witam potrzebuję waszej rady - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: witam potrzebuję waszej rady

witam serdecznie wszystkie panie nie wiem co robić dlatego potrzebuję waszej rady mam 26 lat mam 5 letnią córkę i jeszcze jedno dziecko w drodze razem z mężem chcielibyśmy się wyprowadzić od teściów ale niestety jest ciężko bo wynajęcie mieszkania kosztuje 500zł mąż zarabia 1500zl to na 4 osobową rodzinę trochę mało jeśli byśmy chcieli wynająć próbowałam znaleźć prace chałupniczą składanie długopisów wpłaciłam kasę ale niestety zostałam oszukana chcę mężowi pomoc żebyśmy mogli być na swoim ale już nie wiem jak mam mu pomóc proszę was o radę żebym mogła być w pełni szczęśliwa smile:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: witam potrzebuję waszej rady

A co w ogóle potrafisz robić? Masz jakiś zawód?
Nie chcę Cię zniechęcać ale rzeczywiście z 2 małych dzieci  to nawet jak znajdziesz pracę to większość Twoich dochodów pożre żłobek i przedszkole. Ale może twoi rodzice/teściowe mogliby pomóc w opiece nad dziećmi? Szukaj czegoś realnego, na poczatek zapewne nie bedzie to wiele ale zawsze lepiej niż nic.
No i odpuśc sobie oferty typu składanie długopisów czy zarabiaj w necie 5 tys.na miesiąc. Jeśli coś wygląda na zbyt dobre żeby mogło być prawdziwe to prawie na pewno takie własne jest. Nigdy nie wpłacaj zadnej kasy w takich sytuacjach!!!

3

tak z zawodu jestem sprzedawcą ale bardziej mnie interesuje sprzątanie czy opieka nad ludźmi starszymi

4

Ale  w czym problem ? Wiesz co chcesz robić, więc szukasz pracy w tym kierunku.
Na pytanie "jak być w pełni szczęśliwą" musisz odpowiedzieć sobie sama smile

5

Spróbuj napisać post w sekcji dla mam małych dzieci. Tam kobiety w podobnej sytuacji podsuną Ci pomysły jakieś. Może jakieś sprawdzone źródła będą miały...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024