Najlepsza strona internetowa pomagajaca odnalezc przodkow? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Najlepsza strona internetowa pomagajaca odnalezc przodkow?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Beautiful Nightmare (2012-12-19 19:15:56)

Temat: Najlepsza strona internetowa pomagajaca odnalezc przodkow?

Czesc wszystkim!

Wiem, ze od jakiegos czasu bardzo popularne jest poszukiwanie krewnych uzywajac przy tym internetowych baz danych. Ostatnio jakos, nie wiem czy to przez to ze swieta przed nami, naszla mnie ochota zeby dowiedziec sie jak duza jest moja rodzina. Wiem, ze mam sporo krewnych bo dzadkowie maja po kilka siostr i braci, ale niestety wlasciwie nikogo nie znam. Jak bylam mala to mozliwe ze odwiedzalismy niektorych, ale nikogo nie pamietam, a pozniej to brak czasu i odleglosc sprawily, ze kontakt sie urwal.
W Wielkiej Brytanii, gdzie teraz mieszkam, bardzo popularny jest serwis ancestry.com. Jednak on mi sie na nic nie przydaje, poniewaz to jest baza danych z UK, a ja cala rodzine mam w Polsce.
Stad moje pytanie, czy mozecie polecic jakis podobny serwis?

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najlepsza strona internetowa pomagajaca odnalezc przodkow?

Wpisz sobie w google: myheritage. Może Ci się przyda ; )

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Najlepsza strona internetowa pomagajaca odnalezc przodkow?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024