzaka. Pewnie nie segreguja smieci, jezeli cos sie zepsuje to nie oddadza tego do naprawy tylko kupia nowe. Kupuja tyle niepotrzebnych rzeczy, wciaz nowych bo przeciez wstyd miec cos z zeszłego roku. Nie sprzataja po psie, bo przeciez nie wezmą ciepłej kupy do reki (przez np. woreczek). Jak robia zakupy raz na jakis czas to potem wyrzucaja pewnie połowe z tego, bo data spozycia juz mineła. Eee, długo by wymieniac.

Takze, jak słysze jak te całe celebryty produkują się na tematy ekologi lub zwiazane z celami charyrtatywnymi to mnie az trzepie, bo to jedynie z ich strony PR.
Pewnie są wyjątki (które robią swoje i nie gadaja o tym na prawo i lewo), ale wiekszosc ma w poważaniu ww. cele, bo za bardzo zajeci są własną osobą.

40

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Kurcze, mi ta strona jakos nie dziala, zamula, jest malo przejrzysta i nie pamietam o tym,zeby sie na to ciagle milion godzin ladowac, wpisywac jakies dziwne 12345 hasla. Myslalam, ze beda przysylas maile. Chyba odpuszcze.

41

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Tam w profilu chyba mozna zmienic hasło.

42

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
loveaellie napisał/a:

Kurcze, mi ta strona jakos nie dziala, zamula, jest malo przejrzysta i nie pamietam o tym,zeby sie na to ciagle milion godzin ladowac, wpisywac jakies dziwne 12345 hasla. Myslalam, ze beda przysylas maile. Chyba odpuszcze.

No rzeczywiście chodzi jakby chciało a nie mogło:) Nie rezygnuj,poczekaj. Widzisz swoje zadania? Jak tak to rób i czekaj aż to sie wszystko odblokuje. Ja jeszcze wczoraj nie mogłam nic zrobić i nie widziałam swojego profilu a dziś jest troszkę lepiej. Zadanie na dziś jest proste więc zróbmy je i poczekajmy co dalej:):) Nie zniechęcaj się proszę. Zaraz będę wcinać owsiankę lewą ręką...może być zabawnie...napewno dłużej niż prawą co skutkuje lepszym i dokładniejszym trawieniem bo pewnie takie jest założenie tego zadania. Jutro daj znać jak Ci poszło będę tu czekać na Ciebie:):):)

43

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Boję się jeść lewą ręką, nie chce mieć problemu z jedzeniem, kto wie, moze jeszcze to sie skończyć w ten sposób! big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=pl4plPGRG8o

44

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
TrzyKostkiLodu napisał/a:

Boję się jeść lewą ręką, nie chce mieć problemu z jedzeniem, kto wie, moze jeszcze to sie skończyć w ten sposób! big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=pl4plPGRG8o

hahahahahahaaaaaaa...dobre! Owsianka zjedzona ale ja trafiałam w otwór gębowy:):):) niestety już teraz wiem,że nie dam tak rady przez 90 dni. Prędzej mnie szlag trafi...

45

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Tylko ze w moim przypadku wszystko jest opoznione o caly dzien, bo jak wstaje rano to nie mam czasu sie gdzies logowac i sprawdzac, patrze szybko w poczte, czasami fb albo netkobiety i biegne do pracy.. dlatego najczesciej sprawdzam zadania dopiero pod wieczor. tongue z tym jedzeniem lewa reka chcialam sprobowac, ale ciagle zapominam tongue

46

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)
TrzyKostkiLodu napisał/a:

Sorry, ze jestem podejrzliwa, ale czy Ty Ksantypa jestes jakos związana z tym programem? smile Tzn. służbowo związana np. odpowiedzialna miedzy innymi za propagowanie tej akcji itd.?

Co do Miko, hm, nie znam osobiscie i chyba nie chce znac, ale mogę "bezczelnie" stwierdzić, że jest strasznie sztuczna, to w jaki sposób sie zachowuje. Uważam, że jest mało wiarygodna. Ja ogólnie nie przepadam za jakimis "celebrytami" staram sie ich nie ogladac i nie czytac na ich temat, bo niedobrze mi sie robi. Ciężko wciąż udawać kogoś innego niz jest sie w rzeczywistosci, nikt normalny nie pcha się by być sławnym, no ale to zdaje się być ich wybór.

Hehe, nie tongue choć jak widzę moje zaangażowaniu tutaj, to chyba powinnam napisać do nich, żeby mi zapłacili za promocję tongue Od jakiegoś czasu kieruję się w stronę ekologii, jem też rzeczy organiczne itp. ta strona Miko jest całkiem ok, taki ekoPudelek, więc często ją odwiedzam smile

A dziś postanowiłam zjeść obiad prawą ręką (jestem leworęczna smile - powinnam była wziąć fartuszek, bo musiałam się przebrac po takim posiłku. Ale jadłam dłużej i to nie przed serialami - bardzo to pozytywne doświadczenie, kiedyś to powtórzę smile

@Agajaga, chyba nie masz lewą ręką jeść codziennie, tylko raz na jakiś baaaardzo długi czas smile

47

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Dzisiaj na obiad jadłam spaghetti, to było niezłe wyzwanie! big_smile Na szczęście współlokatorka mnie wsparła w moich wysiłkach i było dość zabawnie.

Co myślicie o zadaniu z jabłkiem? Jest opisane dość... specyficznie smile

48

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Troche kicha z tym 90 dni... zeby wykonac zadanie tygodniowe trzeba miec zalozonego bloga. Nie wiem czy sa tez zadania na sobote i niedziele. Nie kumam smile

49

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Hej laski. I co powiecie na temat tej akcji a raczej zadań..?? Szczerze mówiąc nudzi mnie to...

50

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Mnie tez to nudzi, juz w ogole przestalam tam wchodzic..

51

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Faktycznie jest to troszkę rozczarowujące. Choć z drugiej strony - może lepiej być znudzonym tymi zadaniami? Na szczęście nie wymagają dużo wysiłku - ale faktycznie, szybko nudzą smile Choć powoli zaczynam dostrzegać w nich pewną logikę. Może się jeszcze rozkręci smile

52 Ostatnio edytowany przez Agajaga (2013-01-23 05:41:02)

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Cześć dziewczyny. Spróbowalam i teraz już wiem,że to nie dla mnie. Powodzenia życzę tym dziewczynom,które mają zamiar dotrwać do końca programu. Mnie osobiście to nudzi. Miałam nadzieję na ciekawsze zadania a te szczerze mówiąc są tak mało ciekawe,że nawet minuty w ciągu dnia nie myślę o tym programie. Ale to moje zdanie. Trzymam za Was kciuki. Trzymajcie się cieplutko:):):):):):)

53

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Agajaga, rozumiem Cię. Ja nadal wierzę w ten diet coaching, bo czuję po tygodniu, że wyrabiam sobie dobre nawyki żywieniowe naprawdę niewielkim kosztem. Dziś np. żułam śniadanie 2 razu dłużej i faktycznie czułam się nasycona, nie mówiąc już o tym, że moje musli lepiej smakowały. To nie są rewolucyjne zmian, ale przez to osiągalne - na razie nie rezygnuję, żuję częściej, a czasem jem posiłki drugą ręką smile

Lejdis, a reszta z Was? Jak się trzymacie?

54 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-01 13:39:52)

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Na spam mozecie poczytać na temat zmian, jak to zrobic i od czego zaczac. niestety jestem nowym uzytkownikiem i jeszcze nie moge wprowadzac linkow, ale mam nadzieje, ze sobie poradzicie

Wstawianie adresów stron (linków) jest niezgodne z regulaminem forum (pkt. 11) niezależnie od czasu zarejestrowania się na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem.

55

Odp: Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Coaching Lady, co chciałaś napisać? smile bo się głowię i głowię

Posty [ 56 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Małe kroki - duża zmiana! Dzielmy się wrażeniami :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024