coś dla ducha i ku pokrzepieniu serc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » coś dla ducha i ku pokrzepieniu serc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: coś dla ducha i ku pokrzepieniu serc

"...nie wpadajmy w popłoch, kiedy tracimy impet, rozpęd czy jasność wizji. Tak jak Dzika Kobieta musimy spokojnie przytulić własne myśli, idee i po prostu z nimi być. Czy zajmujemy się własnym rozwojem, sprawami publicznymi czy związkami z ludźmi, nasz animus musi od czasu do czasu poczuć zmęczenie. Wszystkie poważne przedsięwzięcia, takie jak ukończenie szkoły, rękopisu, dzieła sztuki, opieka nad chorym bliskim wchodzą w końcu w etap, kiedy energia niegdyś świeża i młoda, starzeje się, podupada i nie może nic więcej udźwignąć."
~ Clarissa Pinkola Estes, Biegnąca z wilkami

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: coś dla ducha i ku pokrzepieniu serc

Ta ksiązka jest przepiekna czytalam polecam.
   Niestety zupełnie z innej kultury .

3

jeżeli faktycznie jest coś takiego w nas i mam tę druga częśc w sobie to ja jej nie rozumiem

Ale o jaką część Ci chodzi?

5

dzika kobieta jak dobrze zrozumialam z tej ksiązki to część kobiecej natury tak??
Czy ja cos pokręcilam??

No dobrze chyba, ja też tak to zrozumiałam smile W moim odczuciu to taka ciemna, mroczna strona kobiecości, taka trochę nieakceptowana przez społeczeństwo, kobieta z jej seksualnością, niegrzeczna, nie zawsze dobra i czuła, nie tylko troskliwa matka, ale też okrutna uwodzicielka, ponadto nie taka piękna, wymuskana, wydepilowana i wybotoksowana, ale też taka z rozstępami, obwisłym brzuchem i piersiami po porodzie i karmieniu, z liściem na nosie, umazana ziemią w ogrodzie w starych szortach i wyciągnietym podkoszulku ukochanego....albo swoim....

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » coś dla ducha i ku pokrzepieniu serc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018