Kochamy lata 80-te? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Kochamy lata 80-te?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Kochamy lata 80-te?

Witam,

Jestem tu nowa, ale zacznę od działu muzyki. Skłoniła mnie do tego pewna kapela o nazwie Setus. Wychowałam się na latach 80tych, poznałam męża, przetańczyłam wiele nocy. Z natury jestem romantyczką. Niedawno natrafiłam na wieści że zespół wydaje najnowszą płytę pod nazwą Takie jest życie. Co prawda bawiliśmy się przy Pada dance, modern taking, sandrze, ale chyba jest to prawdą że czym skorupka przesiąknie za młodu... I tak mi to jakoś zostało. Przesłuchawszy dema wracają tamte wspomnienia. Jak to z nami jest? Widzę, że wiele osób z mojego przedziału wiekowego, bawi się najlepiej przy utworach z tamtych lat. Czy zna ktoś inne nazwy zespołów jak Setus grających taką muzykę? Jest przepiękna. Może za dużo nie wymagam od muzyki, ale jakoś tak do mnie trafia. Piosenki Dobra baja, biała dama, nie wiesz czego chcesz po prostu urzekają. Jakie są wasze opinie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kochamy lata 80-te?

Cóż, Setus to ta sama nuta co Modern Talking, tylko po polsku. Nie przepadam za polską muzyką dance lat '80 to już wolę Modern Talking smile
Fakt, jest coś innego: w latach '80 na dyskotekach się tańczyło a nie stało w miejscu i wykonywało ruchy rękami, pupą i brzuchem. Może dlatego masz sentyment smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Kochamy lata 80-te?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024