Choroba a praca co zrobić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Choroba a praca co zrobić

Dziękuję z góry wszystkim kobietom, które zechcą się wypowiedzieć.

Mam problem. Od dwóch tygodni cierpię na zapalenie pęcherza moczowego. Specjalnie piszę cierpię, bo naprawdę mnie boli, permanentnie uciska na pęcherz wywołując ból. Byłam u lekarza, przepisał antybiotyk, ale nie pomogło. Cały poprzedni tydzień leżałam w domu, teraz z trudem przychodzę do pracy, spóźniam się , a moja praca jest mało efektywna. Nie wiem co robić, prosić szefa o zwolnienie?? Robić jakieś badania?? Jestem u kresu sił, a od rodziców słyszę tylko wytrzymaj wytrzymaj i wytrzymaj. Pokłóciłam się nawet o to z rodzicami, bo już nie mam sił, aby znosić ból, nie spać lub spać po 3 godziny i tak od 2 tygodni niemalże. Czy z taką dolegliwością faktycznie można prosić o zwolnienie, czy mam zaciskać zęby?

Proszę kobiety poradźcie coś sad:(:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Choroba a praca co zrobić

Nieznośna skoro jesteś chora to poproś lekarza żeby Ci wypisał L4 i się po prostu wylecz. A tak poza tym to w sumie nie wiem czy to są objawy charakterystyczne dla zapalenia pęcherza- przy tej dolegliwości leki dosyć szybko pomagają i zasadniczo jest częste oddawanie moczu i temu towarzyszy ból. Może przy okazji warto zasięgnąć rady innego lekarza.

3

Nieznośna, a może to ciągłe parcie na pęcherz to nie wina zapalenie pęcherza ale na tle stresowym występuje. Wtedy antybiotyki nic nie dadzą. Teraz strujesz się, bo myślisz o tym jak następny dzień wytrzymasz w pracy. Kolejny stres to droga do i z pracy i ciągła walka ze sobą, aby jakoś dotrwać do końca. Jeśli jesteś osobą wrażliwą to być może tu tkwi problem.
Idź do lekarza niech da Ci zwolnienie, bo przecież i tak nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować. Nie ma złych powodów, aby iść na zwolnienie, to sprawa indywidualna. A proszenie szefa o zwolnienie nic Ci nie da, bo tylko lekarz da Ci zwolnienie, a szef co najwyżej urlop. Możesz szefa uprzedzić, o ewentualnym zwolnieniu, aby rozplanował inaczej twoje obowiązki. Praca ważna, ale zdrowie najważniejsze.

4

wyleczyc sie i tyle

5 Ostatnio edytowany przez smutna123 (2012-12-21 23:27:56)

Może to faktycznie nerwy, jak napisała Smutny miś. Sama przeszłam przez coś podobnego na drugim roku studiów. Najpierw miałam zapalenie pęcherza, ale to mnie to denerwowało, że później wszystko było dobrze, a ja nadal się czułam tak jakbym była chora. Dojazd na studia, zajęcia, wyjście do sklepu- wszystko stało się strasznie stresujące, bo ciągle myślałam tylko o tym, jak sobie z tym dam radę. Bardzo długo trwało zanim doszłam do siebie. Proponuje pójść na L4 i się wyleczyć.

6

Pogadaj z szefem i powiedz że sobie nie radzisz.

7

Następnym razem kup sobie urofuraginum. Od razu przestanie Cię piec, a jeśli będziesz brać lek przez siedem dni to zapalenie prawdopodobnie nie wróci i to na długo. A! Tylko biorąc uro pij sok z żurawiny lub bierz witaminę c. Lekarz kazał mi tak zrobić, żeby środek działał.

8

Infekcja miała miejsce pona 4 lat temu smile

9

Do lekarza i na zwolnienie! Nie można tak się katować!!

10

sabinkaduchess napisał/a:

Następnym razem kup sobie urofuraginum. Od razu przestanie Cię piec, a jeśli będziesz brać lek przez siedem dni to zapalenie prawdopodobnie nie wróci i to na długo. A! Tylko biorąc uro pij sok z żurawiny lub bierz witaminę c. Lekarz kazał mi tak zrobić, żeby środek działał.

Też bym tak zrobiła. Lekarz prawdopodobnie i tak da te same tabletki, bo przecież nie przepisze, bo one są bez recepty. A w ogóle to warto uważać na takie okresy przejściowe, kiedy wydaje się, że już jest ciepło lub jeszcze jest ciepło i za lekko się ubieramy.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024